niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

pic na wode nie ucz sie i tak cie pchna ;-))

juwenalia w lomzy byly organizowane przez PWSiP a janski sypnal tylko troche hajsem ot i cala ich organizacja ...

glownym sponsorem byl browar lomza to moze im przypisac ta organizacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

o fuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

ktosiek135 nikomu nie zabronisz gadki na forum Psiuto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Po godzinie 18-stej w lokalu gdzie jest alkohol nie moze przebywac osoba ktora nie ukonczyla 18-stego roku zycia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

popieram, cukiernia Anna z Zambrowa (zamówienia ABC)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

wielkie dzieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

zalezy ile kto grochowy sie najje ale tak srednio bioraca ugotowanie garka zupy dziennie 15zl*30dni=450 miesiecznie lepiej chyba centralnym taniej i milej dla nosa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

To tam mnie kiedyś powiedzieli , że nie sprzedadzą i żebym ganiał po drobne. Gdy z wielką łaska podano mi nr tel. do właściciela , ten stwierdził , że tak może być i trudno. Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

***Ewangeliczny Zwyrodnialec***


PSIUTE to w rodzinie swojej znajdź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Na kiedy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Nie ma za co Ł. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Zapomnialem, że odpalalem auto z odlaczonym przeplywomierzem, wiec jesli sie nie myle, to lewe powietrze tutaj nie wchodzi w rachubę. Zmiana "przeplywki" tez nie dala efektu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

heheh gandastyl wygrales ;-)) ale co racja to racja :d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

w Piątnica na rondzie zakład mechaniki Biedrzyckiego.
Drogi ale wiec co robi.
Mojego Accord tylko tam "leczę".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Ale polewkę mają pompiarze z tego tematu. Musimy skapować że nic ich niż zmusi do obniżki cen oprócz zdrowej konkurencji. Czas żeby ktoś zbudował stację Lukoil (dawniej Jet) albo samoobsługową Neste - chociaż nie ma gwarancji że byłoby na nich taniej. Na władze samorządowe żeby zbudowały miejską stację nie ma co liczyć - no bo na jakiej zasadzie miałoby to się odbyć? Zresztą nigdy nie zadrą z lokalnym pseudobyznesem, w żadnym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

naucz się pisać najpierw, bo i w swoim nicku błąd zrobiłeś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Witam, jako twórca tego serwisu czuję się zobligowany do wyjaśnienia całej tej sprawy. Zacznę od początku.
Pewnego dnia miścolabor przyszedł do mnie i powiedział że ma pomysł na serwis internetowy (wiadomo już jaki). Jako że nie ma on pojęcia o robieniu stron www - cała praca spadła na moje barki. Wykupiłem serwer i domenę (400 zł), i przez około 2 -3 tygodnie praktycznie cały wolny czas poświęciłem na tworzenie tego serwisu (grubo ponad sto godzin). Kiedy już powstał - MC dał info o nim na swoim koncie w naszej-klasie, a ja zgłosiłem go do konkursu w największym katalogu stron (został wyróżniony). Stąd właśnie przybyli pierwsi użytkownicy.

Serwis z dnia na dzień nabierał rumieńców. Wprowadzałem zmiany zgodne z sugestiami użytkowników i wszyscy byli szczęśliwi... do czasu.
Funkcjonowała tam instytucja "plusików" - użytkownik który prawidłowo zlokalizował miejsce na starej fotografii - nagradzany był plusikiem, które sumowały się na jego koncie (był nawet ranking).
Pewnego dnia zauważyłem, że maciej przyznał + osobie, która jako druga odgadła zagadkę, ignorując prawidłową odpowiedź pierwszej osoby. Pierwszy użytkownik zgłosił swoją słuszną pretensję w komentarzu, na co maciej stwierdził, że "będzie przyznawał plusy komu komu będzie chciał". To admin ustanawia zasady panowie, użytkownicy albo się do nich stosują, albo wybierają inną stronę, na której zasady bardziej im odpowiadają! To tak jakby ktoś przyszedł do Was do domu, zapalił papierosa, a na zwrócona uwagę oznajmił że będzie palił gdzie będzie chciał. Proponuję napisać adminowi forum 4lomza, że będziecie przeklinać i pisać treści jakie Wam się tylko podobają ;)

