niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

Jak myślici kto wygra ten mecz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

Żaaaaal :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

Normalnie wynik pójdzie w świat!? Ludzie co wy tak bronicie ten ŁKS całe podlasie się z nas śmieje z czego tu się cieszyć ze sparingów z wioskami trzeba było zagrać np, z Piątnicą co jest pod nosem ale pewnie się bali że wynik będzie w plecy. Ludzie popieram, ten cały ŁkS to jakaś pomyłka dosłownie "śmiech na sali"... Żałosne, chociaż jak będą wracać niech zalecą do Wizny tam też jest klub na sparing tylko nie wiem czy dadzą im rade....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

Hmmm.. trochę to dziwne, bo w ubiegłym (2008) roku też w tych samych dniach, w tych samych miastach, za ta samą kasę (o supporcie KULTU i darmowym wjeździe dla studentów nie wspomnę) tez koncertował u nas SCORPIONS!!!!! Ale jeśli to prawda to bardzo chętnie, bo w ubiegłym roku nie mogłem pojechać (nawał roboty).
Ja wybieram się w sierpniu do Chorzowa na U2.
A teraz pytanie (na tym forum ryzykowne i retoryczne): jedzie ktoś na ten koncert???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

ojojj..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

hahahahaha juz wywalila zdjecia... to dziecko..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

malo tego... zmienila nick:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

pfff i co przeszkadza??? :/ jaki żaaal pffff...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

I widzisz Nati chcialas sie posmiac z innych a teraz smieja sie z ciebie. A bylo sobie wziac do serca powiedzenie "Nie rob drugiemu co tobie nie mile". A twoje fotki i tak juz pol Lomzy widzialo wiec po co je usowalas? Zreszta dajcie juz jej spokoj. Nie pomyslala , nauczke dostala na przyszlosc wiec juz tak po niej nie jedzcie. Szkoda dzieciaka jeszcze sie przez wasze docinki do Narwi rzuci. W koncu ma 13 lat a w tym wieku czesto bierze sie do serca wiecej niz trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

w sprawie łksu to trzeba by było spojrzeć w oczy byłemu zarządowi... dorobkiewicze zasrane... dlaczego łsk ma tyle długów?? kto jest temu winien?? piłkarze?? to młode chłopaki ktorzy probuja utrzymac tak długa tradycje klubu, daja z siebie wszystko... wyniki sa jakie sa... łomża to posrane miasto i osoby w nim rządzące.. jedynie na tym klubie zalezy własnie prawdziwym kibicom i tym chłopakom ktorzy kopia piłke za darmo...trzeba ich podziwiac a nie ganić za efekty.... zobaczycie ze wyniki będą i dopiero wtedy pokarzecie sie na stadionie i z duma bedziecie nosili szaliki??a w ciezkich chwilach najlepiej jest po prostu sie odwrocic??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

o co wam chodzi? Zwyczajnie zapytał. Nie długo na tym forum jedynym akceptowanym tematem będzie najśmieszniejszy, najgłupszy profil na nk lub fotce....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

Do policji w tamtym okresie, to przyjmowali z łapanki :))))
Też mi coś :)))) Policjantem być :)))))) marzenie moje :)))))) i stać w krzakach z radarem.
Brzeczyszczykiewicz masz poczucie humoru.:)))))

Lola widzę , ze osobiście jesteś zaangażowana w temacie.
Pojechałaś ostro, aż mnie boki ze śmiechu bolą i pewnie tych co w policji czytają też.
Dodam, ze twój idol piwa nawarzył sobie sam, i pozostali policjanci nie maja interesu go bronić. Może nie wiesz , ze w policji też jest wielu co go kochają :)))))))) więc śledzą ten temat z rumieńcami :))))))
Solidarność policjantów ma zastosowanie wtedy gdy chodzi o ich bezpieczeństwo w kontakcie z przestępcami. Ja i normalni ludzie zapewne to popierają. Ale gdy ktoś jeździł i robił z siebie wała, aby otrzymać "belkę", albo, żeby się wyżyć, to dzisiaj nikt za niego nie będzie ryzykował kariery.
Czy tylko "nagła śmierć" wypisywał mandaty ????
To dlaczego do innych policjantów ludzie nie maja pretensji ????

Wacek2009 - słuszna uwaga



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalezione w sieci - Głos żołnierza-

Google twoim pasterzem dziewczyno, wystarczy trochę pogrzebać. Nie zaśmiecaj forum takimi bzdetami!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org