piątek, 18 kwietnia 2014 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogromne długi imperium o. Rydzyka

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/byc-albo-nie-byc-ogromne-dlugi-imperium-o-rydzyka,1,5110692,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Ogromne długi imperium o. Rydzyka

MARKSIŚCI-LENINIŚCI i ich POlitruki...

nie takie "prawdy" nam oznajmiali. Łącznie z pytaniem Stalina: "A ile dywizji ma Papież?"

Sieroty PO Leninie, Stalinie i Jaruzelu...

zapamiętajcie, że Radio Maryja jest DAREM NIEBA na czas liberalnego POTOPU, a O. Rydzyk jest Kordeckim NASZYCH CZASÓW.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

JKK

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

JKK

To było do przewidzenia od dawna. Jeżeli religię przekłada się, przy pomocy kretynów typu jkk czy inny ares1, na sprawy biznesowe, sprowadzało się luksusowe mercedesy jako przedmioty kultu, rozjeżdżało po Amerykach i Kanadach, na codzień używa maybachów, to jakżesz mogło buć inaczej?? Szkoda tylko tych oszukanych staruszek; i innych ...

Ale news!!!! buuuuuuuuu!!! hahahahahahaha!!!

i co banda oszołomów dzisiaj w Warszawie będzie bronić największego złodzieja w powojennej Polsce ? Powinni dziada już dawno postawić przed sądem za te machloje i jątrzenie. Gdzie te obligacje z ratowania stoczni itd. ??????

W odniesieniu jak wyżej i w nawiązaniu do tego co w około

Autor: Jerzy K. Kmicic
(---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-04-12 00:42

(jpg) v (gif)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

JKK

Szanowni Panie JKK

Na czubkach palców które przedstawiasz na obrazku dorysuj krzyżyki takie tam plusiki (+) wystające z tej ręki jak z wierzy Twojego Kościoła i mojego kościołaka aby wyraźnie było widać czyja to ręka bo nie widać kto, co i kim są mali ludzie którzy do tej ręki podążają

Kościół Biskupa Stanisława Stefanka to syf zasrany ich gównem fałszywości utrwalonym tu po Biskupie Paetzu ...

... ze skutkiem takim samym jak na Golgocie gdzie Arcy Kapłani ich prekursorzy zajebali życie Boże w każdym sensie ...

... w przenośni i dosłownie na każdej płaszczyźnie społecznej stale i wszędzie krzyżującej się w ich arcy kapłańskim ośrodku centralnym punkcie który łączy przestrzeń opisaną przez nich wertykalnie i horyzontalnie nie tylko w piśmie zwanym przez nich Świętym

O czym to świadczy

Jeśli imperium zła Rydzyka jest faktycznie zadłużone ponad miarę, to jest to przede wszystkim efekt postępującej laicyzacji i wietrzenia Polski świeżym wiatrem świeckości. Podstawowi ofiarodawcy na radyjo z ustami to dewoci naturalni, czyli z racji leciwego wieku połączonego z brakiem wykształcenia, a to żródło wysycha najszybciej. Kurczenie się wyznawców szamana z Torunia wywołuje także sam supermnich, który podobnie jak JarKacz, nie jest w stanie pozyskiwać nowych zwolenników gdyż ma odpychająca ofertę ideologiczną i jest niewiarygodny. Na pomoc episkopatu tudzież Watykanu ten szaman raczej liczyć nie może.

Znowu naplułem na jakiś kościół...?
Chciałbym Kościoła ubogiego dla ubogich - Papież Franciszek
...a ja nie szanuję krzyży w urzędach...

Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 21-04-12 08:13

Jeśli imperium zła Rydzyka jest faktycznie zadłużone ponad miarę, to jest to przede wszystkim efekt postępującej laicyzacji i wietrzenia Polski świeżym wiatrem świeckości. Podstawowi ofiarodawcy na radyjo z ustami to dewoci naturalni, czyli z racji leciwego wieku połączonego z brakiem wykształcenia,

taa...

MASAKRA - nie tylko medialna

Kiedy trwoga do do Boga a raczej do kapłanów.

