środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To już koniec wolności słowa .

sam jesteś jak gnój !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

W pełni się zgadzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

Aż serce boli jak się widzi, że część łomżyńskich nastolatek znalazła wśród tej ciemnej rasy obiekty swoich westchnień-ochyda!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

jak bys byl nadziany i mial bogatych rodzicuf, po czym wyjehal na emigracje to tesz bys tak mnial. hociaz gupie jest to ze rzond placi im kase
Hokus: a ty co robisz pozytyfnego dla miasta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

jasiu_smietana może Ty nie przychodź bo plakaty będą przyklejane na taśmę, co oznacza, że musiałbyś przejść szkolenie obsługi nożyczek - poranisz się w paluszki i nie będzie komu wypisywać głupoty na forum , więc proszę zostań już lepiej przy tych swoich widłach.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

czeczeni to brudasy i złodzieje!!! widziałem osobiście jak kradli rower na plaży. A to że są agresywni to potwierdzam. Wcale nie są to wystraszeni uchodżcy. I nie raz widziałem jak czeczen wyciągał kome o której ja tylko mogę pomażyć, a kto za to płaci... oczywiście my Polacy

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

ale ja kcem

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

racja. lomzynscy zlodzieje. niech krzyczy ten, kogo nikt nigdy! nie okradl w swym rzyciu. policzy sie was na plach u jednej renki. i wcale to nie byli czeczeni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

zajmij sie czymś, najlepiej studiowaniem słownika analfabeto a nie na forum spamujesz !

MUZYKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

GODZINA 17.00 pod 4+
jasiu godzina 17.00 "pszed" 4+



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

Jebvać Jebać Czeczenów i całą czeczenia dobry teamt..Trzeba ich tępić sie wożo tymi ,,brykami'' mają daermowe mieszkanie nie robio nie uczo sie tylko kurwy siedzo i zaczepki szukajo WYPIERDALAĆ Z TYM SZMABEM!


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

Oj ludkowie, ludkowie.
Jak macie taką słabą pamięć, popytajcie starszych o swoje amerykańsko - zachodnioeuropejskie zwiazki. Ludzie, przecież w tych okolicach z prawie każdej rodziny ktoś był lub jest na zarobku w USA, Niemczech i innych "lepszych" krajach. Tym naszym gastarbeiterom też ktoś kiedyś podał/podaje rękę, ktoś pomógł się zaczepić w obozach, heimach i nowojorskich bejzmentach, by po czasie mógł do nas ruszyć potok dolarków, marek i innych walut oraz paczek.
Jako mieszkańcy kraju szumnie nazywającego się "europejskim" powinniśmy oddać innym to, co nasi otrzymywali wcześniej na zachodzie.
Nawiasem mówiąc sądzę, że nasz kraj nie jest jeszcze gotów pomagać uchodźcom w tak wielkim zakresie, ale nie mi o tym decydować.
A jeśli chodzi o zachowanie - w każdym narodzie są różni ludzie. Pamiętacie jaką opinię mieli Polacy na Greenpoint, czy w Niemczech?
Dodam jeszcze, że mam sąsiadów pochodzacych spod Groznego i porządniejszej rodziny nie znam. Jest to obraz rodziny polskiej sprzed 20-30 lat, gdy ludzie byli uczynni, otwarci, szczerzy...

Tak przy okazji - poszukuję dla nich 2-3 pokojowego mieszkania do wynajęcia , bo to po sąsiedzku zajmie rodzina właścicieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

ohoho, ale smieszne.. zabawa na 102 ale ubaw *****..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już koniec wolności słowa .

takich ludzi powinno być więcej.dziekuje anatar:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org