piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

zapomniałem dodać jutro czyli sobota do 21.00 czynne (dzisiaj bylo do 20.30) staram się aby lokal był coraz dłużej czynny :)

ps. wczoraj 1 mega kebab został sprzedany :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Pewnie z wlasnej glupoty HAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Od razu zaznaczam że z czystej ciekawości wpadłem na FoCi3.peEl ,żebyście się nie czepiali, pooglądać hóliganuff, PoKeMoNóW krzyczących JP CHWDP itd. Otóż większość nie skończyłą 15 lat a chyba od tylu można mieć tam zdjęcia:) W samej Łomży bo tylko tu szukałem nie znalazłem normalnego profilu. Albo "ziomki" nakładające kominiary czy chusty udający hólsuf albo dziewczyn(k)i przygotowujące się do zdjęć 2 godziny. K... mnie strzela jak widze że tak ma wyglądać następne pokolenie które nas zastąpi (niestety).
A tak wogóle celem tego tematu jest chęć poznania waszych opinii na tego portalu.

PS. Jeśli znajdziecie jakiś "F@jNióÓśQi PrOfILeQ" :D to wrzucajcie będzie się z czego pośmiać:) Na początek "http://www.fotka.pl/profil/BeybeKSA/" skonałem:)
PS2. Wiem że są normalni Fotkowicze choć nie przepadam za tym portalem.

Pozdrawiam i zaznaczam jeszcze raz TEMAT CZYSTO ROZRYWKOWY z chęcia poznania opinii o Fotce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Ej bejbe ej łania
jesteś dobrą sztuką do wydmuchania
Ej kotku weź walory pokaż
bo na moje oko niezła z ciebie foka;)


http://www.fotka.pl/profil/xXLatynoskaXxD/?z=ae6d769ce34d070879caa5fdbe7f3320

http://www.fotka.pl/profil/xXLatynoskaXxD/?z=ae6d769ce34d070879caa5fdbe7f3320

http://www.fotka.pl/profil/Agusia89P/Fotki/7313547.html?z=8799ae635731402be7d9bf0378e776bd

http://www.fotka.pl/profil/NoIWszystko/Fotki/13074739.html?z=ac8b6f93a4081ff3cbc7284f774d0691

Żaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllllll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Jarnuty to tragedia, gość na końcu nowogrodzkiej się zna ale z nim się dogadać to ciężki temat, jakiś mruk z niego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

?? no sorry bardzo ale wszedzie gdzie czytam to ludzie mają po 2 systemu na kompie jakaś winda i linux ;] taki już los żeby było na ubuntu normalnie instalować gry i grać pewnie bym i tylko na nim został ale cóż .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Również polecam zakład na końcu nowogrodzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Zależy z rodzeństwa to chyba kogoś tam zaprosze ale tak starszych to raczej nie :D

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

a mi moc traci czasami ze nie moge ruszyć albo rozpedzam sie trójką do 100 bo przy 6-7 dyszkach wrzucam 4 i nie pociągnie.. a jak jest zimny to wogole nie ma mowy o mocy.. i tak chcę się go pozbyć ale moze wiecie co mu dolega?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Właśnie pośmiejmy się z własnego podwórka:)


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

gdzie jest w łomży hurtownia świeczek?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Plemion nic nie przebije-ta gra pochłania:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Nowogrodzka 37

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

ten kabaret pasuje do łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Sprawa nie jest trudna po prostu bierzesz kartkę i robisz tabelkę
jaka stopa ( wibor 3m, 6m itd)
jaka marża !!! czy stała czy np na rok czy 2 stała potem inna
ubezpieczenia obowiązkowe
prowizje
cena za prowadzenie konta ( nie obowiązkowe niby ale zalecane)
prowizja za wcześniejszą spłatę

i idź do banków np ING, PKO BP, MBank, Millenium spisz te dane i porównaj
co Open Finance nie do końca jest to prawda że wybiorą najlepszy ( zależy na jakiego doradcę trafisz czasami wybierze najlepszy ale dla siebie )

we frankach jest praktycznie niemożliwe teraz dostać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Opla w Ostrołęce nie ma już od kilku miesięcy. Teraz jest tam salon toyoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

ja widzialem te 4 otwory ale w nie sie nie miesciła zadna koncówka usb,teraz wepchnelem na chama i weszło w 2 . w pozostałe 2 tez weszlo ale bardzo bardzo ciezko.. i zacina sie przy wyjmowaniu i wklada sie bardzo ciezko mimo ze juz wkladalem i wyjmowalem z 20 razy moze cos z tą maskownicą nie tak :))) ale i tak dzieki Dran mam 25 zł w kieszeni :) a juz chcialem zamawiać :DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

No to sprawdz jeszcze, czy maskownica jest dobrze wcisnieta, nigdzie nie odstaje, moze np zaslepki nie wylamane i jakies zlacza nie wystaja na zewnatrz. i czy plyta glowna rowno jest przykrecona. Ogolnie jesli wszystko jest rowno i nie zostalo nic wkrecone na chama, to nie powinno byc takiego problemu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

