poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
apel do posła Kołakowskiego

W dniu wczorajszym wieczorem na osiedlu południe zagubiono pendrive w kolorze białym.Nagroda!

Znalazcę proszę o kontakt:
ripper774@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do posła Kołakowskiego

ja w lidlu nie byłem ani razu, mam w d***e też niemiecki szajs, to starsza wersja LIDER PRICE
wole iśc do KAUFLANDU lub do Stokrotki, tam prędzej jest co wybrac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do posła Kołakowskiego

Sorry nie chce nikogo obrażać, ale trzeba być totalnym idiotą aby już przy samym płaceniu nie zauwazyć że kupująć zgrzewkę wody cena wychodzi taka jakby jedna butelka kosztowała z 10zł. więc po co sprawdzać ten paragon jeśli już przy płaceniu nie zauważyliśmy że coś jest nie tak. Poza tym wtedy to rzeczywiście nie jest żadne oszustwo bo po raz kolejny napisze trzeba być totalnym idiotą aby dać się w ten sposób oszukać. No chyba, że w łomży bardzo jest duzo takich ludzi i sklep by to wykorzystywał wtedy dopiero można by to nazwać oszustwem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do posła Kołakowskiego

chętnie kupię zelikse 15 jak jeszcze aktualne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do posła Kołakowskiego

zasilacz jest ten sam i tu i tam. moj mąż poprostu zmienil wtyczke na polska. gwarancje mozna kupic dodatkowo nakraje europejskie. toshiby nie polecam, bo w nich sa problemy ze sterownikami. mialam do czynienie z kilkoma toshibami i zawsze byl problem ze sterami przy zmianie systemu na jezyk polski. z innymi markami nie mialam nigdy tego typu trudnosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do posła Kołakowskiego

Gdzie ty telebim W Kauflandzie widziałeś ? :)

kazz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: apel do posła Kołakowskiego

tiaaa dane 50tys osob: NIP, PESEL, mail, adres, dochody itp hihih

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org