czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ekspozytura KK w rządzie RP

na polowej za sądem to miałam robione za 120zł wiem ze zalezy to od długosci ja mam do ramion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

aa :

Dziewczyny z penisami straszą pasażerów MPK w Łomży
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019391,title,Dziewczyny-z-penisami-strasza-pasazerow-MPK-w-Lomzy,wid,10918152,wiadomosc.html

;-))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Wirtuoz co czułeś jak ciągnełeś pierwszy raz pałe za biedronką hehe widzieliśmy cie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

nie maksymowicz tylko maksimowicz tak wogole...nie twierdze ze Dr. kaczmarski nie jest ok tyle ze pewnie zastosowalas prawdziwa diete dopiero po wizycie u niego i dlatego okazal sie skuteczny....gdybys przestrzegala diety jaka zaleca Maksimowicz -efekt bylby identyczny jak po wizycie w Białumstoku...tylko nie tak kosztownyyy.........twoja sprawa
nie krytykuj go bo wielu dzieciom bardzo pomogl i nadal pomaga tylko trzeba sie od razu dostosowac do zalecan, a nie dawac dziecku smieci do jedzenia i mowic ze maksimowicz nie skuteczny-głupie gadanie(kaczmarski wypisuje prawie takie samie leki i mowi to samo)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

wczoraj wieczorem taki biszkoptowy to kręcił się po krasce, miał obroże ze skóry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

753,60 zł brutto to jest około 650zł na rękę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

aaa kurde 15 luty napisał fakt :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

taki kraj taki obyczaj to nie tylko u nas się tak dzieje dzisiaj na naszych pięknych drogach urwałem śrubę w zawieszeniu jak napisal autor tematu jest tyle dziur że nie sposób je ominąc, lepiej łatac setki razy niż położyc raz a pożądnie, niedługo to będziemy w domu siedziec bo to ani gdzieś wyjechac czy nawet wyjśc bo niektóre chodniki, nawet te "nowe" sa już w opłakanym stanie



" Na bieżące utrzymanie dróg gminnych w tegorocznym budżecie jest 780 tys. zł, zaś dróg powiatowych - 1, 5 mln zł. Pieniądze te muszą starczyć, m.in., na naprawy, sprzątanie, wymianę i konserwację znaków"

nie wspomniano o tabliczkach pod znakami "uszkodzona nawierzchnia na odcinku 15 km"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

jasiu a skad ta pewnosc ze ta dziewczynka to pijaczka??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

oczywiście że istnieje pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Na Małachowskiego jest nawet smacznie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Do tizziano -drogi kolego tam na komisji nie bada cie jeden lekarz tylko masz obiegowke i musisz przejsc 12 lekarzy wiec nie jest to takie proste ze cos wymyslisz i bedzie git.Jak to sie mowi trzeba placic za bledy popełnione w młodosci,ja odwaliłem wojo i mam swiety spokój wiec zycze szczescia.P.S A czy miales juz MS ze tajk sie dopytujesz o ta komisje lekarska - najpierw przejdz pozytywnie MS dopiero sie mart o komisje !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Jak nie wrzucisz to sie nie przekonasz ;)) ja mam filmiki rożne ,nie chodzi mi o forty ale nie które ciekawe a nie które nie , ale wrzuciłem dla siebie nie dla kogoś a jak ktoś obejrzy to miło ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

piekna propozcyja:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

A ja mam pytanie ile mniej wiecej trwa two i tsf ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Mam problem ... i nic wam do tego :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Jeżeli masz możliwość założenia neta w IST- to nie masz innej możliwości...
Za tą samą cenę masz kilka razy większą prędkość, żadnych problemów z łączem i kilka innych bajerów (hub DC do którego ma dostęp kilka tysiecy użytkowników, TV)

Polecam IST

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Jedni wierza inni nie , to jest kazdego indywidualna sprawa, generalnie moza przeprowadzic wiele rozmow na ten temat, no ale coz zobaczymy wszyscy po smierci... po drugie Bog dal ludziom wolna wole o ile istnieje jesli chodzi o pytanie dlaczego na swiecie sa mordercy itp ...tak naprawde nikt nie wiem czy Bog istanieje przeciez nikt go nie widzial biblia zostala napisana przez ludzi wieki lat temu i tego tez nikt nie wiem ile w niej prawdy i czy wogole to co w niej zawarte jest prawdą, ja ogólnie kiedys nie wierzyłam ...dzis sama juz nie wiem moze gdyby Bog byl wielu ludzi by nie cierpiało, a dzieci umierało by mniej na swiecie , przeciez skoro Bóg jest taki wszechmogący to dlaczego moze patrzec spokojnie jak dzieci umieraja z glodu ???? istnienie pozostawia wiele do życzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

