czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tulipany dla Marii Kaczyńskiej

Ciekawe gdzie dokładnie i czy to impreza otwarta ale myślę że chyba na muszli zrobią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

john jesteś w wielkim błędzie. W Łomży jest wielu pasjonatów żeby nie powiedzieć fanatyków interesujących się para i moto -lotniarstwem jak również baloniarstwem.
Zdjęcia zdjęciom nie równe, jeśli znalazłeś gdzieś parę mało ciekawych i kiepskich zdjęć i na ich podstawie oceniasz te mistrzostwa to twierdze, że ciebie na pewno na tej imprezie nie było a co za tym krytyka należy się tobie.
krystynab i rafal18lomza fakt mistrzostwa te rzeczywiście przyjęły się w pewnym momencie charakter kameralny i to nie tylko za sprawą pogody ale moim zdaniem sprzyjało to integracji i poznawania ciekawych ludzi.
Natomiast frekwencja widowni spowodowana była i jest brakiem popularności i zainteresowania tym sportem na ziemi łomżyńskiej. Mamy jedynie coroczne mistrzostwa organizowane przez „kontakty" i to ze zbyt małym medialnym rozgłosem.
Słaba popularność wynika również z braku jakiegokolwiek aeroklubu czy szkółki latania w okolicy a szkoda.
Braku liczącego się klubu czy zrzeszenia pilotów, oczywiście poza Towarzystwem Lotniczym „Cumulus”, które przypomina raczej tajną organizację podziemną.
I wreszcie brak przynajmniej niewielkiego terenu z pasem kołowym, o który niektórzy ludzie walczyli parę lat temu (słynne lądowisko w Czerwonym Borze) i na słowach się skończyło a Białystok zwinął kasę.
Następnym ważnym czynnikiem, jaki wpłynął niekorzystnie na mistrzostwa europy w Łomży jest niewielka siła sponsorów.
Właściwie to przy organizacji tych mistrzostw dało się zauważyć, że nie było silnego sponsoringu, co dowodzi, że firmy łomżyńskie chyba niechętnie sponsorowały to imprezę a szkoda i zarazem wstyd.
Faktem jest tez to, że mistrzostwa te miały za małą reklamę i rozgłos, ale to już wina łomżyńskich mediów.
Gdyby prasa, radio i telewizja nagłośniły to imprezę mocniej i odpowiednio wcześniej to wieże, że widownia była by dwukrotnie większa a i media ogólno polskie też by się zjawiły, co sprzyjałoby promocji Łomży.

A tak z innej beczki to mistrzostwa te były naprawdę super impreza. I niech żałują ci, którzy nie byli na niej.
Takich imprez powinno być w Łomży coraz więcej a raczej coraz większych, połączonych z innymi imprezami.
julka24 nie Łomża to organizowała tylko w Łomży to organizowano to dwie różne bajki.
Po prostu zacznijmy uczestniczyć wspólnie w imprezach lotniczych i wtedy narzekać, że cos się mniej lub bardziej udało.
Dostaliśmy szansę i powinniśmy ją jak najlepiej wykorzystać, a być może w przyszłości dostaniemy jeszcze jedna szansę na mistrzostwa europy.
łomżanie powinni być dumni z faktu, że przyznano nam prawo do Paralotniowych Mistrzostw Europy PPG
I dumni, że taki człowiek jak Władysław Tocki jest w Łomży i robili wszystko żeby takie imprezy mogły się odbyć.
Ten człowiek jest wielki.

-i od takie to moje przemyślenia :))

No to teraz czekamy na motolotniowe mistrzostwa europy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

jednak napisali w kalendarzu ze ma być na muszli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

byłem u okulisty dostalem recepte na bryle. gdzie najlepiej po to isc???zna sie ktos bo ja kompletnie!!;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

do optyka idz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

Pamiętacie może tego artystę? Był ponoć w 2006 w Łomży, występował dla dzieciaków w Bonarze czy MDŚ. Może ktoś tam wtedy był?

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

Nie uważam wcale że kościół jest Święty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

te węz nie gadaj ze to będzie

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

Odswieze temat. Niestety nic nie wyszlo z wycieczki, byc moze inni zorganizowali sie bezemnie ale ja nie mialem czasu na zadne wyprawy.. Takie pytanko do entuzjastow rowerow gorskich, jest ktos zainteresowany kupnem takiej ksiazeczki? pare osob by sie zebralo to oszczedzilibysmy na przesylce i moze dalo by sie cos utargowac http://allegro.pl/item411928976__zinn_i_sztuka_serwisowania_roweru_gorskiego_dcb.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

Pamiętam go dyskoteka pana Dżeka i Zakazany Owoc .Śpiewał także z Edytą Górniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

Super! To się kiedyś śpiewało:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

aktualnie widać 5 tematów "zespół na wesele"

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

gtw-tomek - On dał Ci dzieci czy Ty Je robiłeś ? A gdybyś nic nie robił to też byś je miał ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

pierwsze poważne słowa w tym temacie:
"to moze lepiej je zlikwidowac(...)"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

na senatorska nie polecam, lepiej na al. Legionów miedzy jednostką, a Prymą, w tym budynku maja tez quady.. Pozdrawiam ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

Dzisiaj chciałbym poruszyć temat, który mnie drażni od jakiegoś czasu. Każdy może zdążył zauważyć "co" pojawiło sie na blokach, transformatorach i przystankach. Chodzi mi o tagi jagielloni (literka J z koroną na górze). Trzeba coś z tym zrobić. Nie może tak być że kibice jagi bezczelnie dewastują teren ŁKSu. Władze też powinny coś zrobić. Drużyna powinna promowac miasto, dlatego tez miasto powinno robić coś dla drużyny. Żółto czerwone przystanki przyciągają chamów z białegostoku. przystanki powinny być biało czerwone. Trzeba zakończyc wybryki śledzi bo aż żal ściska za pewne miejsce jak w Łomży widzi sie znaczki jagielloni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

Milusia bylem u niego w czwartek, mówił żebym przyjechał w połowie tego tygodnia czyli nigdzie nie zginął ;)

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

hm....zapewne chodzi o tą grubą fryzjereczke no powiem że nie widze jej w roli fryzjerki ale dwie pozostałe sa niezłe skorzystałam z ich usuług i jestem zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

Kanczyslaw to zapewne troll internetowy chce zabłysnąć na tym forum :) może nabić tyle postow co ptysiu dlatego zakłada takie tematy jaki macie net, jakie kompy następny zapewne jakim papierem podcieracie dup*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

dziękuje za info, mieszkam w okolicy nowogrodu a nic nie słyszałam. na pewno sie wybiore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

To jest numer do jednego z psychologów, który będzie przyjmował w Ośrodku. Jeżeli powiesz mu, czego potrzebujesz to myślę, że bedzie umiał ci pomóc: 606115753.
Pozdrawiam:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tulipany dla Marii Kaczyńskiej

Hej co sądzicie o lokalu Da Grasso? Ja byłem ostanio i muzę powiedzieć że wyszedłem wielce niezadowolony!Pomylono moje zamówienie na pizze czekałem półtorej godziny i fatalna obsługa!

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org