Miścolabor wziął stronę macieja, co do dzisiaj jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Następnie wyparował na dwa dni. Sporo się działo wokół tej plusikowej zamarachy, a po MC słuch zaginął (nieźle jak na admina którego mu dałem, choć pojęcia o administrowaniu nijakiego nie miał). Admin musi być na bieżąco i natychmiast reagować w takich sytuacjach, a miś przepadł.

Na trzeci dzień stwierdził, że nie miał neta. Spytałem się go czy i telefonu też nie miał. Stwierdził, że to ja powinienem do niego zadzwonić (sic!). Później jeszcze na boku kpił ze mnie i oczernniał (pisał rzeczy wyssane z palca). Następnie znów wyparował.

Swoje zdjęcia usunął, nie dlatego że się obraził, tylko przestraszył reakcji macieja na uwagę o złamaniu praw autorskich doi zdjęcia przedstawiającego rodzinę macieja (w sumie skąd miał wiedzieć). Postanowił usunąć swoje wszystkie zdjęcia, aby ktoś jeszcze się nie przyczepił, a być może nie skierował sprawy do sądu.
Oczywiście użytkownicy zauważyli tę stratę (kilkaset zdjęć) i zaczęli się dopytywać o to co jest grane. Miś zamiast odpowiedzieć na ich pytania znów wyparował i słuch po nim zaginął.

W końcu również maciej postanowił usunąć swoje zdjęcia. Po tym zabiegu niewiele by już zdjęć zostało. Istniało też prawdopodobieństwo, że wprowadzeni w błąd inni użytkownicy, także poszliby tym śladem.
Zrozumiałem, że dalszy los serwisu jest już przesądzony. Sprawy zaszły za daleko.
Po jakimś czasie miś łaskawie stwierdził, że mogę dale kontynuować "jego" dzieło, a ja z tym dziełem, ni z misiem nie miałem już ochoty mieć więcej do czynienia.

Z pewnością serwis po jakimś czasie odzyskałby kondycję, i rozwijał się dalej, ale po co mam potem słuchać aluzji misia, że "jadę" na jego pomyśle.

Reasumując. Straciłem duuużo wolnego czasu i 400 zł i... zaufanie do misia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Witam wszystkich . Chciałbym ostrzec przed niekompetentnym właścicielem kantoru w Łomży na ul. Krótkiej . A to dlataego bo ostatnim razem ,gdy wymieniałem obcą walutę w tym miejscu dostałem FAŁSZYWE 200zł. Które chciałem wpłacić na konto w banku ,ale kasjerka wykluczyła ten fałszywy banknot i napisała mi protokół zatrzymania do analizy . Z analizy wynikło że jednak był falszywy i dostałem wezwanie na policje . Na policji usłyszałem że nie odzyskam pieniedzy i że to nie pierwszy raz w tym kantorze są FAŁSZYWE BANKNOTY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

mam figurki władcy pierscieni do sprzedania jesli jestes zainteresowany pisz na email;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

A jakie kantory możecie polecić gdzie nie ma lichwiarskich cen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Wtedy to byla liga,ale mozna zorganizowac turniej,jak cos to zadzwon do keczupa i mu powiedz ile osob by was bylo i jaki chcecie buy-in!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

suche kupisz jak sam wysuszysz... znam to z wlasnego doswiadczenia. polecam chlopakow z pisza maja taniej i za dowoz nie doliczaja

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Trzeba bylo isc na striptiz meski :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

zapomnialem maila ogorek76@wp.pl jeszcze jedno pytanie czy ktos cos wie czy od stycznia sie zmienia zasady ? bo pewnie dostane termin dopiero na styczen! pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Sprawdź tutaj:

http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/katalog,kat,67/#page

Przedstawiciel Komputronika w Łomży to: "Fina" na Mazowieckiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