oczywiście pomysł fajny młodzież na pewno i nie tylko będzie zainteresowana , oprócz tego moim zdaniem przydałóby się więcej dodatków guziki, paski, torebki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Taaaaaaa... od razu religia potrzebna dla polepszenia swiata. Kazdy nieuk slyszal o swietej inkwizycji i jej mordach a to tylko jeden epizod w szerzeniu dobra i milosci w imie religii.
A dzis? Nie ma tygodnia aby w newsach nie pisano o molestowaniu nieletnich przez ksiezy, biskupow i o tym jak kosciol lekcewazy te przypadki i ukrywa przestepcow ksiezy zamiast ich karac.

Nie, nie mysle ze wiary potrzeba jako wsparcia dobra czlowieka. Ani rzymsko- katolickiej ani islamskiej (patrz los Afganistanu i Iraku- Alkaida) czy Judajskiej (patrz los Palestyny).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Człowiek jest z natury zły... Zdarzają się tylko wyjątki od reguły albo tacy którzy walczą ze swoimi niskimi instynktami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

1. W wierszu pt. ,,Lament Swietokrzyski" (nieznanego autorstwa) podmiotem lirycznym jest ,,Matka Bolejąca", ktorej zycie pochlaniete jest cierpieniem z powodu starty syna.

2.W powieści Witolda Gombrowicza niezywle istotna postacia jest,,Matka nowoczesna "ukazana przez autora w sposob groteskowy.

3.Natomiast w obrazie (autor) matka wykreowana zostala na osobe pelna spokoju i doswiadczenia zyciowego.

Bierz sie do nauki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Ja rezygnuje po 2 latach z N!!! Na początku bylo jeszcze tanio, bo i pakiet podstawowy byl za darmo a teraz zycza sobie kolejne 6 zl, zamieniam N na dekoder bodajże TVN, za ktorego trzeba zaplacic ok 200 zl i ma sie go na wlasnosc i ok 6 kanalow za darmo, za dodatkowe placisz kiedy chcesz, wysylajas sms... dokladnie niewiem... zalezy jeszcze jak czesto sie oglada TV...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP


Oczywiście nie zawsze osoba spełniona zawodowo czy finansowo jest wzorem do naśladowania ale większość faktów przemawia na korzyść tezy że ludzie niedowartościowani są sprawcami zła i nie mieszałbym do tego religii !! wysadzenie autobusu w kosmos z podróżującymi wg pewnych wierzeń ma dać dostęp do raju ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

west slyszales to????

http://www.youtube.com/watch?v=VS6I9HimCUU

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

to gringo i nie uslyszysz taka jest prawda i nie sap do nowogrodu bez powosu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Byc moze bede jechal, ale nie na 100%. Chetni gg: 737855

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

zło sie wzięło z telewizji, internetu, gier komputerowych. to wszystko teraz jest na modzie. a że człowiek nie potrafi odróżnić wirtualnego wymyślonego i kreowanego przed media świata od rzeczywistości to już jest coś na co nie mamy wpływu.

też chyba są tacy co myśla ze łatwiej jest ukraść niż uczciwie zarobić

przemoc jest 'dzieckiem' chęci przypodobania sie i takim wymogiem ktorym trzeba spełnic aby bym zaakceptowanym przez kretyńskie otoczenie

tyle w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Czy orientujecie się jaki jest koszt masażu relaksującego w Łomży ? , ewentualnie gdzie polecacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

witam ile trwa szkolenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Kiedy trawa się zieleni, kiedy p***a się czerwieni, kiedy c**j stoi jak sosna wtedy jest prawdziwa wiosna :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

2 palce w... , to i za darmo zrobie :}



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Ciepło jest wszędzie, tylko nie w Podlaskiem... W mazowieckim śniegu nie ma od paru tygodni i jest fajnie :) Czy jadąc do Łomży muszę założyć zimówki? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Hyym jesli bys mogl rozbudowac troche swoja wypowiedz to wolalabym uslyszec o konkretnych przykladach w postaci nie partii tylko wizerunku kandydata na polityka (na posla, senatora czy prezydenta)...

