poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
i to jest głowa do interesów.

BossP-caW: a masz sprzedać swoją? za ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i to jest głowa do interesów.

jako mieszkaniec Śniadowa, mam przyjemnosc zaprosiac wszystkich na festyn, ktory odbedzie sie 16.08.2008r w Śniadowie, przewidziane sa liczne atrakcje, w tym wystepy fajnych zespolow i konkursy z niespodziankami. Naprawde serdecznie zapraszamy, mowie w imieniu calej spolecznosci Śniadowa, ktora jest bardzo goscinna:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i to jest głowa do interesów.

Ależ pisałem, nie wierzę w kościół, tylko w Boga. Do Ciebie to nie przemawia - ok. Nie będę Ciebie nawracał, jeśli żyjesz "moralnie", tzn. jesteś dobrym człowiekiem to i kościół Ci nie jest potrzebny. Ja wierzę w Boga, Ty nie wierzysz. I co z tego?
Wg dobrze pojętej wiary katolickiej do zbawienia nie jest potrzebne uczestnictwo w szeroko pojmowanej społeczności kościelnej. Trzeba być po prostu dobrym człowiekiem. I tyle. A skoro jedni do życia potrzebują Boga a inni "niekoniecznie" to dla mnie jest po prostu kwestią wyboru. Ja wierzę że Bóg istnieje, Ty nie. I z związku z tym mam obrażać Twoje uczucia (w tym przypadku nie religijne, raczej Twoje poglądy) ?
Jestem obrazoburcą, bawi mnie kiedy rzucam dowcipy na niskim poziomie ale kościół to nie koniecznie wiara. Sam nabijam się z naszych księży i hierarchii kościelnej (oczywiście nie ze wszystkich) i uważam że raczej nie powinieneś identyfikować Boga z Kościołem.

PS Nie jestem księdzem, ani działaczem przykościołowym (wręcz przeciwnie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i to jest głowa do interesów.

Ja bardzo polecam p. Bartosza Chętnickiego,w tym roku w czerwcu robił nam zdjęcia w plenerze i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczerze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i to jest głowa do interesów.

Ja znam tych ludzi to sa jedyni ludzie w lomzy ktorzy utrzymuja porzadek w swoim miejscu pracy. Dzieki nim jest jeszcze jakis porzadny lokal w lomzy(co prawda ciasnota i snobów pelno, towarzystwo wyprasowane, a parkiet 2x2) a vania wnika bo chce podbic zeby miec za free wjazdy i drinki. No to mala mylisz sie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i to jest głowa do interesów.

popieram DamianE03 i kitek ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i to jest głowa do interesów.

Do Cleric. Nie przeczytałeś dokładnie tego co napisałem.
Ja pisałem o tym, gdzie byśmy byli, gdyby Bóg we wszystkim nas wyręczał za przysłowiowy paciorek. Ktoś pisał,że poszedł na pielgrzymkę a Bóg nie dał mu tego, czego on chciał. Chciał od Boga konkretnej rzeczy, a Bóg go nie wysłuchał.
Ja w swojej wypowiedzi zwróciłem uwagę na to, że byśmy do niczego nie doszli w żadnej dziedzinie, gdyby Bóg nas we wszystkim wyręczał i spełniał wszystkie nasze zachcianki.
Absolutnie nic nie pisałem o Kościele jako instytucji, która /wcześniej o tym też pisałem/ święta nie jest.
Jeżeli chcesz coś jeszcze napisać zapoznaj się z wypowiedziami wszystkich uczestników od początku, będziesz miał pełniejszy obraz.
Nie wyrywaj zdań z kontekstu i nie łap za słówka. To bardzo nieeleganckie.
I jeszcze jedno: WIARA A KOŚCIÓŁ /jako instytucja/ TO DWIE OSOBNE RZECZY. Nie ujednolicajcie tego proszę. Działa to na mnie bardzo żle.
Wiary w Boga będę bronił zawsze. Ją przekazali mi moi rodzice i dziadkowie. Dla mnie jest jedyna i słuszna. Nic tego nie zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i to jest głowa do interesów.

Przesyłka priorytetowa
czyli usługa realizowana najszybszą drogą, w celu doręczenia przesyłki:

w następnym dniu roboczym po nadaniu na terenie Polski - jeśli zostanie nadana do godz. 15.00.
Przesyłki nadane jako priorytetowe po ww. godzinie traktowane są jako nadane w dniu następnym.

do 3 dni roboczych po dniu nadania w krajach Europy

do 5 dni roboczych po dniu nadania w pozostałych krajach świata


lub

Przesyłka ekonomiczna
czyli przesyłką doręczaną w ciągu 3 dni roboczych po nadaniu na terenie kraju.*

http://www.poczta-polska.pl/dc_list_pie.htm


i jeszcze
W Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 9 stycznia 2004r. w sprawie warunków wykonywania powszechnych usług pocztowych określono minimalne wskaźniki terminowości doręczeń przesyłek w obrocie krajowym

Ustawa z dnia 18 marca 2004r. Prawo pocztowe z późniejszymi zmianami mówi, że:
Art. 48a.1. Operator publiczny obowiązany jest doręczać przesyłki listowe przyjęte do przemieszczenia i doręczenia w ramach powszechnej usługi pocztowej:

nie później niż w 4 dniu po dniu nadania - w przypadku przesyłki listowej najszybszej kategorii
nie później niż w 6 dniu po dniu nadania - w przypadku przesyłki niebędącej przesyłką najszybszej kategorii

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i to jest głowa do interesów.

sie mysli, sie ma. Brawa za pomysl.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: i to jest głowa do interesów.

mam vectre A 1.8i. bigi jak ty 5 lat parownika nie robiłeś to pewnie membrany w nim twarde jak trampek :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org