niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oto prawdziwe oblicze kościoła...

no tak doszedłem do tego ale skąd ten kod wziąć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

Jestem również za tym ;) Bardzo mi się podoba pomysł ;) Na pewno zajdę ;) Coś świeżego ;) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

Cyber mas *** Ci w dupe idź na koncert ASW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

hehe bylem tam w tej galerii i nie wielka ta przcena ;d;d mialabyc najwyzsza do 70% znizki kupilem buty za 80 złi spuscili zaledwie 14 zł ;//

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

idz do pierwszej lepszej drukarni zaplacisz gora 20zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

normalnie kolejki az sie ciągnęły.. tych ludzi chyba tysiace były az ochroniarze stali i nie wpuszczali bo tyle było ludzi... jakby za darmo ubrania rozdawali a obizai za max 20 zł . co ciekawe wczoraj buty kosztowały 150 a dzis 240 ;D przecenione na 150. pic na wode fotomontaz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

Ludziom ciemnote wciskaja. Wielki mi obnizki 20zł !!! Co to jest
A naiwni i tak kupią, beznadzieja . Nie byłem i nie miałem zamiaru być.
Prawdziwe obnizki cenowe to sa................... ale za granica.. Kto był ten wie. Polska jeszcze dawno za murzynami!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

Tekst znaleziony na wykop.pl świetnie ilustrujący możliwy wariant jaki może wydarzyć się w Łomży

"Prosta sytuacja mieszkasz z muzułmaninem na jednej ulicy, dla uproszczenia nikt nie umiera, synowe i zięciowie przenoszą się za każdym razem na tą samą ulice - celowo, żeby lepiej było widać dysproporcję.

Tak swoją drogą mając 2 dzieci grasz na czas. Wyznawca islamu podwaja populację mając 4 dzieci.

I - pokolenia twoja rodzina 2 + 2 dzieci = 4
II - pokolenie twoja rodzina 4 + 2 + 4 wnuków = 10
III - pokolenie twoja rodzina 10 + 4 + 8 prawnuków = 22

Wyznawca islamu, który nie uznaje konsumpcji:
I - pokolenia jego rodzina 2 + 4 dzieci = 6
II - pokolenie jego rodzina 6 + 4 + 16 wnuków = 26
III - pokolenie jego rodzina 26 + 16 + 64 prawnuków = 106

Przegrywasz w III rundzie w wyborach 106 / 22 przewaga 83% procent głosów na szariat - głos demokracji każe ci się podporządkować :)

W pierwszej rundzie nie widać, żadne różnicy, ale reguły islamu dają przewagę po III turach, po IV turze nie masz już nic do powiedzenia:
IV - pokolenie twoja rodzina 22 + 8 + 16 praprawnuków = 36
IV - pokolenie jegorodzina 106 + 64 + 256 praprawnuków = 426

IV tura 92% głosów, ty masz 8% - mała szansa na dostanie się do sejmu.

Na tym polega potęga kultury, można tylko liczyć, że porzucą swoją wiarę, chociaż mało to możliwe, bo islam to nie tylko religia, ale system władzy i życia (tym się różni od katolicyzmu, który nie wchodzi w kwestie, rodziny, wojny, państwa, prawa, handlu - no może nie ówcześnie)."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

hejka czytam i czytam... w Piątnicy mieszka młody czeczen jest spoko typ niema polskiego obywatelstwa dobrze po polsku rozmawia i właśnie często jeżdżę z nim autobusem i mówi ze nie rozumie tych czeczencow zna niektórych ze u nich w kraju tacy wielcy patryjoci a ze polacy ich przyjęli to myślą ze wszystko mogą robić... Raz bylem w TZW u Chińczyka był w wieku 40-50 lat starszy Azjata i można było zagadać pośmiać się mile się przywitał dzień dobry do widzenia nawet tak proste słowa dużą znaczą. Nie jestem uprzedzony do Czeczeńców ale z ich strony to złe ze ktoś stara się im zmienić życie z piekła do normalnego życia a oni nawet nie umieją podziękować dobrym zachowaniem...Tak jak napisał Protagoras ma posturę i jest zbudowany a co taki starszy człowiek zrobi jak go zakatuje banda dzieciaków i nóż wsadza w plecy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

zastanów się czy chcesz Tanio czy dobrze?z tego co się orientuje rzadko który lakiernik chce podejmować się malowania całych samochodów bo za elementy lepszy chajs mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

Ktoś jeszcz wątpi, że wśród Czeczenów jest sporo morderców? Jeśłi tak mogę podać link do brutalnego filmu (tylko dla ludzi o mocnych nerwach).

