sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UNIT - V dla Polski

w galerii Białej masz sklep, przyzwoicie zaopatrzony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIT - V dla Polski

opłata nie jest za dojazd do szpitala lecz za zaparkowanie na miejscu parkingowym :P

teren parkingu należy do prywatnego przedsiębiorcy albo jest tylko przez niego dzierżawiony i nikt Cię nie zmusza tam parkować :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIT - V dla Polski

Aleś ty bystrzak.
Nie korzystam ze słownika, bo w przeciwieństwie do ciebie rozumiem podstawowe pojęcia. Rasizm to dyskryminowanie jednej rasy (lub wielu ras) a wywyższanie innej. Biologiem nie jestem, ale wydaje mi się, że mamy 3 rasy ludzi (biała, żółta i czarna) wiec określanie rasizmem braku sympatii dla Czeczenów to kompletny idiotyzm (oni też należą do rasy białej).

A myślisz, że kto płaci na Czeczenów? Allah? NIe! Ja płacę, ty płacisz, my wszyscy płacimy na to, żeby agresywne pasożyty wygodnie sobie żyły.

Zryty beret to masz ty - gdyby tak nie było to umiałbyś czytać ze zrozumieniem - nigdzie nie napisałem, że zabierają mi 100 zł na czeczenów.
Zabierają mi o wiele więcej i CZĘŚĆ z tego co mi zabierają przeznaczone jest na Czeczenów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIT - V dla Polski

Witam
... pewnie właściciel terenu go wydzierżawił, bo nie chce sprzątać, odśnieżać itp. oraz płacić podatku od gruntu (komu?).
Wspieramy lokalną przedsiębiorczość ;)

Myślę, że pracownicy nie płacą.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIT - V dla Polski

A ja wole nasze pieniądze szły na pomoc Polakom, i myślcie sobie co chcecie ,nasi też potrzebują każdej pomocy.To moje prawo żeby wspierać swój naród.(patriotyzm,rasizm)każdy niech to nazywa po swojemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIT - V dla Polski

hmmm na allegro 1 pkt to 3 zł za zakup przedmiotu. Jeśli chodzi o punkty to można za nie dostać nagrody albo zebrać pkt i dołożyć jakoś sumke i kupić coś dobrego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIT - V dla Polski

Witam Was! Moze ktos z Was wie ile kosztuja szkla do pracy przy komputerze zerowki z antyrefleksem ewentualnie moze mi podac numer do zakladu optycznego

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UNIT - V dla Polski

W sobotę



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org