sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Witam!
Szukam piosenki, ale nie mogę jej nigdzie znaleźć. Jakby ktoś miał taką piosenkę "Piotr "Miki" Mikołajczak-Ama-me" albo wiedział skąd można ją ściągnąć to proszę o odpowiedź.
Tylko bez zbędnych i nic nie wnoszących odpowiedzi proszę.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

To ja bym chciała teraz dostać te kwiatki . Z góry dziękuję .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Tommek z ludźmi trzeba umieć rozmawiać. 4 miechy czekałeś hehehhe
Się mówi twardo. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?mpozycja=5&fi=31081&pokaz=tak&sekcja=mmedia
mozna tu sciągnąć fragment trwajacy 4 minuty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Długo miałam internet za sprawą firmy Netster (jeszcze jak siedzibę miała na ul.Wojska Polskiego, nie wiem czy jeszcze tam jest). Różnie bywało. Denerwowało to,że skontaktować się z nimi nie można było w razie awarii - albo nikt nie odbierał, albo sekretarka automatyczna.
Jednak po upływie czasu trwania pierwszej umowy podpisałam aneks na następne dwa lata, bo nie miałam możliwości korzystania z usług z innej firmy.
Definitywnie podziękowałam, zrywając umowę, gdy okazało się, że nie otrzymuję tego, za co płacę.
Potwierdzam, że korespondencję wykazującą zadłużenie, mimo regularnego płacenia abonamentu, również otrzymywałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Bez matury możesz zostać w korpusie szeregowych. O podoficerce możesz zapomnieć nie mówiąc wyżej....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Ja też polecam, jeszcze niedawno miałam iPlusa, ale za dużo nerwów przez niego straciłam, a z netstera wszystko działa idealnie, także polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

26 sierpnia jest porawka matury może zdasz

i przejdź się do WKU tam wszystko ci powiedzą o wojsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Połowa z was to pewnie rodzina ,kogoś z firmy. Ja mam od kilku lat neostrade i jeszcze nigdy nie miałem problemów z sygnałem.Mam kilku kolegów którzy też chcieli założyć w tej firmie internet tzn. w nestrze i takie same mieli problemy co TOMMEK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Do "Charlie"
A czy widziałeś kiedykolwiek żeby człowiek wyrzucił na bruk z jadącego samochodu krowę, świnię czy jakieś inne zwierzę?????
Po prostu piszesz same bzdety - chyba że miałeś całkiem co innego na myśli. A jeżeli chodzi o "A widzieliście wy kiedykolwiek krowę, świnie, chomika czy coś tam jeszcze wygłodniałego i agresywnego pociskającego między ludźmi, środkiem miasta." - moje zdanie jest takie: ludzie którzy od wielu dni nic nie jedzą też potrafią być agresywni i żli. Może to dlatego że nie są w stanie nic znaleźć do jedzenia i widzą że nikt nie chce im w tym pomóc.
Ale i tak widzę że na forum znajdują się ludzie którym nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt. Chwała im za to. A tym pozostałym dziękujemy i zapraszamy jutro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Widzę że coś cię uraziło w tych postach. Tylko tak jak pisała już Arl :"Do DxxxD
Pomoc dla zwierząt nie stoi w sprzeczności z pomocą dla ludzi, i jednym,
i drugim należy pomagać. Tylko dla ludzi istnieją rożnego rodzaju instytucje (caritas, domy pomocy społecznej, samorządy, fundusze itp.). Dla bezbronnych i nie mogących wyartykułować swoje potrzeby zwierząt poza nielicznymi schroniskami nie ma nic. O wartości człowieka świadczy jego stosunek do małych istot, naszych braci, zwierząt."
A jeżeli chodzi jeszcze o bezdomnych ludzi to też bywa różnie: wielu z nich jest bezdomnymi z własnego wyboru. Często się zdaża że różne organizacje starają się pomóc takim ludziom w odbudowaniu swojego życia na nowo, dają im szanse na start w nowe życie ale oni sami z własnej i nie przymuszonej woli gardzą tym i dalej podążają własnymi ścieżkami. A jeżeli chodzi o te "wykopać duży i głęboki dół zakupic kilka ampułek ze środkiem usypiającym. Pieski na lewo a kotki na prawo. Pozniej zakopać i posadzić kwiatki." to myślę że chyba za dużo telewizji się na oglądałeś i bierzesz przykład z pseudo schroniska w Krzyczkach pod Nasielskiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Ta firma z kazdym tak postepuje. Ja tez bylam z nimi umowiona na podlaczenie internetu. Dlugo czekalam na ich wizyte,no ale nadszedl taki dzien,ze przyszli. Spoznili sie tydzien,ale przyszli. Internetu nie podlaczyli,twierdzac,ze nie bedzie u mnie zasiegu(przy czym mieli bardzo zniechecone miny,bo musieliby wejsc na dach). Widocznie maja tyle klientow,ze sobie ich po prostu wybieraja. A szefunia to w biurze nigdy nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