Czy naprawdę "nie dotyczy" "Thomas" i inne bystrzaki chcą dawać kasę i schronienie mordercom???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.

To już drugi filmik na jaki trafiłem, na którym uśmiechnięci Czeczeni mordują niewinnych ludzi (na pierwszym obcinali głowę starszej kobiecie).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

wkur..... mnie niektóre wypowiedzi użytkowników jak się nie podoba to na hu.. sie wypowiadacie śmiecie wogle większość na tym forum to sami idioci wiecznie narzekają albo się ćisno a wiec na h u j się wypowiadacie jak was nie interesuje lubicie wyj e b ać pocisk na kogoś przez internet ? myśle ze na realu jestescie zwykłymi lamusami co są dojezdzani i wyżywacie się przez internet .

łomżynski rap jest na średnim poziomie według mnie . Dlatego ze jest troche chłamu i gówna a co do ASW wogle czym oni sie reprezentują jak pamietam wcześniej wszedzie sie pchali żeby zagrać koncert . rozumiem ich zapał i chęci ale bez przesady zeby nagrywac (niby) rap i żeby grac na koncercie przed jakimś disco albo h u j wie co !!
ale są też składy i mc którzy wiedzo o co chodzi w rapie i nagrywają poważne i sensowne kawaliny . Posłuchaj łomżyńskich ulic dobry chłopaczyno

ŁZM Pakt - Lomdyńczyków Świat
http://www.youtube.com/watch?v=0atJkO8YCus
ŁZM Pakt - Hymn Z Osiedla
http://www.youtube.com/watch?v=CDMZWb1ZSg4

Jantar Squad - Łomżyński Dzień Remix
http://www.youtube.com/watch?v=pW7wAKHto7k&feature=related
Dziku - Tak to było
http://www.youtube.com/watch?v=g93AGU6Xxe8&feature=related
Dziku feat Adek-"Myśl Racjonalnie"
http://www.youtube.com/watch?v=EL0Yu9AXkuE&feature=related
Zarześ (Jantar Squad) - Sfrustrowany Człowiek
http://www.youtube.com/watch?v=DGkxYe5Fw1E&feature=related

jeszcze jest dobrych kawałków , ale wstawiłem te które znalazłem na YT


Pozdrawiam ekipy i ludzi którzy wiedzo o co chodzi
i jeszcze coś .......
jedna dobra rada nigdy nie przejmuj sie tym co ktoś o tobie gada liczy sie tylko prawda ( Killaz Group - jestem szejkem zwrotka kaczora )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

ja tez szukam wyksztalconej, bogatej i seksownej dziewczyny czy znacie moze ja????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

Chce tanio i dobrze hehe bo jest to samochód terenowy i nie ma być piękny;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

hahahahahhahaha bądźcie pozdrowieni ludzie z promocyjnej ściemy hahahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

Mam swoja prywatna zakupilem praktycznie kazdy rodzaj sprzetu wiec chodze do swojeGO garazu gdzie to wszystko stoi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

