czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Też oddałam i trzymam kciuki za tę malutką , ale tak sobie teraz myślę, że 500 próbek na tyle tysięcy ludzi w mieście to jednak strasznie mało . Przecież było wszędzie o tym słychać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

wiec tobie nici do tego ze uzyskujesz takie odpowiedzi a nie inne... hahahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Wydaje mi się, że to pytanie to forma reklamy opłacona u operatora :)
Dużo takich tego typu na forum : " gdzie mozna kupić najlepszy/najtańszy/...." "Nie wiecia jaka firma wykonuje najlepiej ....." itd.
Opłacone, bo operator by je kasował. Więc chcąc niechcąc ZA FRAJER /darmo/ piszecie dla jakiejś firmy reklamy !:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

A nic w tle się nie ściąga ani nie wysyła???? upewnij się bo wiem że dużo ludzi niewie że programy p2p wysysają im łącze gdy są aktywne a poza tym to sprawdź czy niemasz zasyfionego systemu. Często są takie przypadki a ludzie później mają pretęsje do dostawców internetu!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

powtórzę to co juz inni pisali.
poćwicz rzut piłką lekarską bo na tym trochę kobiet odpada.
zobacz sobie film , który jest na stronie komedy wojewódzkiej np. poznań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Autor: sodome (---.introlan.pl)
Data: 10-08-08 20:30

Western Digital TY brudna niedomyta palo faszystowska,to ty powinienes pi.e_rdolnąć się w ten pusty kaczy łeb i głupi na dodatek, może byś mial wtedy więcej rozumu - ZAMKNIJ PYSK i reszta tego typu towarzystwa, ktora nie znala tych ludzi, a sie wypowiada .


a to dlaczego?
Kazdy ma prawo do krytyki i wyrazenia swojej opinii, moja zbiega się z opinią Western Digital



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Domyślam się, że chodzi o Adama Mrozka. Człowiek w Łomży znany i szanowany, szczególnie w społeczności motocyklowej. Moze ktos, kto Go dobrze znał, napisze parę słów o Nim "ku pamięci".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Aj tam... głupia i bezsensowna śmierć ale prawdy i tak nikt do końca nie pozna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

maruda jak masz pisac takie teksty to prosze Cie nie odzywaj sie wogole
Kondolencje dla rodziny Adama[*][*][*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

po, co rozpoczynać takie tematy.
Ile osób tyle poglądów i opini nie zawsze takich jakich byśmy chcieli czytać. Więc po co jak z góry wiadmo ,że to może się żle skończyć. Chyba ,że prowokować ktoś chce.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Ludzie dostałem się!!!! :) Pozdro i dziękówa za wszystko!!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Z własnego doświadczenia: stwierdził u mnie że trzeba wykonać kilka zabiegów na kolano ,bo jest poważna sprawa , rentgen wykazał również duże zmiany ,rg. wykonywany był również prywatnie przez znajomego ortopedy. czekałam na zabieg ze 3 tyg. zrezygnowana pojechałam do W-y ze skierowaniem od lek . rodzinnego .tam dowiedziałam się że nie jest to takie poważne ,i rehabilitacja w naszym szpitalu pomogła jest wszystko ok. polecam nie przestawać na jednym lekarzu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

dziwny jest twój post .chyba ze jestes ich fanem to zrozumiem

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

ludzie ale wy poj........ni jestescie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

napisali, że to przewyższa najsmielsze oczekiwania. To co jeszcze się burzysz?! Ludzi nie przymusisz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

a kim są panowie, którzy pracują na Orlenie i ile mają lat? ktoś może wie?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Jeden to przemo a drugi chyba dzozi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Witam, moze zna ktos jakiegos dobrego fotografa, interesuja mnie zdjecia ślubne,pozdrawiam!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

a 20sierpnia to bedzie cos w koncu czy nie?bo mialam byc impreza organizowana przez rmf maxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Raczej nie damskie, bo takie są prawie w każdym sklepie:) przed wakacjami widziałam w CTO, ale nie wiem czy jeszcze są.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

weź kumpli, jedzcie gdzieś na domki i upijcie sie do nieprzytomności. Niezły ubaw i na pewno będziesz długo pamiętał "syndrom dnia wczorajszego":P i zaufania nie nadszarpniesz u przyszłej zony:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

rownierz polecam pana Chetnickiego. my jestesmy bardzo zadowoleni a ceny niewygorowane w porownaniu np. do Gapsa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

mozna jeszcze isc oddac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

zgadzam się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

giełczyńska ,st. rynek pod filarami i długa ( tam gdzie był kiedys mustang) mysle ze tyle ci wystarczy zeby cos wybrac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