Rodzina Ojca - Ojca Rydzyka żyjąca w radioaktywnym duchu morderczej religijności skażonym owocem zdeprawowanej parafialnej wiary - starej wiary

Jak zawsze w obronie ... i w imię Boże rozpęta piekło na ziemi

Rydzyk pokazuje światu dziurę budżetową i i swoje duchowe potrzeby aby Katolicki świat z opętany medialną trwogą dał dowód swojej Katolickiej miłości w imię Boże jak zawsze w dobrej wierze zaspokajając "swoje" duchowe potrzeby wytworzone w Kościele jak Odruch Pawłowa który opisał morderczy mechanizm który również doprowadził do "Kanibalskiego" "zjedzenia" Jezusa i kolektywnego pożerana Go po dziś dzień w tym religijnie sakra mętnym ogłupieniu z którego Arcy Kapłani - Arcy Pasterze czerpią korzyści załatwiając swoje świątynne - święty - nietykalne interesy tak jak w Jerozolimie i na Golgocie nie tylko Jezusa

O czym to świadczy ...

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"

Konta złotówkowe
- PKO BP S.A. II/O Toruń
nr 69 1020 5011 0000 9602 0012 9130
- Bank Pocztowy S.A. O/Toruń
nr 77 1320 1120 2565 1113 2000 0003
z dopiskiem: "Dar na cele kultu religijnego"
Konta walutowe
EUR - PKO BP S.A. II/O Toruń
ul. Grudziądzka 4, 87-100 Toruń
nr 65 1020 5011 0000 9602 0105 7298
Funty GBP - PKO BP S.A. II/O Toruń
nr 08 1020 5011 0000 9502 0105 7306
Dolary USD - PKO BP S.A. II/O Toruń
nr 13 1020 5011 0000 9302 0105 7314
(Ofiarodawcy spoza Polski przed numerem konta winni dopisać symbol PL, a po numerze: SWIFT - BPKOPLPW)
Konto w USA
RADIO MARYJA, P.O. BOX 39565
CHICAGO, IL 60639-0565
Konto w Kanadzie
Polish Credit Union
St.Stanislaus-St.Casimir`s
Parishes Credit Union Ltd.
3145 Dundas St. West # 5
Mississauga ON L5L 5V8
Konto Radia Maryja 84 920
Konto Stypendialne 93 225

Szanowny Panie Mr_(...) podpisujący się paplik

Może to co powiem - napiszę Pana rozbawi ... albo zasmuci ale nie będzie Pan tu obojętny tocząc życie swoje na sposób ludzki i Boski.

taa...

Bóg nie tylko zaborczych Katolików jest jednak Bogiem świeckim nie ma żadnych święceń liturgicznych a również Syn Boży ukrzyżowany za religijny grzech religijnego narodu grzech arcy kapłańskiego religią zdeprawowanego liturgicznego sakra mętnego wyznania wiary Religi - sprzeniewierzenia się Świeckiemu Bogu i jego Świeckiemu Synowi którego religijnie wepchnięto na ołtarz religijności deprawującej - gwałcącej życie Świeckie i Świeckiego Boga którego sobie religijni przywódcy przywłaszczają na własny niespołeczny - Arcy Kapłański - Arcy Pasterski - Religijny pożytek i Diabelski użytek

O czym to świadczy ...

Najwyższy czas roz..... te imperium i zlicytować majątek i postawić pod sąd samozwańca.
Ale kto to zrobi, brak odważnych. Wrzask podniesie PIS bo to jego elektorat, bez niego PIS nie istnieje.

nie podnos brudnych łap na nie swoje

a na czym się tak wielebny poślizgnął?
Na skórce od banana?
Dziwne jakieś takie.
A gdzie opatrzność boska była?
Znów zaspała?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-04-12 09:17

nie podnos brudnych łap na nie swoje

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie ...