"Najwyższy czas, by traktować przemoc wobec kobiet w kategoriach kryzysu praw człowieka. Każdej minuty, każdego dnia, kobiety i dziewczynki na całym świecie są bite, gwałcone, poniżane i zabijane. Pora przerwać milczenie."
- Amnesty International
Na początku tego roku głośno zrobiło o się o przemocy wobec kobiet. ONZ, Rada Europy i Amnesty International biją na alarm: przemoc domowa to zjawisko dotykające coraz większą liczbę kobiet. Kilka ostatnich lat instytucje te pracowały nad raportami dotyczącymi przemocy domowej.Rządy państw, do których skierowana jest kampania twierdzą, że to problem marginalny, dotyczący jedynie rodzin patologicznych. Czy tak jest naprawdę?
Z raportu Rady Europy opublikowanego na początku bieżącego roku wynika, że w Europie co trzecia kobieta doświadczyła przemocy na tle seksualnym. Oprawcami są zwykle członkowie rodziny. Przemoc domowa dotyka kobiety niezależnie od ich statusu finansowego, pozycji społecznej czy miejsca zamieszkania. Katem może być pijany bezrobotny z Ukrainy, ale także dobrze sytuowany i powszechnie szanowany biznesmen z Belgii. Rada Europy ustaliła, że przemoc domowa to główna przyczyna śmierci lub niepełnosprawności kobiet w wieku 16-44 lat. Liczba zgonów i trwałych uszkodzeń ciała w wyniku przemocy domowej znacznie przewyższa liczebnie śmiertelność i zachorowania na raka lub wypadków drogowych.

Kobiety to najbardziej uciskana i dyskryminowana grupa społeczna. Doświadczają przemocy fizycznej, psychicznej i ekonomicznej. Dlaczego godzą się na takie traktowanie? Dlaczego milczą? Odpowiedź nasuwa się tylko jedna: wszystkiemu winien jest niesprawiedliwy system społeczny. Mężczyźni zdominowali nie tylko przestrzeń publiczną, ale także prawną.
To przez opór parlamentarzystów w Polsce nie uchwalono ustawy chroniącej bite kobiety przed ich partnerami. Gdy swego czasu Pełnomocnik Rządu ds. Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn Magdalena Środa mówiła, że „oprawca musi być eksmitowany z domu, by nie stwarzać zagrożenia dla domowników” posłowie pytali „a gdzie ten mężczyzna się podzieje? Przecież nie wyrzucimy go na bruk!”. Co ich obchodzi, że bite kobiety często lądują z dziećmi na bruku w wyniku ucieczki z domu lub wyrzucenia przez partnera? W Polsce działają jedynie dwa ośrodki, w których tymczasowo zamieszkać mogą kobiety, które uciekły z domu przed przemocą.Nasz kraj mieści się w niechlubnej europejskiej czołówce. Według policyjnych statystyk w 2004 roku przeprowadzono 610 941 interwencji domowych, z czego 94 495 dotyczyło przemocy w rodzinie. Liczba interwencji stale rośnie. W roku 2004 była o 8,2 proc wyższa niż w roku poprzednim. Prawie 96 proc. sprawców to mężczyźni, 3,8 proc. to kobiety, a 0,26 proc. małoletni. Policyjne statystyki obejmują jedynie niewielki odsetek przypadków przemocy w rodzinie, gdyż dotyczą tylko zgłaszanych przypadków. W pierwszym kwartale 2005 roku dokonano 46. zabójstw w wyniku „nieporozumień rodzinnych” oraz 17. usiłowań.
Przemoc wobec kobiet nie jest niczym nowym. Dlaczego dopiero teraz zaczyna być o tym głośno? Zadziwiający jest spokój, z jakim polski rząd przyjął wyniki raportu ONZ dotyczącego dyskryminacji kobiet w naszym kraju. Przedstawiciele władz centralnych uznali, że wszystko jest pod kontrolą, kobiety mają się dobrze, a tradycyjny model rodziny je uszczęśliwia. Na myśl im nawet nie przyszło, że coś trzeba zmienić w polskim prawie, by ułatwić życie kobietom. Powszechne za to są kuriozalne pomysły ograniczania ich praw. Prawa do decydowania o swoim życiu i zdrowiu. Prawa do decydowaniu o swoim ciele. Prawa do decydowaniu o tym, w jaki sposób chcą urodzić dziecko. Nie przestrzegając elementarnych praw kobiet, polski rząd łamie prawa człowieka. Nieustannie dokonuje brutalnych gwałtów na naszej wolności, zdrowiu i wolnej woli. Nie godzę się na to! Stańmy wreszcie w obronie kobiet. Nie wystarczą międzynarodowe rezolucje i raporty. Czas zacząć działać. Czas na prawdziwą rewolucję społeczną. Czas obalić patriarchat i ustanowić prawo, które na równi stawiać będzie mężczyzn i kobiety. To nie jest walka płci, to walka o życie lub śmierć milionów kobiet na całym świecie. Demokracja, która dopuszcza dyskryminacje ponad połowy społeczeństwa jest farsą. Farsą, na którą pod żadnym pozorem nie można wyrazić zgody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