http://di.com.pl/news/22710,1,0,Uwaga_na_strone_IQPolskapl.html hehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

http://di.com.pl/news/22710,1,0,Uwaga_na_strone_IQPolskapl.html hehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Szeregowy zawodowy- minimum wyk. gimnazjalne
Szkoła Podoficerska- matura z dowolnego przedmiotu, testy sprawnościowe
Szkola Oficerska- zależy czy Sił Powietrznych (Dęblin), Wojsk Lądowych (Wrocław), czy Marynarki Wojennej (Gdynia), matura z przedmiotów ścisłych- matma, fiza, angielski, testy sprawnościowe.
Zgłoś sie do WKU. Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Autor: edo75 (---.xdsl.centertel.pl)
Ale chyba nie miałeś człowieku nigdy żadnego zwierzęcia.

Byś się zdziwił.
Chcesz schroniska? płać samemu za nie. pieniądze publiczne niech będą dzielone na to co jest potrzebne (których i tak brak). są ludzie/dzieci którzy potrzebują pomocy bardziej niż jakiś pchlarz, a bezdomne psy winno się usypiać.

Jest sezon na sarny, dziki itp. Czemu nie ma sezonu na psy? Chętnie bym skorzystał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

http://www.wkretka.pl/show-mp3-a3FnVEoxZ0ZuRw==,201-piotr_miki_mikolajczak-ama-me.html tu mozna ja pobrac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

a ja zawsze smsa wysylalem i oddzwaniali zeby sie zapytac o co chodzi. kilka/kilkanascie minut pozniuej widzialem ich na klatce jak majstruja przy kompie i po sprawie.

a odnosnie rachunkow - zawsze wysylaja. jak jestes stalym klientem to i mozesz 2/3 miesiace nie placic i nie bedzie problemu. jedziesz na wakacje na miesiac - mowisz im ze nie bedzie Cie w domu - zawieszasz - i nawet nie musisz placic. Za to lubią nabijać ludzi w butelkę odnośnie szybkosc x2 po wznowieniu umowy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

może ŁKS nie, ale jakaś jedenastka na pewno to zrobiła :}
powinien był wejść w tłumy kibiców. miałby większe pole do popisu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

siema
ja ide na ochitnika do wojska juz czekam na bilet i po dwóch miesiacach w wojsku wysyłaja cie na szkolenie i potem mozesz zostac na żołnierza zawodowego i bez problemu wysyłaja cie na szkułke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

o której godzinie spodziewać się zaćmienia Słońca?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Pozbierajcie te bezdomne psy i zapakujcie w kontener wyślijcie do Chin oni tam zjedzą. Kasy wam trochę wpadnie to sobie wyremontujecie budy dla tych co zostały, karmy więcej kupicie i doposażycie sobie biuro w schronisku. W końcu może przestaniecie wyciągać pieniądze od państwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Popatrz na śłońce przez kliszę rtg. Widać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Dokładnie. Nie miałem kliszy fotograficznej, wziąłem z prześwietlenia rtg. Trzeba patrzeć przez czarne, nie naświetlone miejsca.

Bardzo ładnie widać zaćmienie, koło słońca jest od góry "wygryzione" przez zasłaniający ją księżyc. Tak 1/4-1/5 powierzchni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

ja wyjełem srodek dyskiety i na pól zgiełem widac doskonale hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Też kiedyś szukałem w jaki sposób posłuchać, a może pobrać z sieci piosenkę. Jest dużo różnych rad, ale warto zacząć od wyszukiwarek MP3.

http://www.oggole.pl/

http://wyszukajmp3.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Witam, jako że każdy z nas jest konsumentem w pewnych sytuacjach, to co opisze poniżej jest warte uwagi każdego.

Dziś będąc w sklepie Kaufland w Łomży z ciekawości chciałem sprawdzić jak sie mają ich hasła głoszone na billbordach w stylu "znajdź przeterminowany towar w naszym sklepie, a dostaniesz 5 zł" lub też "Jeśli stoisz w kolejce dłużej niż 5 minut, a nie wszystkie kasy są otwarte to w ramach przeprosin dostaniesz 5 zł, do obebrania w informacji".