Jestem Chrześcijaninem więc mam obowiązki chrześcijańskie

Nie miał byś o czym mówisz gdyby z góry nie dano

Szanowny przedmówco Mr_(...) adamosxx

zwracający się do Autora: karolina25

Mówisz cyt. "nie swoje" wskazując na Jej "brudne łapy"(?) - zapewne Ty je umywasz jak dostojny Piłat
posługujący się swoją władzą w ... imieniu jednak Arcy Kapłanów królów zakłamania i manipulacji społecznych nastrojów których się bardziej bał jak Rzymskiego Cezara

O czym to świadczy ...

jedrula nie moge sie polapac gdzie masz cytat gdzie odpowiedz gdzie swoja mysl i gdzie obrazek i nie bede sleczyl i szukal miedzy tym galimatjasem

Niestety, ale jedną z przyczyn upadania RM jest "umykający do wieczności elektorat". Coraz mniejsze pogłowie tych podupadających na zdrowiu owieczek robi swoje. Jeszcze robią demonstracje w obronie RM jakby ktos im je chcial zamknąć więc wywijają sztucznymi szczękami grożąc zagryzieniem i plując na dziennikarzy. Taki też jest elektorat PiSu i dlatego zamiatają z ulic próchno po tych "sypiących się deminstracjach". Ale się narobiło:-))))))

Takos

nie do konca, ja narazie nie umykam do wiecznosci a wpłacam co miesiac jest wielu prawych ludzi

Data: 21-04-12 10:24

jedrula nie moge sie polapac gdzie masz cytat gdzie odpowiedz gdzie swoja mysl i gdzie obrazek i nie bede sleczyl i szukal miedzy tym galimatjasem

Szanowny Mr_(...) podpisujący się adamosxx

Rozejrzyj się wokoło ciecie są ochrzczeni ludzi tak samo jak Ty Oni to rozumieją - rozumieją to czego nie dostrzegasz a o czym oni tu głośno mówią a nawet mówią bezpośrednio do Ciebie

Oni to rozumieją a ty (?) ...dlaczego tego nie rozumiesz ?

Zawsze możesz skorzystać będąc świadomym ograniczenia z swojego koła albo telefonu do ... (jeśli jest jeszcze tak naprawdę do kogo)

O czym to świadczy ...

jędrus zapisz sie do podworkowych kolek rozancowych zacznij od tego kroku swoje nawrocenie

W doniesieniu jak zawsze i wszędzie

Data: 21-04-12 10:36

jędrus zapisz sie do podworkowych kolek rozancowych zacznij od tego kroku swoje nawrocenie

Jestem Chrześcijaninem wiec mam obowiązki chrześcijańskie

Zajebano mnie różańcem na podwórku mojej parafii ...

Tylko szaleniec wkłada palec dwa razy w ten sam ogień a Jezus za ten sam grzech Religii drugi raz nie da się zabić - ukrzyżować On was razem z tym waszym radioaktywnym różańcem zabezpieczy w piekle na amen i na wieki wieków Amen abyście nie skazili nic więcej odbierając życie boże tak jak wasi Arcy Kapłani - Arcy Pasterze ...walczący z ich Bogiem a raczej jak raki w odwrotną stronę - przeciw Bogu - nie tylko na Golgocie

O czym to świadczy ...

nie obnazaj swego chamstwa na forum publicznym dziaduu. troche kultury, byc moze poseł czyta i dzieci

Data: 21-04-12 10:50

nie obnazaj swego chamstwa na forum publicznym dziaduu. troche kultury, byc moze poseł czyta i dzieci

taa...

zatem

adamosxx

oskarż mnie jeszcze o bluźnierstwo tak jak sakra mętni Arcy Kapłani - Arcy Pasterze tacy sami jak twoi oskarżyli o Chamstwo - Bluźnierstwo swojego boga ...

wobec Jego (Bożego) braku świeckiej kultury okazali mu (Bogu) swoją arcy kapłańską - arcy paserską kulturę religijną

O czym to świadczy ...

bierz rozaniec w ręke powijesz sie troche w konwulsjach i szatan ucieknie

Niech poniższe posłuży za komentarz do tematu wątku:

