sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS jak Korea Północna...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Wiecie moze ile dostane kasy jak mi sie urodzi dziecko ? Jestem na działalnosci gospodarczej czy ZUS mi da kase ? Ubezpieczenia dodatkowe chcialbym wykorzystac wszystkie mozliwosci oczywiscie zeby mi cos nie przepadło he he.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Witam

Jestem nowym na tym forum ale sledze go już od jakiegoś czasu

Mam pytanko zdawał ktoś MS w Radomiu
Nie wiecie ile się czeka na wynik

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

kochana mamusia,ile kasy za dzieko hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

kazdy sie cieszy na swój sposób :P
[ale fakt, troche to dziwne...]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

A ja chodze do salonu pani Agaty na Mickiewicza 53 jest rewelacyjna.Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

HWDP all day every day



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

To jest w bloku przy basenie w 35. Jak jesteś zainteresowana to mogę dokładniejsze dane na maila wysłac. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Wszystko zależy od Twoich ambicji, a jeszcze bardziej od wyników. Polecę II, III LO. Powodzenia

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

a gdzie ty się do policji pchasz - zero chyba ambicji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Czy ktoś zna kogoś kto ma do położenia glazurę lub terakotę?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Do Michał: Sorki że tak późno ale mnie nie było... To badanie jest oczywiście prywatnie, ja robiłem w najbliższej placówce medycyny pracy, kosztowało mnie to 45 zł, a lekarka mierzyła mi ciśnienie, EKG serca i wzrok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

blaa blaaa blaaaa ...
te gówno szybciej się rozłoży niż papiery które ludzie wyrzucają na chodnik,trawnik i gdzie tylko popadnie !!! czemu tego się nie czepiacie tylko psich gówien pfff
poza tym TEMAT JUŻ ISTNIEJE ciężko wpisać w "szukaj" ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

skoro mówili czekać to czekaj :)
jest teraz baardzo dużo chętnych plus to zamieszanie z WKU, ostatnio w firmie wszystko sie wydłuża,dużo kandydatów,

testy do policji www.policja.fora.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Moglibyście dać mi swoje namiary albo zadzwońcie do mnie ( 086-217-06-13) i porozmawiamy czekam na odpowiedź



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...


Czasem na wynik można czekać nawet do miesiąca



www.policja2009.fora.pl gg 6775028 testydopolicji@op.pl 666 194 944 - TESTY DO POLICJI


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

co to jest storna ? uczyliscei ? szanwal ?

To są właśnie skutki wety. Kto z wety bardziej umie polski, niech zrobi translate (dla wety: spolszczenie) tej wypowiedzi strażaka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Najlepiej ciepła wodą albo nasikać:D

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Skończyłam trzeci - wspaniali, mądrzy ludzie, którzy tam pracują . Pewnie, że jeśli chcesz się uczyć, to wszędzie się nauczysz i zdasz maturę, ale samo przebywanie z mądrymi ludźmi, to nauka życia . Nauczyciele są tam bardzo otwarci na pomoc w wielu sytuacjach życiowych . To daje bardzo dużo w wieku buntu . Ja jestem im wdzięczna i dumna, że tam uczęszczałam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Z doświadczenia studenckiego, to na jakiejś uczelni trzebaby poszukać. Tam zawsze kserówki były tańsze niż w sklepach:)

Czym jest dla mnie PiS?
Gównem!






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

za dużo ich Łomża jest za mała no i żeby jeszcze się tak nie panoszyli, a oni właściwie czują się pewniej niż my POLACY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Chodzi mi o kompetencje lekarza....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

W Polsce państwową mamy jeszcze służbę zdrowia np. i wszyscy jesteśmy dumni z jej funkcjonowania, prawda? Tak się składa, że w cywilizowanych krajach to państwowe uczelnie znikają bo są źle zarządzane i marnują pieniądze podatników. Już teraz w Polsce dwa razy więcej osób kształci się w uczelniach niepublicznych, a ci którzy nie potrafią zrozumieć mechanizmu zmian w edukacji są dla mnie półgłówkami i nie zamierzam z nimi dyskutować bo rzucają pseudoargumentami jak rzeźnik mięsem.
A głupi jesteś Ty, bo płacisz już w swoich podatkach na czyjeś studia i na pewno nie na swoje bo nie wyglądasz na więcej niż 7 klas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Powodzenia w zbieraniu kasy, zawsze przyda się na świąteczne prezenty dla rodzinki! :)
A co do Queen to bez Friediego, to już nie Queen, niestety! :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...


tylko mi koles nie cytuj cos z neta co akurat znalazłeś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

majka 3 plisss odezwij się do mnie na gg 6595228. czytam i czytam i im więcej czytam tym bardziej głupieje...moja przygoda zaczęła się już w 2007 roku z policją....w tym roku kolejna próba,,,może tym razem się uda....wytrwałość i dążenie do celu....to dobra cecha prawda?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

Czy mozna dostać gdzieś w łomży samo karte bez dekodera?? Jeśli wie ktoś toniech pisze??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

No i co Wam znowu przeszkadza??? Chłopak chciał wrzucic cos "smiesznego" -mogloby z tego powstac cos ciekawego itd. ALE NIE!! Najlepiej wejsc, skopac, opluc itp. Szczerze współczuje WAM -skoro tak wszystko dla was jest na NIE to musicie miec przesrane zycie. Wszystko złe, nie takie, srakie i owakie -żal patrzec. Nie pasuje, nie odpisuj. ot "inteligencja" sie najczesciej tu wypowiada w swoim przecudownych i jakże wartosciowych wypowiedziach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

typka wes ssij pałe lepiej suuuuuuko !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS jak Korea Północna...

budzi sie rano facet na totalnym kacu, patrzy ciuchy swiezo wyprasowane przy łozku, wchodzi do kuchni sniadanie na stole, kanapki spakowane do pracy. dziwnwe. idzie zapytac sie dzieciaka co on takiego wczoraj zrobił po pijaku, ze matka dzisiaj dla niego taka dobra. syn odpowiada nic ,to co zawsze przyszedłeś nachlany, wyzywałeś, żygałeś i cała reszta a jak mama chciała cię położyć spać i zaczeła sciągac ci spodnie to powiedziałeś: przestań suko jestem żonaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org