czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

wejdź na ich stronę tam masz zakładki i wszystko jest opisane krok po kroku jak to zrobić nie jest to trudne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Już po telebimie Jakieś śmiecie zajebane rozjebali jedno płytke i teraz ***** taka plama czarna jest
sklurwysyństwonie ma granic ,dojebie jak złapie huji!

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Już zepsuły cioty nasze wielkie wydarzenie w mieście ? tydzień człowieka nie było a tu już porozbijane latarnie okna ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Cwele jabane byle jaki teat i mącą skurywsyńswo sie szerzy przez takich patałauchów ******** śmieci Brudasy ruchane/

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Jak w temacie, czy w Łomży jest gdzieś klub/sekcja szermiercza? Chodzi mi o floret bądź szable.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Odwiedziłam niedawno nowo otwarty salon fryzjerski w galerii Kaufland chcąc szybko skorzystać z obcięcia włosów. Po zmoczeniu włosów przed myciem Pani poinformowała mnie(bez mojego pytania)o sumie (niemałej, a nawet najwyższej w Łomży!!!)jaką będę musiała uiścić za przyjemność skorzystania z tej usługi. Może faktycznie tak źle wyglądałam, że mogłam nie mieć z czego zapłacić takiej kwoty. Ale sobie pomyślałam,że taka cena to zapewne jakość usługi będzie wysoka. I tu od samego początku klapa. Zaczęło się od problemów z wodą - na zmianę ukrop i lodowata - słyszałam wyjaśnienia dotyczące jakiegoś uszkodzenia. Jakoś to poszło, co prawda skórę głowy miałam już zahartowaną. Rozpoczęło się strzyżenie, a w trakcie jego doznałam uszkodzenia skóry nożyczkami. Prawdopodobnie to zdarza się (ale nigdy wcześniej nie doświadczyłam czegoś takiego, a ścinam włosy od kilkunastu lat co miesiąc- półtora), nie wiedziałam że to było tak głębokie uszkodzenie - a miejsce to nie zostało nawet zdezynfekowane!!! Nie wiem nawet czy nożyczki jakie były używane były wcześniej sterylne!!! Jakość ścięcia też koszmar, na szczęście z pomocą pożal się fryzjerce przyszła inna koleżanka i poprawiła najgorsze elementy...
Włosy odrosną ale odraza zostanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Nie , nie ma już od dawna.
Kiedyś była sekcja szermiercza Zorza.
Jakieś 10 lat temu , prowadził ją p. Kobyliński. A szkoda bo i wyniki były nie kiepskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

strarzne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

chyba się zapaliło ale nie wiadomo, tylko wentylator było slychac przed sklepem, Moze wietrzyli pomieszczenie bo jak sie tam wchodzi to skarpeciarnio smierdzi. Jak ktos tam bulki kupuje to niech uwaza czy myszy po nich nie biegaly :D na niektorych pieczywach od spodu na tej mace widac bylo odciski malych nuzek heehehs (to na pewno UFO nie bylo :D) peace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Polecam fryzjera damskiego na bawełnie, miła obsługa i tanio :]

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

po samym wygladzie widac jak tam jest a robia tam osoby ktore nie maja zadnego doswiadczeni jedna z nich znam bo sie z nia uczylam to jak jej tata przychodzil do szkoly to zawsze powtarzal ze do niczego ona sie nie nadaje nawet do przezucania gnoju .ja osobiscie polecam salon u ani i krzyska na dmowskiego obok solarium sa swietni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

;)


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Niestety, jak to powiedział Einstein są tylko dwie rzeczy, które są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

no to fryzjerka z kaufkandu ma niezwykle zdolnosci... nigdy nie slyszalam o tym zeby skaleczyc klientke w glowe nozyczkami - widzialam drasniete ucho, ale nic pozatym. Wydaje mi sie , ze w glowe mozna tylko dziobnąć a to moze sie zdarzyc wylącznie osobie, ktora z fryzjerstwem ma niewiele wspolnego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Ten sklep jest obleśny:/ Po pierwsze powinni się tam zjawić z Urzędu Skarbpwego bo kasa fiskalna to tylko fikcja tam, wszystko na kalkulatorze liczone i od czasu do czasu nabite na kase. Po drugie tam JEB** starymi skarpetami, kiedyś chciałem coś kupić w tym sklepie to wyszedłem bo nie szło oddychać. Kiedyś przez chyba tydzień to wróbel po sklepie latał i mieli to w dupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Inter Cars
za stacją pryma
AL.legionów 141J
Tel:086 2180 180

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

zgadza sie ten sklep to dno...raz mnie pani obslugiwała jedzac rownoczesnie pomidora zero kultury, a drugim razem remont robili chyba sufitu nie zwazajac na towary na polkach i klientow...juz wiecej sie tam nie pojawie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Jeśli uzbierałoby się jeszcze kilka osób pewnie by była.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

ukasila mnie w sobote okolo 21 i az tak nie spuchla od razu. a po drugie to lekarze sa dla nas nie my dla nich. jak niechca leczyc to niech w szpitalu nie pracuja tylko swoje gabinety otwieraja moze wtedy zaczna dbac o pacjentow. a ubezpieczenia niech zlikwiduja. bo kto to slyszal zeby na pogotowie skierowanie bylo potrzebne sama mam sobie je w domu wypisac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Czy ktoś wie, gdzie przyjmuje w Łomzy dobry dietetyk? Czekam na informacje w tej sprawie. Dzięki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

no ludzie nie badzcie tacy wredni. byla miss polski poprostu uwaza ze jej sklep nie musi byc ladniejszy od jej samej ;p a ten pozar byl spowodowany tym iz szefowa postanowila palaca sie szczotko wypalic pajeczyny na suficie, i za pomoca dymu wygonic karaluchy i pchly brykajace swawolnie w centrum wielkiego sklepu. pozdrawiam zapchlona szefowa - peace za ryj, pewnie moja **** jest ladniejsza niz twoja geba ahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

wydaje mi sie, ze klucz do swiec kupisz w kazdym sklepie motoryzacyjnym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

Ja, Paplik, nie mam z tym postem nic wspólnego. Jednak zgadzam się, że skala pedofilii i problemów na tle seksualnym dotyczących księży jest ogromna /wystarczy zapoznać się danymi z USA/. Ale też nie zgadzam się, że celibat nie ma na te dewiacje wpływu. Uważam, że ten nieludzki i anachroniczny dogmat jest sprawcą wielu nieszczęść i tragedii.

Zreformować kościół!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest wstępna zgoda m. czerniaskiego na zmaine nazwy al legionow

lomza23 jeśli chodzi o sprzęt to polecam siłownie Ewa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org