" Jeszcze do niedawna magiczne słowo - „Rydzyk” - wywoływało u wielu ludzi jedno skojarzenie sugestywnie podawane przez media w Polsce i w świecie: luksus, bogactwo, maybach. Kiedy jednak okazało się, że strategia ta jest nieskuteczna, na potrzeby chwili z „toruńskiego imperium” zrobiono „zadłużony folwark”. Oto przykład dziennikarskiej „uczciwości”, do złudzenia przypominającej sytuację długofalowego oczerniania ś.p. Lecha Kaczyńskiego.Dopiero tragiczna śmierć prezydenta uwidoczniła perfidną manipulację mediów, rezygnujących z uczciwości dziennikarskiej w imię tandetnego rozgłosu i fałszywej sensacji. Od tego momentu niewiele zmieniło się na dobre w etyce dziennikarskiej, może nawet nic. Dziś walczymy o wolne i uczciwe media, których misją i istotą bycia jest służenie prawdzie. Zadanie to wydaje się jednak niemożliwe do zrealizowania, dopóty nie zmienimy człowieka. W pierwszej kolejności należy dziennikarzom pomóc ukochać prawdę, a jeśli będą uczciwymi ludźmi, zawsze będą ją szukać.Wiele środowisk politycznych, społecznych, edukacyjnych boi się zapowiadanego na dziś ogólnopolskiego marszu w obronie wolnych mediów. Wydaje się, że nawet sam premier chciał postraszyć wszystkich tych, którzy chcą się do tej manifestacji przyłączyć. Sugerował bowiem, że na wszelkie niepokojowe reakcje uczestników marszu, służby porządkowe będą natychmiast reagować. Przekaz taki nasuwa przeciętnemu odbiorcy obrazy z filmu grozy, choć powszechnie wiadomo, że marsze organizowane przez środowiska PiS i Solidarnej Polski (przy wsparciu sympatyków Radia Maryja i TV Trwam), charakteryzują się pokojowym nastrojem, niepodatnym na prowokację i chuligańskie zachowanie.Prowokacja uczestników marszu wydaje się zatem wielce nieprawdopodobna, dlatego liczne portale internetowe mocno zaangażowały  w odstraszenie demonstrantów. Pojawiają się komunikaty o wzmożonej aktywności policji, zakorkowaniu stolicy, a komunikat najbardziej perfidny dotyczy osoby o. Tadeusza Rydzyka ukazanego jako egoistę. Zdaniem niektórych portali internetowych, zadłużenie Radia Maryja i TV Trwam jest tak duże, że jedynie miejsce na multipleksie może uratować kondycję finansową mediów z Torunia. Zatem wcale nie chodzi o wolność mediów, co miałby sugerować charakter marszu, ale o egoistyczne interesy ojca Dyrektora, wzmacniające jego kondycję finansową.70 mln zł długów i zyski, które nie starczają na ich pokrycie.Roczne datki od wiernych widzów nie przekraczają 3 mln złotych. Biorąc pod uwagę, że roczny koszt utrzymania telewizji to ponad 15 mln złotych, uzyskane pieniądze nie starczają więc na przetrwanie.Przewrotność mediów sięgnęła zenitu. Bezradność wobec ogólnopolskiego ruszenia, wymusiła na dziennikarzach konieczność obrania innej taktyki.Zdecydowano się zatem na strategię umacniania jednego z argumentów KRRiT o „niejasnej sytuacji finansowej nadawcy”. Dotychczasowi bajkopisarze, którzy swoje opowieści ubarwiali złotymi klamkami w toaletach redemptorystów i perfumami uzupełnianymi w muszli klozetowej zamiast wody, doszli do wniosku, że łazienkowy luksus należy zamienić na drewniany wychodek, którego destrukcja jest kwestią czasu. Idea zadłużonych mediów sugeruje bowiem nieuchronny i rychły ich upadek. Po co zatem trudnić się i tak przegraną sprawą? Lepiej pozostać w domu i pooglądać telewizję, najlepiej relację na żywo ze Stadionu Narodowego – dumy współczesnego Polaka, symbolu wybitnych osiągnięć obecnego rządu."

http://wpolityce.pl/artykuly/27048-imperium-w-opalach-bankructwa-o-radiu-maryja-i-tv-trwam-na-potrzeby-chwili-z-torunskiego-imperium-zrobiono-zadluzony-folwark

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

W odniesieniu jak zawsze i wszędzie

Data: 21-04-12 10:59

bierz rozaniec w ręke powijesz sie troche w konwulsjach i szatan ucieknie

Data: 21-04-12 11:03

Mr_(...) podpisujący się adamosxx

Informuję że :

Różaniec zmienił swoje pierwotne przeznaczenie jak nóż którym teraz tnie się gardła zamiast chleba jak wtedy kiedy użyto go po raz pierwszy

Na "mojej" parafialnej ziemi obecnie parafialny szatan posługuje się różańcem wedle własnych religijnych potrzeb
tak samo jak do tych swoich potrzeb zastosował Dekalog na podstawie którego religijnie "zjedzono" "skonsumowano" rytualnie obrzędowo zarżnięto Ciało Boże Jezusa które konsumuje się w tym samym fałszywym duchu po dziś dzień

O czym to świadczy ...

