czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Homilia ks.Małkowskiego do motocyklistów

Bardzo proszę o namiary do dobrego psychologo dla czteroletniego dziecka( najlepiej w Łomży).Z góry dziękuję:)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homilia ks.Małkowskiego do motocyklistów

hej, ten gość ma racje ja bylem i tez czekalem ale "tylko" ponad godzine i jakby z laską mi tą pizze przyniosly. ten lokal schodzi na psy i nie pisze tego dlatego ze jestem konkurencją tylko zwyklym klientem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homilia ks.Małkowskiego do motocyklistów

@up

tel:
0 662 40 55 08
adres:
18-400 Łomża, Nowogrodzka 65c

nie wiedzialem jak edytowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homilia ks.Małkowskiego do motocyklistów

dzieki sprawdze to..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homilia ks.Małkowskiego do motocyklistów

Home Pine stare kupiski

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homilia ks.Małkowskiego do motocyklistów

właśnie mam zamiar iśc do Łapinskiej tylko zeby mi nie przepisała tego benzacne.od tej masci jeszcze więcej mi wyskoczyło a wogóle to smierdz i usztywnia skóre.Łapińska wcześniej przyjmowała w takim zielonym budnku na wojska polskiego..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Homilia ks.Małkowskiego do motocyklistów

Tez uwazam, ze Prowokator napisal najbardziej z sensem. Niebieski ekran wcale nie musi oznaczac awarii pamieci.
Ja od siebie dodam jeszcze tylko, ze wcale nie trzeba od razu ani formatowac, ani nadgrywac systemu. Jak sie wie co sie robi, to mozna go czesto uratowac z poziomu konsoli odzyskiwania (nie tryb awaryjny), do ktorej mamy dostep po bootowaniu z plyty. Reinstalacja owszem, pomoze prawie zawsze, ale po co sobie dokladac tyle roboty...

A co do serwisow, to ja od siebie polecam Xeromax na Mazowieckiej, bo serwis maja naprawde dobry.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org