Przeterminowanych towarów w całym sklepie szukać nie będę, a widząc spory sznurek klientów przy kasie, ustałem grzecznie za nimi, wyciągnąłem swój telefon ze stoperem i START, w miedzy czasie Pani Kasjerka (jak sie później okaże Pani Basia(?), pozdrowienia dla niej) musiała pójść po papierosy, akurat tak się złożyło ze towaru było sporo na taśmie, więc policzenie tego wszystkiego troszkę zajęło, no a czas na stoperze leci, gdy już było powyżej 5 minut pomyślałem sobie, że jednak będę mieć okazje zweryfikować głoszone hasła przez ten dyskont. Płacąc za towar, wyjąłem komórkę, wcisnąłem STOP no i poszedłem do informacji

Rozmowa
Ja: Dzień Dobry, stałem w kolejce przy kasie dokładnie 8 minut 58 sekund, ze stoperem w ręku, już nie chodzi o te 5 zł, ale chciałbym sprawdzić waszą rzetelność

Inf: Przy której kasie Pan stał?

Ja: Przy tej drugiej od prawej.

Inf: Muszę zweryfikować tą informacje, (Pani sięga po interkom i dzwoni)
Pani Basiu,mam tutaj Pana, który mówi że stał dłużej niż 5 minut i chce 5 zł, są kolejki u Pani? Pani Basia prawdopodobnie odpowiedziała, że nie, gdyż Pani z informacji powiedziała że niestety, ale kolejek przy kasie nie ma i z 5 zł nici.

Ja: A czy jest monitoring nad kasami? Moglibyśmy zweryfikować to, że stałem dłużej niż 5 minut, specjalnie ostentacyjnie uniosłem telefon kiedy włączałem stoper.

Inf: <wzdycha> Wie Pan co, 8 minut? Ja stoję w Stokrotce po 14 minut...

Ja: Skoro Pani stoi w Stokrotce 14 minut, to może warto wybrać Biedronkę?

Rozmowę przerwał telefon do Pani z Informacji

Wnioski z tej sytuacji pozostawiam wam, jednak moje wyglądają tak:
Nie wiem jak wygląda system wynagradzania kasjerek, od czego zależy premia, ale Kasjerka nigdy się nie przyzna do tego że klient stał dłużej niż 5 minut, ponieważ sama podłoży sobie mine, sama stwierdzi że wydajność jej pracy jest mniejsza, lub też spadła, pare takich sytuacji no i kończymy współprace.

Zastanawia mnie tylko kwestia, jak by to wyglądało w przypadku znalezienia towaru przeterminowanego, zapewne wmówili by klientowi że wniósł ten towar ze sobą, próbując wyłudzić 5 zł...

Chciałbym jednoznacznie zaznaczyć, iż nie mam żadnych osobistych pretensji do pracowników tej firmy, są oni po prostu szeregowymi pracownikami, to nie oni są autorami tych hasłem marketingowych.

Pozdrawiam,




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

A służby na wakacjach :P Ta sama sytuacja powtarza sie jesli jedziemy z nowego mostu sikorskiego do dworca !!! Wypadamy za zakret a tam zonk pan sre bmw zaparkowal pod domem na ulicy chociaz ma 4m podjazdu i hamuj czlowieku bo przecuierz w dupe mu nie przywalisz :/ A policja co robi z tymi samochodami??????/ omija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Uważam że w tym tescie mozna oszukiwac .Przynajmiej mnie sie udalo:) trzeba tylko z gory ukierunkwac swoja osobowosc i cechy ktore sa na logike przydatne do policji np. ja wole samotna prace od pracy w grupie ale do policji preferowana ta druga opcja wiec wybieralem ja i caly czas sie tego trzymalem :) a te mlode psycholozki sa nawet spoko :) zostali mi juz tylko 2 lekarze do zalatwienia heh

Pozdro i powodzenia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Nikt nie wie ? Gdzie w Łomzy mozna zrobic badania przed egzaminem sprawnosciowym w Szczytnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Bo to pojeby jak przychodzi co do czego co nie wiedzą co odpowiedzieć..ŻAL za dupe sciska



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Bemol ... prochem jesteś i w proch się obrucisz... nawet jako dyslektyk będziesz musiał to przejść, PAN BÓG weźmie pod uwagę Twój mankament, bo byki stawiasz , a może to tylko zwykłe nieuctwo, wtedy będzie gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Interesują mnie prace do wykonania, jak w temacie. Poszukuję sprawdzonych fachowców, z których jesteście zadowoleni (aktualnych). Jeżeli możecie, kogoś mi polecić z góry dziękuję. Czy ktoś korzystał z usług firmy "Tomatex" P. Adam Wejroch? Zastanawiam się czy zlecić im pracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Ma ktoś stronkie jakąś z wynikami na żywo tej śmiesznej 2 ligi?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Jak na razie gra ŁKS wygląda żałośnie i nic nie wskazuje na to aby ten rezultat zmienił się do przerwy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Witam polecam ludzi ktorzy mi robili dom ..... prosze zadzwonic podam numer 511185491 sa to fachowcy ktorzy robili poza granicami panstwa ale wrocili ... moze beda mieli wolny termin i tanio biora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

wiecie dokładnie o ktorej bedzie Janusz Laskowski i Jacek Wójcicki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

gostek_num nie przeliczaj liczby mieszkańców na poziom gry. Wymienił bym kilka dobrych klubów z malutkich miast ale to bez sensu... bo i tak nie będziesz tych klubów zapewne znał

