niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Imperium marnotrawstwa

Do uregulowania miesiączki nie są konieczne tabletki antykoncepcyjne. Ja osobiście dostałam właśnie na tą dolegliwość lek o nazwie "duphaston"

Duphaston jest stosowany w przypadku leczenia niedoborów progesteronu, takich jak:
• leczenie bolesnego miesiączkowania
• leczenie endometriozy
• leczenie wtórnego zaniku miesiączki
• leczenie nieregularnych cykli miesiączkowych
• leczenie nieprawidłowych krwawień z macicy
• leczenie zespołu napięcia przedmiesiączkowego
• leczenie poronień zagrażających i nawykowych związanych z ustalonym niedoborem progesteronu
• leczenie bezpłodności związanej z niewydolnością ciałka żółtego


http://www.solvaypharma.pl/preparaty/group/product/0,,39286-11-0,00.htm


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperium marnotrawstwa

Na ogródek przy bloku przyszła szaro-bura pręgowana kotka . Młoda , oswojona , być moze komuś uciekła .Bardzo przyjazna - nawiązała szybko kontakt z naszymi dwoma domowymi kotami . Właściciela proszę o odbiór .Znając jednak realia , być może kotka była wzięta jako tymczasowa " zabawka " dla dziecka i dlatego proszę też o zgłaszanie się odpowiedzialnych osób , które chciałyby sie tym mądrym i sympatycznym zwierzątkiem zaopiekowac .Nas emerytów nie stac na utrzymanie trzeciego kota .tel 086 218 30 27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperium marnotrawstwa

a mimo wszystko najlepiej bedzie pojsc i POROZMAWIAĆ z sąsiadem.
jeżeli jest człowiekiem, to zrozumie o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperium marnotrawstwa

...fotograf którego ja bym polecił to pan Serafiński, naprawde zna sie na tym co robi :) Kamerzysta to pan Kamiński ze starej łomży no i oczywiscie jak wesele to www.samochodynawesele.tnb.pl ;) pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperium marnotrawstwa

tak na prawdę to nie można powiedzieć na 100% że te kobiety które brały tabletki nie mogą właśnie przez nie zajść w ciążę.niestety płacimy bardzo wysoką cenę za postęp cywilizacji typu bezpłodność, problemy z donoszeniem ciąży bądź z zajściem w ciążę.ja brałam tabletki przez 5 lat.po pierwszych przytyłam, po drugich poprawiła mi się cera a po yasmin czułam się rewelacyjnie i schudłam do poczatkowej wagi.niestety nie ma innej metody jak tylko prób i błędów na sprawdzenie które tabletki tobie będą odpowiadały bo nawet po wykonaniu poziomu hormonów nie ma gwarancji że po tych czy innych będziesz się czuła dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperium marnotrawstwa

było byc na targach slubnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperium marnotrawstwa

Autor: moniczka (---.lom.netster.pl)
Data: 08-04-09 16:30

było byc na targach slubnych


Asik prosił o namiary na dobrych kamerzystów, fotgrafów i zespół na wesele :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperium marnotrawstwa

jak znam zycie dowiesz sie przy kontroli ...zyjemy w POLSCE!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org