..." powszechnie wiadomo, że marsze organizowane przez środowiska PiS i Solidarnej Polski (przy wsparciu sympatyków Radia Maryja i TV Trwam), charakteryzują się pokojowym nastrojem, niepodatnym na prowokację i chuligańskie zachowanie."....
Dobry dzień dziś będzie bo rozśmieszyłeś mnie Kolego Mniejszy. Dzięki:-)

Takos

dzwon po pokojowych lewakow z pałkami z niemiec buhaha
http://wpolityce.pl/wydarzenia/17931-kolejna-szokujaca-informacja-niemieccy-lewacy-zaatakowali-grupe-rekonstrukcyjna-w-polskich-mundurach-plul-na-mundur

No to "Prawiczki" mają godnych przeciwników, bo sami też opluwają ludzi...
Trafił frant na franta....:-)))))

Takos

jakies przykłady? czy tylko twoja chora wyobraznia

CO DALEJ w sprawie posłanki z PiS-uaru Sobeckiej , która zapłaciła 3,5 tys. zł grzywny i 1 tys. zł kosztów sądowych wraz z odsetkami za BIEDAKA , o. Tadeusza Rydzyka, który został ukarany za prowadzenie nielegalnej zbiórki pieniędzy???

Sobecka łącznie zapłaciła 4755 zł. - Zapłaciłam dlatego, że niegodziwością byłoby ściąganie tych pieniędzy, które mają przeznaczenie na rozbudowę i funkcjonowanie Radia Maryja lub też Telewizji Trwam - powiedziała parlamentarzystka .

Zgodnie z art. 57 Kodeksu wykroczeń - kto nie będąc osobą najbliższą dla ukaranego uiszcza za niego grzywnę lub ofiaruje mu albo osobie dla niego najbliższej pieniądze na ten cel, podlega karze aresztu lub grzywny.

Czy posłowi z PiS-uaru wolno więcej?

Sukienkowy taki biedny , a chce Multipleksu ?

widze, że tej suki kobiecyintynkt nie ma na forum, zaniedbuje sie wywłoka, albo w domu nie ma internetu stara torba

... do garów wróciła ?

Autor: Takos (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-04-12 12:40

No to "Prawiczki" mają godnych przeciwników, bo sami też opluwają ludzi...
Trafił frant na franta....:-)))))

Takos

taa...

Mr_(...) pod Takos marynarką ...

nie szata zdobi człowieka ale ... na początku było Słowo (?) a słowo było u ...

1. etymologicznie frant (łac.) - złamać inaczej niż na przeciwko conteram(łac.) np przełamać obronę

1. historycznie - wędrowny komik - obserwator prześmiewca; (SJP.pl)
2. potocznie - człowiek przebiegły, cwany (SJP.pl)

Frant kuty na cztery nogi.

Trafił frant na franta.

Z głupia frant chytrze, udając nieświadomość, nierozumienie sytuacji; jakby nigdy nic dosypuje soli do herbaty i zaniepokojony zdegustowanym konsumentem herbaty pyta co się stało ofiarując mu pomoc (?) (za darmo) tak dla jaj nota bene i nota bono

hmm

Jezus posługując się słowem ...

... był słowem frantem - był jak Słowo Franta albo jak Frant słowo dla Arcy Kapłanów wobec którego szukali sposobu jak Go zgładzić aby ich PRAWDĄ już więcej publicznie nie RIPOSTOWAŁ ...

O czym to świadczy ...

cytat z ojca R :
"- Gdzieś, kiedyś zdarzyło się, że ksiądz, duchowny, no wypił kieliszek koniaku.(...) I co, pojechał, lekka stłuczka i wszyscy wrzeszczą na cały świat!" Brak słów jedynie można współczuć."