SKAZANI NA SHAWSHANK, reż. Sprawiedliwość i faktyczne prawo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Nad bio-farma sa pokoje do wynajecia dla studentow, tj. niedaleko kortowa, nad hurtownia artykulow dla zwierzat, przy stacji benzynowej. Niestety nie znam nr telefonu, ale moze gdzies w necie jest, albo po prostu jak bedziesz w olku, to podejdz i zapytaj.
Jest rowniez tani hotel na podgrodziu, lub mozliwosc wynajmowania stancji na weekendy:) Zazdroszcze Ci tego etapu w zyciu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

no ja ten etap w zyciu chce kontynuowac w Olsztynie bo jedne studia juz skonczylam ale w Łomży.
Dziękuje za informacje i czekam na więcej :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Precz z podpierdalaczami.
Ale fakt, że ciołki źle parkujące są okropne. Chętnie bym takiego w dyby i bacikiem po dupce. A łosie co 2 miejsca parkingowe zajmują - za karę spuścić powietrze i niech pompują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

17 sierpnia w Siemiatyczach odbędzie się koncert zespołu Dżem. Ja jadę i pomyślałem że można zebrać większą grupę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

refresh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

kultury trochę dziewczyna się pyta kulturalnie a ty wyskakujesz. Olka 102 zapewne u jakiegoś krawca lub krawcowej ale gdzie takich teraz znaleźć to już ci nie pomogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

dajcie spokój, kiedyś w Łomży były lepsze imprezy na muszli, teraz wszystko do dupy, trzeba jeździć po Siemiatyczach niż Ostrołęce, czas zmienić prezydenta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Pabloz4 jesteś zwykłym pojebem szukajacym dziury w cAŁym i chcącym wyróżnić sie od innych że dostrzegłę s w mojej wypowiedzi coś dziwnego ,szkoda mi ciebie bo twoja głupota ma nieokreśloną forme i ciężko ją zlokalizować..:]

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Byście się spotkali, dali sobie po ryjach, chociaż by jakiś ubaw z tego był.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

zarządzanie II stopień tzw. magisterka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

sledziu potrzebowałeś 12 godz zeby odpowiedzieć na mój post , to wynika ze potrzebowałeś poczytac troche lektury zasrancu.pa idz jesc kolacje z rodzicami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

zadzwoń do radia niech ogłoszą

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

żaden policjant ale jak widzę taką wypowiedź to wydaje mi się że jesteś kierowca golfa 3
i wszystko jasne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

DaroPL co ty tak bronisz ich .Sami są winni tego zakładają od marca i nie mogą znaleźć czasu ciągle co to za firma .Szef jak się umawia to co myśli że z dziećmi ma do czynienia .My jesteśmy poważnymi ludźmi jak mówi że w wtorek już zakładają to się przychodzi w wtorek lub się dzwoni i mówi że nie możemy przyjść a nie wymigiwać się już pól roku tak .Jakie jest to podejście do klienta .Za całą sytuację są sami winni było nie zwalniać pracowników i nie obcinać pensji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Tommek firmy radiowe nie posiadają wsędzie zasięgu, to jest pierwsza sprawa. druga sprawa to sygnał od ich dostawcy który jest doprowadzany światłowodem, których posiadaczami są 2 firmy w polsce: tp i szeptel. więc żeby doprowadzić sygnał gdzieś, głównym wyjściem sygnału jest łmza i niedogodnością jest ukształtowanie terenu i połacie zieleni (jak ktoś napisał), mogą przeszkadzać w widoczności się nadajników, co jest niezbędne w podłączeniach radiowych. Rozumiem że ciebie jako klijeta nie interesują takie bzdury. Jest wolny rynek idź tam gdzie ci się podoba. najlepiej do tp bo tam podłanczają w 2 dni:P Nawet w łomży drogą radiową nieda się dojść wszędzie (wiem to wszystko bo miałem kiedyś taką firmę w Ełku). NIe opłaca się dla garstki osób stawiać nowego nadajnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

a co sadzicie o dupie maryni??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto nie chce pomnika na Krakowskim Przedmieściu

super_krzys takie wypowiedzi zachowaj dla siebie... to nie jest na to miejsce i czas... wszyscy jesteśmy pogrążeni w smutku i żałobie po naszych kolegach, wiec prosze was wszystkich... zamilczcie... [*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org