sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
setki tysiące chorych zapłaci wiecej za leki

gdzie w łomzy dobrze moge naprawić alarm montowany oryginalnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: setki tysiące chorych zapłaci wiecej za leki

Zbych nie mów mi co mam robić pojebie , bo jesteś ostatnią osobą która może mieć na mnie jakiś wpływ . Gadaj sobie co chcesz i tak leje na ciebie i na twoje docinki katolicko ciemnogrodzkie . Tak sobie możesz gadać ze starą jak ci na to pozwala ale nie zemną .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: setki tysiące chorych zapłaci wiecej za leki

szok miejsce po naszym slynnym Slawku zostalo na krotko puste nowym szefem lomzynskej mafii zostal niejaki J.CH pseudonim BOLCHA odbylo to sie na spotkaniu na szczycie na Mc Donaldzie teraz to on pociaga za wszystkie sznurki organizacji mafijnej w lomzy a jego zastepca zostal znany lomzynski biznesmen ktory zajmuje sie naprawa samochodow. Maja oni scisle powiazania z rodzina S...ps.samary. Wwo pozdrawiam cie ku...wo szwedzka:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: setki tysiące chorych zapłaci wiecej za leki

Nie musisz czytać i odpowiadać bo zbyt mądrych odpowiedzi i tak po tobie bym się nie spodziewał. Jak ktoś nie ma czasu na forumowe zawracanie głowy (w twoim przypadku głowa=****) to po prostu nie czyta i nie odpowiada gdy nie ma nic mądrego do powiedzenia. 600zł to dla mnie za dużo a za 100 to chyba widziałeś w tej piątej znienawidzonej przez ciebie biedronce w ktorej i tak jesteś stałym bywalcem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: setki tysiące chorych zapłaci wiecej za leki

Dawno, dawno tamu była sobie osoba "H"istoryjka ;-) Żyło się w niej bo licznik odwiedzin był naprawdę duży, a Aneta1985 ma rację,gdyż zdrowa nie jest, szukam mężą w podobny sposób jak madziusmadzius podrywając na forum ......... chce kupic używanego faceta:) ale ......mi smutno. Czemu Ci smutno pyta nieznajomy ?Bo pisze Historyjka przez CH i dzieci nazywają mnie analfabetą i ciągodrutem :((( No to masz problem he he ....ale to nic,niedługo będą święta i się wszystko wyprostuje bo za górami i za lasami...była sobie chatka ...zyla sobie taka ja samotna babka :) to ja.. kto pokocha? pyta babka :) Sie wypnie to pokocha to nie jest milosc. ide spac moze jutro ktos pokocha pst iskierka zgasla :) ..... i ch.u.j. Ale kiedys kiedys dawno temu ...... pies walil jeza strasznie go bolalo ale byl dzielny i zlał mu się na ryja... a wszystko to widział gajowy Marucha.Zatem jeża też wyrucha. Na nic jęki, piski i chimery bo gajowy walnął jeża z buta aż ustało mu kawał druta, zboczuchy,ShRek jak i maluchy ta chistryjke znają ,wiec głowa do poduchy.

Ha Ha ha ha dobre dobre !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: setki tysiące chorych zapłaci wiecej za leki

Aha, czyli w Łomży i okolicach niema takiego tłumacza. Najbliżej bedzie w Wa-wie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: setki tysiące chorych zapłaci wiecej za leki

a jaki skuter chcesz kupic? ja mam peugeot Speed Fight II 02r. na sikorskiego kolo wierzy cisnien jest podobno jakis komis ze skuterami...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: setki tysiące chorych zapłaci wiecej za leki

Dawno, dawno tamu była sobie osoba "H"istoryjka ;-) Żyło się w niej bo licznik odwiedzin był naprawdę duży, a Aneta1985 ma rację,gdyż zdrowa nie jest, szukam mężą w podobny sposób jak madziusmadzius podrywając na forum ......... chce kupic używanego faceta:) ale ......mi smutno. Czemu Ci smutno pyta nieznajomy ?Bo pisze Historyjka przez CH i dzieci nazywają mnie analfabetą i ciągodrutem :((( No to masz problem he he ....ale to nic,niedługo będą święta i się wszystko wyprostuje bo za górami i za lasami...była sobie chatka ...zyla sobie taka ja samotna babka :) to ja.. kto pokocha? pyta babka :) Sie wypnie to pokocha to nie jest milosc. ide spac moze jutro ktos pokocha pst iskierka zgasla :) ..... i ch.u.j. Ale kiedys kiedys dawno temu ...... pies walil jeza strasznie go bolalo ale byl dzielny i zlał mu się na ryja... a wszystko to widział gajowy Marucha.Zatem jeża też wyrucha. Na nic jęki, piski i chimery bo gajowy walnął jeża z buta aż ustało mu kawał druta, zboczuchy,ShRek jak i maluchy ta chistryjke znają ,wiec głowa do poduchy wykonując dłonią szybkie ruchy... zboczuchy:D ... a to wszystko sie kręci i obraca jak u wuja ignaca. ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: setki tysiące chorych zapłaci wiecej za leki

ehhe nowy alfabet mafii

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org