:)
ja mam taki sam problem,
raz jak chcialam podlaczyc aparat i szukalam z tylu dziurki a ona byla z przodu,w laptopie to samo, dziurka z tylu a ja ciagle szukam z przodu, potem zalozylam okulary by zobacyc czy to ta wlasnie dziurka, az musialam zapalic swiatlo, tylko gdzie ten kabel?
w tym nowym aparacie ciagle niewiem ktory guzik nacisnac by nie miec czerwonych oczy, gubie sie z ta, technika -berk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

bogata wiedza adresow internetowych,
jeden adres pardon, co mowisz - dlaczego na zdjeciach widac reklame na bielizne damska skoro tam o polityce sprosnej pisza,?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Nie wiem czy się orientujesz ale mamy taka Polską tradycję ... JEb....Ć policje !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

jak bys w google wpisal to bys czekal mniej niz na odpowiedz na forum (pierwszy wynik)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Nie, przyjemnosc sprawia jej/jemu to, ze:
po pierwsze sie nia/nim interesujecie mimo tego debilstwa,
po drugie, ze Was drazni, co w jej/jego mniemaniu daje jej/jemu jakas kontrole nad Wami...
po trzecie wydaje sie jej/jemu, ze robi blazna z Was, a nie z siebie, poprzez swoje "super celne" kpiny.

Widac czegos komus brakuje w zyciu, chociaz pewnie wmawia sobie ze to taka rozrywka... No bo kto spedzalby cale dnie na robieniu z siebie idioty...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

W swoim zyciu mialas napewno wiele ciekawszych doswiadczen o ktorych bys mogla napisac. No a odkrycie sklepu z GACIAMI na dlugiej to az takie interesujace nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

i jak Ci idzie?

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

powoli, moze sobie przypomne przez noc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

u mojego kumpla w sraczu leżą dowcipy, dobra sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

aguska1289- moja kochana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

szaszu o co ci biega?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Z ciekawosci chce.. niewiem jak dla was ale osoba której na oczy nie widzialem nawet w tv..jakos mnie nie bardzo wzrusza ..po jaki **** tam jechal?i nie pierdolcie ze wy byscie se nie zobaczyli ,nawet moj ojciec sie pytal czy ten film jest w necie i czy moge mu go pokazac..ale koniec tematu ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

sprawdz czy ma wszystkie oznaczenia na szybach takie same. czasami moga roznic sie z przodu i z tylu ale nigdy po tych samych stronach, sprawdz czy jest rowna odleglosc z jednej strony maski taka sama jak z drugiej, zobacz reflektory, zajrzyj pod uszczelke na zewnatrz auta (bedziesz wiedzial czy bylo lakierowane) sprawdz twardosc oslon poduszek powietrznych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

sprawdz pasy czy wysuwają się bez zacięć i prawidłowo zwijają. opony: Nierówności w zużyciu bieżnika opon świadczą o nieprawidłowej geometrii zawieszenia (przyczyną może być wypadek) lub zużyciu amortyzatorów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Witam gdzie można kupić w Łomży gaz łzawiący do samoobrony. Proszę o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

no to w sumie jeszcze lepiej.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Ostatnio kupiłam pyszne ciastka z kremem za 1.50 niestety były bardzo stare .Kogo za to mam winić.Właściciele piekarni już się chyba dorobili bo nie zależy im na klientach tylko na tym żeby pozbyć sie starego towaru ,a najlepsze jest to że za cene świeżego .Gdzie jest inspekcja handlowa.Jest kryzys rozumiem ,ale dlaczego obrywają znowu ci najubożsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Z doświadczenia mogę napisać, że wypłacają...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

to byl ulepszacz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

hm ja nie raz kupiałam stare ciasto w piekarni Okruszek na przykoszrawej - to nic nowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

ja kraska lub konarzyce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Czy dużym dziwactwem byłoby zjedzenie teraz pomarańczy? Głodna jestem wiec pokroję ją na 12 części - to też takie dziwactwo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

do dziwactw nalezy tak pospolita bojazn' samego siebie
"albo mi sie che, albo nie chce, a co ja sobie o tym pomysle"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

a w okruszku lubie i tak mile wspominane "naszoklasowe zycie"
glupie co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Jeżeli znajdą się chętni na zarwanie nocy, to będzie można zobaczyć ten mecz w Hattrick pub'ie puszczanym na projektorze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

-szaszu - też dziwa....ctwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

las vegas na połsudskiego 52 była baz wzgs tel 503 974 715 albo 508 303 085 polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

twoja stara lata na miotle. z domu do biebrzy i nazat :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Czy możemy leczyć zęby poprzez Kasę Chorych?

Wizyta u stomatologa ,pomimo pełnej świadomości potrzeby,jest źródłem co najmniej dwojakiego stresu.Pierwszy to obawa przed bólem,choć specjaliści z tej dziedziny prześcigają się w stosowaniu coraz to nowszych,doskonalszych metod mających na celu poprawienie komfortu pacjenta. Drugi natomiast ,to nieuniknione uszczuplenie domowego budżetu,zwłaszcza jeśli leczenie nie kończy się na jednym zębie .
Pytanie, czy można leczyć zęby poprzez Kasę Chorych wymaga objaśnienia. JEST TO MOŻLIWE,ALE......