- Zdaniem Rydzyka, jeśli ksiądz będąc pod wpływem alkoholu, wsiądzie za kierownice i spowoduje stłuczkę, to nic się takiego nie stanie. Przecież każdy z nas pije alkohol. A jeśli tylko spróbujesz nagłośnić tą sprawę, to znaczy że nie jesteś dobrym Polakiem bo plujesz w swoje gniazdo.

- Ja osobiście, jako o. Tadeusz Rydzyk, nie mam nic - powiedział ojciec Rydzyk w rozmowie z "Uważam Rze". - Ta kawa, którą pijemy, to też dar. Nawet łóżko, na którym śpię w klasztorze, nie jest moje.

musisz w koncu ustalic czy długi czy maybachy,po za tym z tego co wiem to juz ktos beknął za ten fotomontaż

Kaczyński uważał, że Rydzyk współpracuje z Rosją? Tak twierdzi Kamiński

Z najnowszej książki Michała Kamińskiego, wynika, że Jarosław Kaczyński nie darzył zaufaniem szefa Radia Maryja. "To nie jest przypadek, iż jego nadajniki są na Uralu" - mówił Kaczyński i sugerował, że Rydzyk działa dla Moskwy.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kaczynski_uwazal_ze_rydzyk_wspolpracuje_z_rosja_tak_231023--1.html

tata a marcin powiedzial ze jego tata powiedzial.

ojcze dyrektorze ,

Powiedz nam ojcze dyrektorze , czy miłujesz Boga z całego serca swego? Czy miłujesz bliźnich (wszystkich) jak siebie samego?

Czemu nie dzielisz się majątkiem z biednymi staruszkami, które w dobrej wierze oddają ci ostatni grosz? Czemu nie wspomagasz ich wiedząc, że są chore, pozostawione bez opieki? Czy ci nie wstyd bawić się, grać na giełdzie?

Skąd wziął się twój majątek ojcze dyrektorze? Czyż jako zakonnik, nie ślubowałeś żyć w ubóstwie?

Gdzie byłeś ojcze dyrektorze w rocznicę śmierci papieża, kiedy twoje owieczki oddawały cześć jego pamięci?

Kto dał ci prawo, byś kreował liderów politycznych, szkalował tych, którzy mają odmienne poglądy? Kto dał ci prawo narzucać wiernym twoje przekonania, straszyć ich gniewem Bożym? Kto pozwolił ci kupczyć Bogiem? A może ty sam czujesz się Bogiem?

I ostatnie pytanie. Czy ty ojcze dyrektorze na pewno wierzysz w Boga? To chyba nie może być ten sam Bóg, w którego My wierzymy.

Jego Bóg - to Złoty Cielec.

Takos

BUHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHA wszystko skopiowane co do joty:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Czy ty DEBILU ZEZOWATY umiesz sam coś napisać , czy tylko robić wklejki z netu ?

Drogi Internauto

Nie pytamy Cię na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach.
Nie pytamy jaki jest Twój status materialny, przynależność etniczna, orientacja seksualna.
Nie pytamy z czego udziergane jest Twoje nakrycie głowy.

Kilka pytań zadać jednak musimy:
Czy jesteś dumny z tego, ze jesteś obywatelem Czwartej Rzeczpospolitej?
Czy jesteś dumny z ludzi, którzy kreują życie polityczne?
Czy jesteś dumny z mediów przez które ci ludzie do Ciebie przemawiają?
Czy nie masz wrażenia, że grupa demagogów pod wodzą miłościwie panującego Ojca Dyrektora, używając prymitywnych sztuczek socjotechnicznych robi z Ciebie wała?
Więc nie milcz dłużej. Dla Ciebie założyliśmy tę stronę.