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

jak ja byłam to zainteresowała się tylko moją książeczką...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

starczy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

to ja odpowiem po angielsku OMG



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Jasiu a co takiego projektowałeś?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

od ulicy sadowej się wchodzi, nie znam (nie pamiętam) nazwiska ale z tego co mi wiadomo, masaż jest ok:)! kosztowało to 50 zł, Chyba warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

pszyjrzyj sie dobrze. a bendziesz wiedzial ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Bo jeśli starczą moje dane i pesel to niedawno przytrafiło mi się coś dziwnego. Byłem u pewnego małżeństwa dentystów, miałem leczone kilka zębów naraz, wymiana plomb i takie tam. Zapłaciłem kilkaset złotych i trzeba było coś jeszcze dokończyć więc się umówiłem na następną wizytę. Zapytała mnie o dane które podałem ale zapytała mnie również o pesel, co wtedy jeszcze nie wzbudziło moich wątpliwości. Ale ktoś mi powiedział że teraz ona może wziąć drugą kasę za tą robote od kasy chorych... Ponoć niektórzy dentyści się tak wycwanili... Zastanawiam się czy będę mógł w NFZ sprawdzić czy była zgłaszana usługa dentystyczna z mojego ubezpieczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

A najgorsze jest to że jeden człowiek potrafi tych buraków sprowokować. Wstyd mi za niektórych że są z mojego miasta... Jasiu pomysłu gratuluję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Jakim prawem przyjmujac cie na kase chorych chcieli od ciebie pasel?? Piórowie?? Dziwne rzeczy, sprawdz to



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Czy ktoś ma zjazd w sobotę w WSAP w Białymstoku na 9.45 i jedzie samochodem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Zainstaluj se XP :)) Vista to Vista ,.,.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Mateja, pomyśl zanim napiszesz albo jeszcze lepiej policz! Budowa domu to nie same pustaki i robocizna. Jakby każdy z łomzy miał conajmiej 450tys zł to może i było by go stać na własny dom! Budowa domu to:
1. zakup działki, 10 arów- 100tys zł
2. dom w stanie surowym + robocizna- 100tys zł
3. zagospodarowanie działki, ogrodzenie- 50tyś zł
4. wyszykowanie domu- 200 tyś zł!
To ogólny kosztorys ale bardzo zbliżony do realiów!
Jeśli niemasz 400tyś zł to niema co sie porywać na budowe domu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

byłabym bardzo wdzięczna i dziękuję za czytanie ze zrozumieniem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Stosowanie zasady Pascalowskiej to chyba za mało,by mieć w życiu święty spokój?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

PO KIEGO GRZYBA TE POKEMONY WYPOWIADAJA SIE NA TYM FORUM ??? KTO ICH O TO PROSIL ??? CHYBA ICH COS SWEDZI ? ? ? NIECH PISZA LEPIEJ NA TEMAT ICH WSPANIALEGO POKEMONA prezydenta !!! WYBORY NIEDLUGO !!!!!!!!!!!!!!

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Zwykła literówka nic wielkiego się nie stało.Co innego ,żeby napisał coś stylu "gura" zamiast "góra".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Ja ci powiem ze chodzilem do tej szkoly niedawno :P i powiem ze w tej szkole sie mozna duzo nauczyc jest raczej bezpieczna. Maja teraz szafki w szatniach i boisko nowe. Nauczyciele potrafia duzo nauczyc. Co do 5 to za wiele niewiem .

Pozdrawiam t0meCzek321



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

w WSA (Agrobiznesie) masz WI-FI bez ograniczeń w budynku i wokół niego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

Hej. Chcialbym sie zapytac ile mniej wiecej kosztuje wynajem kawalerki w łomży... ? Nie mam zielonego pojęcia o kosztach "takiego przedsiewziecia"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

M2-M3 kosztuje ok 500 zł odstępnego plus opłaty (czynsz prąd woda TV).
Mieszkania w pełni urządzone i wyposażone w nowym budownictwie chodzą po 800-900 zł odstępnego (jak właściciel płaci podatki).
Kawalerki z meblami i w stanie do zamieszkania nie znajdziesz taniej niż 350-500zł.
Są oczywiście okazje, ale o nie trudno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekspozytura KK w rządzie RP

to było hitem
http://www.youtube.com/watch?v=mpHLEm9-0bg&feature=related
i to:
http://www.youtube.com/watch?v=ozug-WU2B8U&feature=related
i to:
http://www.youtube.com/watch?v=xqp0gqvvYdM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=B00pbRtXqS0&feature=related
a to też super;)
http://www.youtube.com/watch?v=Lk3lQRmIkoM&feature=related

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org