Zazdrości, że czeczen ma nową komórę.
I jeszcze raz powtórzę: W dupie mam czeczenów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

do mikula91: kolejki były spowodowane tym, że osoba będąca administratorem nowej części galerii zażądziła, aby były otwarte 1 drzwii, także to nie wina ochroniarzy, a co do promocji to ciekawie, czyj to pomysł był, żeby były upusty nowej kolekcji odzieży bądź obuwia do 70% - zapewne nie najemców poszczególnych butików.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

a teraz cos napisz od siebie

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

a no to przejedz się do nowych kupisk zakład się nazywa auto bednarczyk czy jakoś tak napewno się dogadasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

A pewnie to każdy powinnien oprawce witać z otwartymi rękoma. To ja z chęcią poznam twój adres. Przyjdę powiem ,że to moje mieszkanie i zabiorę twój dobytek. No ale przecież ty nic nie zrobisz polaczku bo to by byla przemoc nie bedziesz taki jak czeczeni prawda ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

anarchy_man...jakiś Czeczen zabrał Ci dom"polaczku"???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

My posiadamy do wyboru do koloru nr tel 604557602.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

A tak na marginesie...ile głów obcięli muzułmanie francuzom???
Francja pracowała 130 lat na to aby mieć u siebie muzułmanów,kolonizując kraje muzułmańskie.Muzułmańska ropa była super a pozostałość po kolonii już tak super nie jest...
Poczytaj sobie ile to Francuzi wymordowali muzułmanów w ich własnych krajach...to Cię nie bulwersuje i nie skłania do refleksji???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

Zbigi jest tak jak mówisz, 10 gb za 45zł. dla abonentów. Opierając się po części na opiniach z forum i zadowolony z obsługi na Starym Rynku stałem się abonentem Playa wziąłem telefon i internet 10gb. Zobaczymy jak będzie się z nimi "współpracować", narazie jest nieźle. Internet śmiga, aż miło, możesz brać. Postaram się dodać jeszcze coś po pierwszej fakturze. Zbigi nie wiem jak u Ciebie, ja dostałem jeszcze 60zł za przeniesienie numeru, tzn. ma to być przy pierwszej fakturze. Pozdrawiam i dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

w 1943 r. w Polsce też było bezpiecznie, tylko liczne oddziały terrorystów złożonych z Polaków dokonywały bezprawnych zamachów na legalnie okupujących nasz kraj Niemców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto prawdziwe oblicze kościoła...

1. pierdzielisz, jak chcesz isc do biedronki to wiadomo ze sie wczesniej zmienia "pas". od strony al legionow idziesz po lewej, od dwornej(katedry) po prawej, a jesli idziesz od sienkiewicza to coz, musisz zrobic rundke ok 20 metrow(do pasow przy wysepce na ul. dworna - al. legionow !!

2. masz przejscie gora jak ci sie dolem nie podoba, ale faktycznie, niech przeniosa znak drogowy calkowicie na trawnik.

3. straz miejsca to zupelnie inny "dzial" ;)

4. sienkiewicza jest za male na ruch dwukierunkowy, chyba ze zlikwidowac parking(glupie co?), na sadowej jest szkola wiec moze to i lepiej ze jest tam jednokierunkowy

5. pomysl czemu. bardziej sie oplaca miastu wwalic miliony w ulice dla samochodow czy w taka dluga(spacerowa, zeby wiecej przyciagnac ludzi) ?

jak juz cos komentujemy to sumiennie i rzetelnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org