Wybrany dentysta musi mieć zawartą umowę z właściwą dla pacjenta Kasą Chorych

Art. 53. Kasy Chorych zawierają umowy o udzielanie świadczeń ze świadczeniodawcami posiadającymi uprawnienia do udzielania świadczeń na podstawie odrębnych przepisów.

W przypadku braku takiej umowy ponosimy pełną odpłatność za świadczone usługi.Sprawdzić musimy przed zajęciem miejsca na fotelu.Po skończonym zabiegu zostaje nam jedynie uregulować rachunek.
Z pełną odpłatnością musimy się liczyć również ,gdy korzystamy z pomocy dentysty mającego podpisaną umowę z Kasą do której nie należymy.

Ubezpieczony ma prawo do wyboru dentysty

Art. 60 Ubezpieczony ma prawo do:

wyboru lekarza specjalisty spośród lekarzy ubezpieczenia zdrowotnego współpracujących z Kasą Chorych, do której należy ubezpieczony.

nie potrzebuje w tym celu skierowania

Art. 58. Świadczenia ambulatoryjne z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej są udzielane ubezpieczonym na podstawie skierowania lekarza ubezpieczenia zdrowotnego, z wyjątkiem świadczeń:
1) ginekologa i położnika,
2) stomatologa,
itd.
Wybór usług jest ograniczony do opłaconego przez Kasę Chorych pakietu.

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ZDROWIA

z dnia 11 sierpnia 2000 r.

w sprawie wykazu podstawowych świadczeń zdrowotnych lekarza stomatologa oraz podstawowych materiałów stomatologicznych.

(Dz. U. z dnia 31 sierpnia 2000 r.)


Obejmuje między innymi:

1. Badanie lekarskie stomatologiczne 1 raz w okresie 12 miesięcy;
Badanie lekarskie kontrolne 2 razy w okresie 12 miesięcy;
Poradę lekarską

2. Badanie żywotności zębów

3. Rentgenodiagnostyka - do 2 zdjęć wewnątrzustnych w okresie 12 miesięcy wyłącznie w połączeniu ze świadczeniami w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego

4. Znieczulenie

5. Instruktaż higieny jamy ustnej 1 raz w roku

6. Leczenie próchnicy;

7. Leczenie endodontyczne zębów u dzieci i;
młodzieży do 18 roku życia bez ograniczeń oraz leczenie;
endodontyczne zębów u osób po 18 roku życia, z
wyłączeniem zębów przedtrzonowych i trzonowych

8. Zabiegi paradontologiczne;
Usunięcie złogów nazębnych ze wszystkich zębów 1 raz w okresie 12 miesięcy;

9. Usunięcie zęba;
Usunięcie zęba jednokorzeniowego
Usunięcie zęba wielokorzeniowego
Operacyjne usunięcie zęba zatrzymanego

10. Inne zabiegi chirurgii stomatologicznej;
Chirurgiczne zaopatrzenie małej rany
Chirurgiczne zaopatrzenie dużej albo znacznie
zanieczyszczonej rany;

11. Leczenie ortodontyczne wad zgryzu z zastosowaniem aparatu do 13 roku życia. Kontrola leczenia do 15 roku życia. Naprawa aparatu ortodontycznego raz w roku
Usługi ,które znajdują się poza pakietem są odpłatne.Materiałów opłacanych przez Kasę nie wymieniam,gdyż są one czytelne jedynie dla fachowców z danej dziedziny(zainteresowanych informuję ,że wykaz znajduje się w przytoczonym wyżej rozporządzeniu Ministra Zdrowia)
Warty zwrócenia uwagi jest natomiast fakt,że korzystając zamiast materiałów oferowanych przez Kasę, z materiałów udostępnionych przez dentystę, pacjent pokrywa jedynie różnicę pomiędzy ceną dowolnie ustaloną przez lekarza,a ceną materiału refundowanego przez Kasę.
Art.53,58,60 USTAWA z dnia 6 lutego 1997 r. o powszechnym ubezpieczeniu zdrowotnym. (Dz. U. z dnia 26 marca 1997 r.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

Witam mam pytanko do was. Gdzie najlepiej zrobić psychotesty na kierowce, z tego co wiem w łomży są tylko dwie przychodnie robiące takie testy: ESKULAP I BONA. Którą znich wybrać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

ja u pana Pioro zaplacilam 130 zl za wyrwanie... ale bezbolesne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

szachy ..:) albo chińczyk sportowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

a poza tym w sklepach dostaniesz dodatki ktore usuna Ci wode. cena ok 20 PLN



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

pytania egzaminy itp... a jak wygląda sam pobyt w szkółce ? bo mam męża mieszkam blisko Katowic kolega co już jest po całym ambarasie mówił ze jak sie dogadam mogę wracać dziennie do domu ale czy faktycznie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

a może fantazjusz "pujdzie" do szkoły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.11

discol polo to największy kicz na drzewo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org