sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
USA chce, a co lokaj na to?

a jakie Cie interesuja??? drewniane czy MDF???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA chce, a co lokaj na to?

lusiaczkó ;***

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA chce, a co lokaj na to?

Wie ktoś gdzie w Łomży mogę sflashowac xboxa360 BENQ do wersji 1.6 ?
moje GG 9456421

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA chce, a co lokaj na to?

Jasiu a jaka cena jest biletu np do teatru buffo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA chce, a co lokaj na to?

jaki pan -taki kram ,to ta kierowniczka jest z tych co lubi donosicielstwo i toleruje takie zachowania , sama widocznie na podobnych zdarzeniach robiła karierę ,bo awansowała , i to dość szybko , tam gdzie zazdrość, niepewność, brak zaufania nie ma dobrej atmosfery pracy,tylko dlaczego pracownicy dają się w takie gierki wmanipulować, strach i głupota - wielka ciemnota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA chce, a co lokaj na to?

ja tez miałam muliselekt i wyniki są na drugi dzień nie słuchaj ze az 2 tygodnie wystarczy zadzwonić .jak rozmawiasz z psychologiem to on juz wie na czym ma bazować . oczywiście niezdałąm najwieksze
szanse maja ci którzy zdaja do KSP warszawa nie wierze w to ze 30 letni psycholog jest w stanie ocenić jakim ja jestem człowiekiem .to loteria kto sie spodoba albo protekcja .propnuję zadzwonic a jak masza blisko to podjechac osobiscie

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA chce, a co lokaj na to?

hehe, jutro wszystkiego się dowiemy :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA chce, a co lokaj na to?

Witam zdawałem MS wczoraj i niestety oblałem a po rozmowie z pania psycholog myslałem że będzie ok cała nasza rozmowa trwała ponad pół godziny zadawała mi sporo pytań na które odpowiadałem ale trudno nie zdałem jedno z pytań jakie mi zadała brzmiało tak CO ma wspólnego butelka i policjant to pytanie mnie zaskoczyło Mam pytanie czy jezeli chcę podchodzic jeszcze raz to po roku czasu tak czy może wcześniej pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA chce, a co lokaj na to?

jasiu_smietana myśle że to nie jest kablowanie a wołanie o pomoc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA chce, a co lokaj na to?

Róża Lux teraz to dałas popis...i co myslisz ze fajna jestes bo potrafisz kogoś zjechac durnym tekstem. Zastanow sie troche nad sobą....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: USA chce, a co lokaj na to?

Ty madas5 a może jakiś czeczen cie zapylił co? i teraz tak ich bronisz bo bedziesz miała małego brudaska coo??

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org