środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rewolucja w Hiszpanii

chociaz nie, w sumie uwazam, ze




▒їZq�V'����Hl����P� ��kZ�Y�5�myݺ���n�i��Je���<-bF:��UX�B���$E9��%f�����B��;8��9xp����@:a�����!��H���3��]
� �
�I�q<b��▒쒿�^k��K�'E^�$!��J��%3�%sV�YɜN}jf��MR��|�`�BK��#aR�c��X�>J1"��#������c��'Y����䴔�?c�p�Iē�����
�%��/P�Y�|O��MRq▒�g�<?����jMuh�N
(b��mPd�r�)�GP*>�B
�3�O��E���g�]����AE�b�B7�@�)m���[�]�@to�
����kƉ���_!�y�<k4җ��Y�)�2Tڢ���1�z��h���PE�2"6�?VI�n���)=�t�~��ߩ|�;HY�,)(D��u��?HNJ:�m: J�b�v�v����}�QX'#>wj�`��E�)�H�_r�o�et������lb▒��z,�: ��T�;?#Ob�W.M����3�¼�5Z�m��[6�_�(�
��hZ�ѿ�� ▒�P�F�a�9�ܧ��{��.���M
2�X�q��!��lJ4,�O�(Ā��2D�7��N��o��l�5B(Œ����;��u;ҷ��e(�▒>���h|�>F�"�}��V�=ie�Ġ���g*�'b�m$u��W��w�_y;�MR�m�)]�q���|#��v�q#��-�;i7D;6D���:Q���u�A�����Wq�a��2��f��2k`h��E��d��=ק��▒����Wll�)"�9.:�x2�O��+r�M��h5��F>P�]h$4�B-*i�y��p��p�z�|�
<�n�h��ztkS��������%�����Dµ��KI��.��N]�6�ߥ�[��nyH�����J�Wu��&C���F�C�@o��,�0�ƀ��
u�/�o�4�U6: ��&�9���C�50㫮�J��c��d��:P���Ŀuo��2���7�5���m�X2B����M�,��FQ�g���9���,�|�
Ke UY)��e������1@����4<
ZP����5�x�`�x�����׮����o��D��R�%3=�(f�-�B�p�\����W����G~D����C���1Z8�g���-����w�ʕO�ҳ?��q=}�ɎG>GE��75����`MS�},Ë��R��ο▒�Agn��'��������"�+C)�`t;>�H�+��"&E�9����R��D*+��ȗN��!Gv'��5�6�"��c��l'�m?�▒�<��^o�"���db�,�Y▒�g�h�3d�E������E�>�/�$�▒1�+���▒��k5��SR��*���6�.F�-OF�u�
�-vF��u=qR��dN�؊�ax#2& &��r��38���������ћ�g��+�I��i(=fqD��������O��!{5[ɓ�g0��5��$k�$>�r�O����!���ٷ�ˣ��g]c�ɂ��ࣺ���Dʚ�*�T��
�._�`��?��=0��#���Yc��@�Ӌ���!��Mg1��#�^�#������/�
�r��h1&��;a"�������
��
�c��>�YQ��:���G?�xI▒�3�����{e>W���Q��F�ٯ�ß



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewolucja w Hiszpanii

Dran: zgadzam się z Tobą. I jak napisałem ilu z nich pracuje to nikt nie odpowiedział:) I kto tu jest darmozjadem:) Jakoś też do tych łysych główek nie dociera, że Uchodźcy dostają w 90% taki sam socjal jak Polacy i by się utrzymać muszą zarabiać. Więc nie wiem kogo okradają.

Nie wiem tez jakim trzeba być degeneratem by ludziom na których spadały bomby, których torturowaną, którym zabijaną rodziny, których bliskim wycinaną narządy w celu sprzedaży pisać by "wypierdalali.
Wyobraź sobie, że tracisz dom, zabili Ci babcie, ojciec zaginął ,brat był torturowany, TY masz wyrok śmierci za sam fakt bycia Czeczenem. Uciekasz, więc doi innego kraju (podróż potajemna bo jak Cie ruscy złapią to czapa). W kraju tym nie znasz języka, kultury religii. Jak byś się czuł? Pewnie jak napisał DRan jest to Twoje marzenie, by znaleźć się na ich miejscu.

Biernaczento - Polacy też uciekali przed prześladowaniami. Poczynając od rozbiorów, potem XIX wiek, II wojna światowa, potem stan wojenny. Jak chcesz być "prawdziwym polakiem" to proponuję zacząć od nauczenia się historii.

Goldman88 - ciekawe co oznacza 88 przy Twoim niku. sprawdź kroniki policyjne, ile jest zatrzymań Czeczenów? Słyszałeś by w Łomży kogoś pobili, napadli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewolucja w Hiszpanii

nie no, aby gadac o internecie trzeba zalozyc temat pod tytulem "ROwer!"

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewolucja w Hiszpanii

Drań: a co ma wspólnego hasło Polska dla Polaków z tym, że komuś w życiu nie wyszło? bo mi się zdaje ze te hasło to jednak kwestia przekonań, i o jakiej zazdrości jest tu mowa ? czego można zazdrościc tym brudasom?

I tak na marginesie tylko czekałem, aż ktoś wspomni tu o kibicach,tych wstrętnych rasistach i faszystach, niedługo pewnie ktoś stwierdzi, że to kibice są winni wojny Gruzji z rosją....

''TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ''



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewolucja w Hiszpanii

temat do góry

WSZYSCY NA DERBY !!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewolucja w Hiszpanii

a co kcesz robic za mojo kure domowo?

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rewolucja w Hiszpanii

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org