A może...
Jakieś zawody w rzucanie kamieniami do jadących samochodów
Zoragnizuj eliminacje do stronkMENÓW pt.
"Kto mocniej kopnie z półobrotu swego kumpla"
A na deser wspaniała zabawa na otwartym powietrzu z zespołem "Zagraj mi to na flecie"
gdzie atrakcją bedzie pokaz rzucania petard i rozdawanie za friko wybrakowanych kufli do piwa Browaru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Czy moglbym prosic o zdjecie nagrobka kamiennego rodziny wądołowskich na mejla?
kard1@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

wróżka Kozłowska jest niezła, niestety telefonu nie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

idz do marka kucisza w 54 on tobie doradzi bo wiele lat juz sie tym zajmuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Czasami wpuszczają a czasami nie, zależy od zmiany. Przed wejściem będziesz musiała zadzwonić dzwonkiem, bo drzwi są zamknięte!:) Mnie kilka razy wpuścili:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

cierpią i bedą cierpiec dopóki bedziecie kupywac psy od producentow(pseudohodowcow), a oni beda produkowac jeszcze w wiekszych ilosciach ,beda je trzymac w duzo w gorszych warunkach ,a te ktorych nie sprzedadza przezuca przez ogrodzenie w schronisku a tak tez bywa z tego co wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

jp to przyjedz czeczenski bandyto to im powiem a tobie otluke morde

sebo19, "rasisto" hehe najpierw do szkoly naucz sie polskiego, a pozniej nauczsie znaczenia pojęc w tym pojęcia "rasizm" pozniej sie wypowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

a maszyny tez masz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Nexxxt . Moja "obszerna" wypowiedz była skierowana do J.S który do kazdego tamatu pisze jakies chore komentarze. Co do Czeczenów jestem za tym by deportowc kazdego który nie przestrzega prawa obowiązującego w naszym kraju do pozostałych nic niemam, ale wystarczy nam własnych przestępców nie potrzebujemy jeszcze czeczeńskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Witam i odp. na pytanie, Wystawa Owczarkow Niemieckich napewno odbedzie sie w LOmzy. Zarzad Glowny ZKWP zatwierdzil juz wniosek o tą Wystawe ktora odbedzie sie 25 lipca 2010r na Lomzynskim stadionie,oceniac beda dwaj sedziowie SV zaproszeni z Niemiec. Z tego co wiem bedzie duzo pieskow z kraju i z zagranicy,Zapraszam wystawiajacych i zwiedzajacych:) a bedzie na co popatrzec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Jestem debilem ktory klika w kazdy link!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

SaneOne, jeżdże IV 110, więc cięższy nieco. Do sprintu się nie nadaje, ma krótką 1, ale na trasie nie mogę narzekać,przy wyprzedzainu nie redukuję tylko jaddeeeee :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

nie będzie mi żaden żyd gadał jak mam żyć we własnym kraju !

jak mi się czeczeniec nie podoba to mu mówię won, a jak żyd takie dobre serce ma dla tej dziczy to niech go sobie do własnego domu zaprosi, a nie nam rodakom z mordą na pączki, ja nikomu w cudzym domu do lodówki nie zaglądam i nóg na stół nie kładę

kim ty Babiel jesteś ?? pewnie się gdzieś na stołek chcesz wepchać i czas zabłysnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Tak jest już w angli czy tego samego chcemy u nas?






cytat"Jak powiedział jeden z protestujących: "Staliśmy się mniejszością w swoim własnym kraju"