Ciebie Ojcze Dyrektorze także zapraszamy

Do Ciebie także mamy kilka pytań.
Powiedz nam Ojcze, czy miłujesz Boga z całego serca swego? Czy miłujesz bliźnich (wszystkich) jak siebie samego?
Czemu nie dzielisz się majątkiem z biednymi staruszkami, które w dobrej wierze oddają Ci ostatni grosz? Czemu nie wspomagasz ich wiedząc, że są chore, pozostawione bez opieki? Czy Ci nie wstyd bawić się, grać na giełdzie?
Skąd wziął się Twój majątek Ojcze Dyrektorze? Czyż jako zakonnik, nie ślubowałeś żyć w ubóstwie?
Gdzie byłeś Ojcze Dyrektorze w rocznicę śmierci papieża, kiedy Twoje owieczki oddawały cześć jego pamięci?
Kto dał Ci prawo, byś kreował liderów politycznych, szkalował tych, którzy mają odmienne poglądy? Kto dał Ci prawo narzucać wiernym Twoje przekonania, straszyć ich gniewem Bożym? Kto pozwolił Ci kupczyć Bogiem? A może Ty sam czujesz się Bogiem?
I ostatnie pytanie. Czy Ty Ojcze Dyrektorze na pewno wierzysz w Boga? To chyba nie może być ten sam Bóg, w którego My wierzymy.

http://www.google.pl/search?q=Powiedz+nam+ojcze+dyrektorze+%2C+czy+mi%C5%82ujesz+Boga+z+ca%C5%82ego+serca+swego%3F+Czy+mi%C5%82ujesz+bli%C5%BAnich+%28wszystkich%29+jak+siebie+samego%3F++Czemu+nie+dzielisz+si%C4%99+maj%C4%85tkiem+z+biednymi+staruszkami%2C+kt%C3%B3re+w+dobrej+wierze+oddaj%C4%85+ci+ostatni+grosz%3F+Czemu+nie+wspomagasz+ich+wiedz%C4%85c%2C+%C5%BCe+s%C4%85+chore%2C+pozostawione+bez+opieki%3F+Czy+ci+nie+wstyd+bawi%C4%87+si%C4%99%2C+gra%C4%87+na+gie%C5%82dzie%3F++Sk%C4%85d+wzi%C4%85%C5%82+si%C4%99+tw%C3%B3j+maj%C4%85tek+ojcze+dyrektorze%3F+Czy%C5%BC+jako+zakonnik%2C+nie+%C5%9Blubowa%C5%82e%C5%9B+%C5%BCy%C4%87+w+ub%C3%B3stwie%3F++Gdzie+by%C5%82e%C5%9B+ojcze+dyrektorze+w+rocznic%C4%99+%C5%9Bmierci+papie%C5%BCa%2C+kiedy+twoje+owieczki+oddawa%C5%82y+cze%C5%9B%C4%87+jego+pami%C4%99ci%3F++Kto+da%C5%82+ci+prawo%2C+by%C5%9B+kreowa%C5%82+lider%C3%B3w+politycznych%2C+szkalowa%C5%82+tych%2C+kt%C3%B3rzy+maj%C4%85+odmienne+pogl%C4%85dy%3F+Kto+da%C5%82+ci+prawo+narzuca%C4%87+wiernym+twoje+przekonania%2C+straszy%C4%87+ich+gniewem+Bo%C5%BCym%3F+Kto+pozwoli%C5%82+ci+kupczy%C4%87+Bogiem%3F+A+mo%C5%BCe+ty+sam+czujesz+si%C4%99+Bogiem%3F++I+ostatnie+pytanie.+Czy+ty+ojcze+dyrektorze+na+pewno+wierzysz+w+Boga%3F+To+chyba+nie+mo%C5%BCe+by%C4%87+ten+sam+B%C3%B3g%2C+w+kt%C3%B3rego+My+wierzymy.&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Autor: CXRSa1

Jak zwykle w każdym temacie , nie masz nic do powiedzenia , albo wklejasz wklejki z netu , albo piszesz bzdury bez składu i ładu .

Jakim DEBILEM trzeba być , aby wypisywać takie bzdury ?

.... andzia C ???

CIEBIE JUŻ DAWNO NIKT TU NA FORUM NIE UWAŻA ZA NORMALNEGO , więc nie produkuj się KMIOCIE , PAROBKU PAŃSZCZYŻNIANY .

Czy ty IDIOTO umiesz sam coś napisać , czy tylko robić wklejki z netu ?

Znowu naplułem na jakiś kościół...?
Chciałbym Kościoła ubogiego dla ubogich - Papież Franciszek
...a ja nie szanuję krzyży w urzędach...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.
140411052751.gif
140312022846.gif

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0