KIEDY???????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Na legionów w starych kontaktach. Bardzo miła pani ,bardzo dobrze doradzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

a ja ci od razu soczewki probonuje:)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

wszystkie




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

dzieki za podpowiedzi.a co do soczewek to slyszalem ze wlasnie trzeba badanie pod tym wzgledem jakis promien soczewki trzeba znac itp. a poza tym slyszalem ze to nie jest za dobre...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Na soczewki wykonywane są oddzielne badania, w niektórych salonach optycznych są lekarze okuliści którzy wykonują takie badania, bądz wykonaj je u swojego okulisty. Ciężko się wkłada? Hmm kwestia przyzwyczajenia. Ja osobiście polecam soczewki na dzień i noc które wyjmujesz dopiero po miesiącu i zmieniasz na nowe. Duża wygoda. Polecam :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Czyli nie ma laserowej depilacji w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Chociaż nie. Przepraszam Cię sanepid bada wodę pitną co jakiś czas i na pewno wiedzą dlaczego jest dużo chloru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

BS to pewnie Bank Spółdzielczy. Czyli już wszystko wiadomo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Autor: Malachit (---.elomza.pl)
Data: 13-08-08 22:00

gtw-tomek - On dał Ci dzieci czy Ty Je robiłeś ? A gdybyś nic nie robił to też byś je miał ?

Mam nadzieję że nie sąsiad. A na poważnie: napisałem "To On dał mi zdrowe dzieci, rodzinę itd. I mam prawo w to ufać". Ja po prostu wierzę w istnienie Boga, czego nie narzucam innym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Autor: M@ster (---.elomza.pl)
Data: 14-08-08 14:42

patrze ze na tym forum o nic nie mozna zapytac bo zaraz sie frajerzy czepiaja. to moze lepiej je zlikwidowac i bedzie swiety spokój?

Co ty frajerze obrońca uciśnionych jestes, a tamten niech wezmie telefon w łape i zadzwoni do UM. Niech sie uczy sobie w życiu radzic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

wejdź w galerie na głownej stronie 4lomza i poogladaj zdjecia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Po co zapraszasz ludzi na tym forum? Największymi " wieśniakami jacy mogli by tam być są właśnie łomżyniacy! (nie wszyscy rzecz jasna)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Wycena działki budowlanej?
Kto w Łomży zajmuje się takimi wycenami i jaki jest tego koszt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Idz do schroniska, tam jest wiele psiakow czekajacych na dom...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Endii Adam i Ewa nie mieli wolnej woli, dawało właśnie wolną wole te jabłko. Skoro nie mieli wolnej woli, to dlaczego zjedli to jabłko ? Kto o Tym zadecydował. Gdy się mylę, popraw moją wypowiedź.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Czy ktoś z Was zna się na PHP? Potrzebuję wykonać stronę w PHP a chcę żeby ktoś mi to zrobił lub pomógł.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

BTW.
Ktoś musiał w malignie wpaść na pomysł, aby tak pomalować bloki. Widziałem je z bliska na Konst.3Maja. Koszmarek. Co na to główny architekt miasta ??? Ja już wolę komunistyczną szaroburość od czegoś takiego!
brrrr....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

a możesz podać nazwę tej maszynki której uzyłeś do tępinia tego hu****wa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

aby nie w k1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

hotel polonez. jestam i fryzjer i kosmetyczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

ona jest legalna?
IST ma licencję na nadawanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lamneciarze smoleńscy to słowa biskupa.

Tyle padło słów, ale jak głęboko tkwią w religijnych stereotypach ludzie w Polsce świadczy choćby to, że nikt nie zwrócił uwagi na "oczywistą oczywistość": jedno jest pewne na 1000% - pielgrzymki przynoszą krocie dochodów klerowi, ich zyski z tego "przemysłu", z naganiania naiwnych ludzi, są realne i duże. Pielgrzymi mają obietnicę nagrody, nawiększej po śmierci, czyli nigdy, a księża mają dostatnie życie realnie na Ziemi.
Naiwność pielgrzymów jest oczywista: jak komuś się powiedzie mówi, że to cud, a za nieszczęścia nie obciąża bóstwa... Czy bóg, jego matka, rozdają łaski za przepych w świątyniach, klasztorach, ozdobionych kosztownościami, do których trzeba czołgać się kilometrami, najlepiej na kolanach? To naprawdę przypomina pielgrzymki "ciemnych" ludów do różnych Mekk i proroków. W Polsce analfabetyzmu nie ma, ale oszustwo religijne kwitnie z rozbudzania naiwnej wiary, z naganiania naiwniaków z pomocą instytucji państwowych. A dzieje się to w środku Europy, która pracuje i rozwija się, podczas gdy u nas modli się o dary z nieba...

Ot naiwni, naiwni...

Dla tych co chcą choć trochę zastanowić się nad naiwnością wiary: 2 przykazanie z Dekalogu:

4Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią!
5Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.
6Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. 8Nie uczynisz sobie posągu ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko albo na ziemi nisko, lub w wodzie poniżej ziemi.
9Nie będziesz oddawał im pokłonu ani służył. Bo Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu - tych, którzy Mnie nienawidzą,
10a który okazuje łaskę w tysiącznym pokoleniu tym, którzy Mnie miłują i strzegą moich przykazań.




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org