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

P@wcio kim Ty k*rwa w ogóle jesteś ?!
Raz baner ACL na pół strony ale gdy te "umarło" to przerzuciłeś się na baner MotoNE...
Człowiek dwie twarze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Jasiu co do rencistów czy inwalidów to inny temat, Ci ludzie woleli być sprawni i normalnie funkcjonować w społeczeństwie niż być zależnym od innych. Niektóre firmy stwarzają miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych, te osoby chcą pracować w przeciwieństwie do Czeczeńców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

kaminski od 9 lat mieszka w warszawie nie zna realiow to tylko politycznie poprawny bełkot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Żal cię za dupę ściska? Tak jestem rasistą! Jak dorośniesz i będziesz miał dzieci to pogadamy. Zobaczysz wtedy co jest lepsze- czy pieniądze wydane przez miasto (państwo) na brudasów czy na Twoje dzieci!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

na włókienniczej mieszka taki gosciu i tylko takimi sie zajmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

..mieso maja dobre lokal "inny" bardziej etniczny choc i tak malo, do kebaba herbatka gratis, spokuj cisza, mila obsluga, konkretny ostry sos - moze nie najlepszy kebab w lomzy, bo takeigo nigdy nie bedzie ale naprawde warto odwiedzic ten lokal no i godziny otwarca w weekend zdaje sie ze do 3 nad ranem ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

mrtomi: orientujesz się może jakie to mięso?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

no właśnie, gdzie ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

realisto - prawisz dokładnie jak niegdyś gestapowcy albo NKWD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

prezes504 na zdrowie jedz dalej robaki ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Witam.
W jakie dni jest giełda w Mariampolu ewentualnie w Kownie. A tak w ogóle to gdzie lepiej się wybrać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Ogarnij się... Napisałbym szerzej ale szkoda mi już słów, palców i klawiatury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

Parafianie, doprowadzeni do ostateczności, najpierw wyprowadzili księdza z kościoła a następnie wymienili w świątyni zamki. Mają nadzieję, że może teraz kuria łomżyńska w końcu stanie po ich stronie - czytamy w "Tygodniku Ostrołęckim".

Parafianie powiedzieli "dosyć”. Próbowali umówić się na rozmowę z biskupem łomżyńskim. Bezskutecznie – z wiernymi kuria nie chce rozmawiać. Mieszkańcy posunęli się więc dalej. W niedzielę, 11 października, wyprowadzili księdza spod ołtarza i zamknęli kościół. - Otworzymy go, kiedy przyjdzie do nas nowy proboszcz - twierdzą.

- Wypisaliśmy na kartce zarzuty, jakie stawiamy księdzu - parafianie pokazują mi kartkę. Wśród wielu punktów znajdują się między innymi: nadużywanie alkoholu, wulgarne zachowanie, agresja, odmawianie udzielenie sakramentów ciężko chorym, rozwiązanie chóru kościelnego i wyrzucenie organisty, nie dbanie o wygląd kościoła, brak remontów, zasypianie na mszy oraz wiele innych. Lista jest długa


- Był przypadek, kiedy ksiądz spał, a ministranci sami rozdawali komunię - opowiada pan Henryk.

- Nic w parafii nie robi, nie remontuje kościoła, zaraz się rozleci. Pieniądze bierze chyba dla siebie. Składaliśmy się na dywany, to zabrał je na plebanię, składaliśmy się na ogrzewanie, do tej pory jest zimno w kościele. Kiedyś na tacę jak za mało dano, to proboszcz wyrzucił wszystkie pieniądze z tacy przy wiernych - mówi pani Jadwiga.

W niedzielę o godz. 9.00 w kościele zapaliły się światła, a z głośników popłynął głos proboszcza. Prawdopodobnie już kilka godzin wcześniej ksiądz Edward przyszedł do świątyni i ukrył się w niej. Wiedział, że inaczej wierni nie wpuściliby go do środka. Jednak wybieg proboszcza nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. Kilku mężczyzn weszło do środka i biorąc proboszcza pod ręce, poprosili aby wyszedł spod ołtarza. Poprosili również o wydanie kluczy do kościoła.

- Zamkniemy kościół na klucz i proboszcz nie będzie miał tu wstępu. Zaczekamy na ruch kurii. Jest nam wstyd, że musieliśmy posunąć się do takich czynów, aby w końcu w kurii ktoś nas zauważył - twierdzą z żalem parafianie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obietnice PO 2007 czas na rozliczenia wyborców

!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org