sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytania, pytania, pytania...

Najlepiej poznasz ją korzystając z niej i to w roli głównej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

a potem juwenalia i weź tu nie pij :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

Ale na sranie mnie cisnie o lol



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

asiuniusia22 i kichu85 dzieki serdeczne za podpowiedz bo tyle wersji ja juz słyszałem ze cho cho!!!!!anusia ja zdaje jutro tzn 15 w radomiu o 8 rano tak odrazu po swiętach z grubrj rury Życzę powodzenia i jeszcze raz dzieki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

Gdzie najtaniej w Łomży?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

wiedziałem , że tak będzie he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

W NOT wszystko ci powiedzą . Oni takie kursy organizują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

ooo ***** caly zal z was.;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

jest ładna pogoda, więc goń na spacerek po sklepach to się dowiesz............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

MEDIA EXPERT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

Dzisiaj około 14-stej jadę z Łomży do Torunia mam jeszcze 2 miejsca wolne chętnie kogoś podrzucę za 30 zł mój numer 509 348 917

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

Witam
Gdzie można zdjąć blokady w Yamaha tzr ?? Byłem na ul. Harcerskiej ale tam nie zbyt kumaci są. A może ktoś z was umie zdjąć ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

daniel2509 to nie było w jeziorku!! ale to prawda że nie zabili tylko przedawkował wiem to dobrze bo to mój dobry kolega... ;(
;( Niech spoczywa w pokoju [*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

nie 6 sztuk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,130,title,Nawet-pozar-wykorzystuje-sie-do-celow-politycznych,wid,11033227,wiadomosc.html

NIC DO DODANIA, MOIM ZDANIEM ŻAŁOBA JEST NA WYROST...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

pod jakim wzgelem? do strojenia to rozumiem ze ciezko jest z dynometem ale do sprawdzenia? nie masz pojecia o czym piszesz.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

tez słyszałem ze Juwenalia maja byc w Amnesii ale z tego co wiem to bedzie w czwartek. a w piatek 5 czerwca maja byc koncerty ma muszli. wyczytałem ze w czwartek Ben Gold ma być :d bedzie faza cos czuje.

a co lokalu. w niedziele byłem to liber dał ciała. spóźnił sie.. krótko grał.. bilet troche drogi ale cóż zrobić.. wysrój fajny, brakuje mi tylko tej grafiki na ścianach ale poza tym super.

barmanki zajefantastyczne :D widać ze troche zielone ale miłe przynajmniej :)
chwała managerowi ze wreszcie udało sie coś zrobić w tej dziurze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

do figlarki


widze ze wszedzie masz cos do powiedzenia kim ty jestes z milicji
czy penera lomzyska chcialbym sie z toba spotkac ...............................



widze ze w lomzy nic nie moze byc bo sami to rozpierdalacie banda krytykow i szkodnikow.DANIEL K

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

A w czym Masz problem ? Wina nie jest po stronie ARR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

MOŻE JAKIŚ MŁOT z UM lub UG przeczyta i uświadomi sobie że jest to historycznie unikatowe miejsce w skali nie zaściankowo buraczanej ale europejskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

gdzie w łomży można zrobić kurs palacza co. z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

oki :) poprzeglądałam dokładniej co wcześniej tu napisano i znalazłam materiały do testów. Mam nadzieję, że są aktualne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

na górze bonie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

Poszukaj na necie było nawet jak ściągnąć blokadę na module. SZUKAJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

okulary nic nie przekreślają



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

jeja debile z was som tam jest super!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

śmiejcie sie z milano a ja pośmieje sie z was pierdolone łomżyniaki co sobota przed milano 70 % samochodów to BL haha

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

Jesli mozna,niech mi ktos wytlumaczy jak tam dojechac od piłsudskiego??Ostatnio bylem i nie moglem trafic,a inne kebaby w Łomży juz mi sie znudzily...Z gory dzieki za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

Dziwne pytanie zadajesz. Porównaj ceny tu i tu i kup tam gdzie kożystniej. Wiadomo że na wesele kupuje się więcej, to i kilka groszy różnicy się opłaca, tyle że jak masz się specjalnie do Białego czy do Wawy wybierać, to policz sobie jeszcze drogę. Mogę Ci jedynie podpowiedzieć, ile go kupić- 0,7l na parę. W zupełności wystarczy, a i zostanie na chrzciny.

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

Mam 17 letnie auto w niespotykanej wersji i chciałbym je odrestaurować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. W grę wchodzi:
- zdrapanie starego lakieru
- odrdzewianie - chyba przez piaskowanie
- wstawienie koniecznych reperaturek - kilka małych łat
- ocynkowanie karoserii - ewentualnie, lub coś innego co podniesie żywotność blachy
- malowanie
Auto jestem w stanie dostarczyć rozebrane do części pierwszych na lawecie, ze zdrapanym lakierem.

Gdzie w Łomży, a najlepiej pod Łomżą (pewnie będzie taniej) coś takiego mogę zrobić?
Jaki jest orientacyjny koszt takiej zabawy, po dostarczeniu rozebranego i pozbawionego lakieru auta?

Bardziej liczy się jakość i gwarancja niż cena, ale szukam dobrego kompromisu między wykonaniem a kosztami.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

polecam pania dermatolog na ogrodowej ( za darmo na kase chorych)z moim przypadkiem poradzila sobie doskonale. u dr Klepackiego niestety nie bylem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

witajcie czy ktos wie gdzie jest fox audio albo jakis inny specjal co zalozy mi centralny zamek z pilotem .dzieki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

jak się ma stare drewniane okna z PRLu, nieocieplony blok i mieszka na parterze to się dopłaca :) po pare stówek.

Ja bym się domagał od spółdzielni rozliczenia zaliczki na ogrzewanie.
A skoro nie jest ona rozliczana to poprosiłbym raz w roku rachunek za c.o.

Niedługo wprowadzą wam zaliczki za wodę po 200 zł miesięcznie i też powiedzą , że nie potrafią oszacowc ile naprawde zużyliscie. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

Mnie to śmieszy jak wszyscy co dostają zwroty mówią że u nich w zime to gorąco i mają poodkręcane grzejniki na maksa. A prawda jest taka że mają pozakręcane, siędzą w jednym pokoiku gdzie jest w miarę ciepło, chodzą w swetrach i stąd te oszczędności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

ja byłem ale brac to mnie katar tylko wzial :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

WZ zdawałam w szczecinie....było 30 osób i tylko 2 kobitki-w tym ja.
a pytania: autoprezentacja, co na to rodzice, co zmieniłabym w policji, jak pogodzę studia ze szkółką i tylko to:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytania, pytania, pytania...

Fantazjusz, przemądrzałku - napisz jak ty marnujesz swoje życie, wszyscy sie pośmiejemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org