piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

Nie musisz tej baterii formować. Jeżeli chcesz jak najdłużej utrzymać jej maksymalną pojemność, ładuj ją tylko po kompletnym rozładowaniu i jak ktoś wyżej napisał na wyłączonym telefonie.

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

a po co ci to??????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

On bierze za wizyte około 100 zł drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

To nie jest błacha sprawa, po prostu zwracam uwage na fakt, ze jak dojdzie do tragedii to ktos sie zajmie ta dziura!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

Witam!
Czy ktoś mógłby mi nakreślic odrobinę rynek mieszkaniowy w łomży??Czy mam szansę na zakup nowego mieszkania 70m2 i powyżej,czy są jacyś developerzy,czy buduje się mieszkania dwupoziomowe i jak długo trzeba czekac na nowe mieszkanie,czy też może można kupic od ręki??

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

Z tego co ja wiem, nie musisz jej formować. Bateria litowo-jonowa nie lubi być też często rozładowywana do samego końca (aż telefon padnie), bo skraca to jej żywotność. Chociaż tutaj jest wyjątek - raz na kilkadziesiąt cykli ładowania (doczytałem się, że około co 30 ładowań) warto baterię rozładować do końca, aby ją skalibrować (dzięki temu wskaźnik na wyświetlaczu o poziomie naładowania będzie adekwatny do rzeczywistego stanu). Lit nie lubi wilgoci ani też wysokiej temperatury, zawilgocenie lub upał negatywnie wpłynie na pojemność baterii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

A ja myślałem, że w Łomży jest jedna wielka dziura ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

A



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

To se zmien na wiekszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

hej alonso

posłuchaj tobie najwyraźniej nie chodzi o usługi poczty i jak dostarczane są przesyłki tylko o cenę usługi
jak ci się nie podoba to pakuj kopertę w kieszonkę kup se bilet za 1,45 i jedź do np Białego dostarczyć
a za resztę wróć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

lipna
ulica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

basia 24 i inni pracownicy wiomariu zyjecie w innym swiecie , zastraszeni i wyzyskiwani wasza praca nie jest slusznie oceniana, nie macie platnych nadgodzin i sobot. Jesli Wy sie nie postawicie to nadal bedziecie 100lat za murzynami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

Każdy może pomóc ŁKS-owi ! Nie musi na nikogo się oglądać ! Może przyprowadzić ze sobą kibica, który sam by nie przyszedł i zapłacić za niego bilet .:)
Pewnie od udziału w meczach w grupach rodzinnych powstrzymuje łomzyniaków wulgarny język kibiców i tumany dymu papierosowego. Niestety :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

Skystar 2.8 A chyba najlepszy w cenie do 160zł, a co do polsatu cyfrowego to nie da się go rozkodować programami, z tego co słyszałem to tylko cyfra + , no ale pewności nie mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

KIEDY TEN STRASZNY SEN SIE SKONCZY ?????????????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Zasługi papieża są duże, ale nie przesadzajmy"

Czubek ma rację. Jest zasada: "nie stać mnie na tani garnitur".
I dlatego jeżeli wydajemy pieniadze to powinniśmy sie zastanowić i wydać raz a dobrze.

A dla tych wszystkich co piszą :" wybudują nam", to powiem, ze "oni" łaski nie robią . Za to biora pieniadze co miesiąc i ze swoich prywatnych to tez tego nie budują. A jak nie bedzie na utrzymanie pełnowymiarowej pływalni to diety i pensje niech sobie obnizą. Nie potrafią ściągnąć inwestorów, ani stworzyć warunków do rozwoju biznesu to i na takie pensje nie zasługują .
Mniejsze miejscowości od Łomzy maja pływalnie i jakoś sobie radzą( i nie tylko pływalnie)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org