poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polskość to nienormalność - D.Tusk A.D.1987

Halllo ,a kiedy ANi mru mru bedzie:???

Andrzej 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskość to nienormalność - D.Tusk A.D.1987

NO KURDE JAK NIECHCESZ TEGO CZYTAC TO NIE CZYTAJ I NIE KOMENTUJ I BEDZIE KOKO I PISZESZ ZE CI CO TU SIE WYPOWADAJO TO JAKIES ....TO TY TERZ BO SIE WYPOWIEDZIAŁES SIE NA FORUM I INNEGO FORUM NIE MAM TYLKO TE BENDE ZASMIECAŁ !!!ALE JAKOS TEMAT DOBRZE SIE ROZKRECA BO JUZ 11 OSÓB SKOMENTOWAŁO z!!!A SA INNE TEMATY CA ANI JEDNA OSOBA NIC NIE NAPISZE TO TAKIE TEMATY SA DO DUPY A MÓJ JEST DOBRY NIE BENDE PISAŁ CZEGO NIE MAM W CHACIE A W CHACIE MAM WSZYSTKO JAK BY KTOS NIE WIEDZIAŁ !!! TO DAJCIE PORZADNY TEMAT !!!NO CZEKAM NA PROPOZYCJE WASZYCH TEMATÓW ŻE CO CZATA NIE MA TO MA BYC TEMAT ? JAK NIE MA TO ZNACZY ZE NIE MA I KONIEC JAK NIE PASUJE TO IDZ DO SPEEDU ALBO GDZIE TAM I SIE POSKARZ BO NA FORUM NAWET OKIEM NIE PATRZO BO MÓJ ZNAJOMY PRACOWAŁ TAM I MI TO POWIEDZIAŁ !!!!HEHE!!!POZDRAWIAM ZROZUMNYCH !!!

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskość to nienormalność - D.Tusk A.D.1987

Piotrek
Nie bój się wrogów - oni mogą Cie jedynie zabić,
Nie bój sie przyjaciół - oni mogą Cię co nawyżej zdradzić.

Strzeż się jednak obojętnych - to przy ich milczącej akceptacji dzieją się wszystkie draństwa i zbrodnie, zdrady i inne łajdactwa.

Głowa do góry. Psy szczekają, karawana idzie dalej. Siła kanalii kryje się w naszej wobec nich tolerancji.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskość to nienormalność - D.Tusk A.D.1987

dlaczego brak serwisu Volkswagena, Opla , Toyoty, Nissana czy to takie drogie marki chyba nie. Za to dużo takiego badziewia typu popatrzecie na mieście.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Pols kość

dokladnie czy aby potrzebny byl remont tego docinaka. Są odcinki ulic w o wiele gorszym stanie i to tych gównych.

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskość to nienormalność - D.Tusk A.D.1987

Myjnia jak myjnia.Takich samych jest kilka w Łomzy nie bende muwił gdzie ale sa a n BP moze byc (+)i wogule stacja jest dobra!ale nie wiem jaka jest tam jakoś paliw i wogule ile kosztujo?
:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org