poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

A co doświadczyliście tego na własnej skórze że tak chętnie się wypowiadacie o księżach? Któryś ksiądz was zgwałcił czy "źle dotykał"? Najlepsze jest to że usłyszycie raz na jakiś czas w TV coś o jakimś pseudo księdzu i macie takie zdanie o wszystkich. Zapominacie o tym że TV rozgłasza takie wątki bo to sensacja którą łatwo połykają tacy jak wy.
Co do kościołów to niech się budują jeśli parafianie chcą mieć swoją własną Świątynię. W czym wam to przeszkadza, bo ja tego kompletnie nie rozumiem. Żebyście byli zmuszani do opłacania tej budowy to byście mogli to krytykować.
Moim zdaniem te kościoły które się obecnie budują będą ozdobą dla tych osiedli na których są zlokalizowane. Niektórzy zachowują się jak opętani, gdy tylko zobaczą krzyż, od razu piszą na tym forum że im to przeszkadza.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

a to nie czasem ta firma co sprzedaje gąbki na dom dziecka wyłudzając kasę od biednych ludzi???? bo dom dziecka nic prawie nie dostaje ... jak to to to odradzam jedna wielka banda złodziei

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

właśnie o to ich podejrzewam o te gąbki, czy też sprzedawanie perfum na ulicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

a w Cydzynie gra i spiewa zespol z Pniewa ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Progres studio reklamy wiem że taka firma istnieje i mieści się za Centrum elektrycznym Asaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

dokładnie ŁKS - Stal
niestety 0:1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

ten progres jest na kieszkowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

1:1 - bramkę w 46 minucie strzelił Siara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

szacunek dla tych którzy wywiesili transparent na PZPN - szkoda tylko że sędzia ogranicza wolnośc słowa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

A to przepraszam ten koło Asaja to przez dwa s Progress

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

przedłużam paznokcie metodą akrylową w domu klientki za 50 zł, jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt e- mail

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

2:1 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Agencja Pracy Tymczasowej Progres świadczy usługi outsourcingowe. Współpracują z kontrahentami zagranicznymi, przeprowadzają rekrutacje i wysyłają za granicę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

koniec 2:1 pierwsze zwyciestwo łks-u. gratulacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

wieśniaki ŁKS-u jak coś miejcie szacunek dla klubów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

ŁKS dzisiejszym zwycięstwem zamknął usta wszystkim "życzliwym".

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

przetłumacz.
o co ci chodzi?
A tak w ogóle to szacunek dla chłopaków z Poniatowej, którzy relacje live realizowali:
"Za relacje dziękuje Chrupek :D wspól autorem relacji był Adik , wielkie podziękowania dla niego za pomoc .. ;) pozdrawiamy .."

dzięki bardzo.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

no i juz wiadomo, ze to sledz... i po co odpisywac prymitywowi...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Jak w temacie. Czy wybiera się ktoś?Jeśli tak to w jakiej grupie? :) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Rafallo, SHIFTA ***** nie masz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Pijagin przyjmuje z tego co pamiętam we wtorki i czwartki od 16 w nowych blokach za hufcem na Polowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

banda kretynow..... roznoszacych plotki pracuje tam w ostrolece i wszystko jest ok pieniadze sa na czas nawet ostatnio 4 dni wczesniej.... srednia krajowa jest utrzymana wiec nie wymagajcie kokosow bo praca nie jest ciezka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Jak przewidywałem, tak się i stało, z relacji bezpośrednich uczestników, obecnych na wczorajszej sesji Rady Gminy w Śniadowie, farsa się odbyła. Przypadak czy celowe działanie, ale nastąpiło to dokładnie w dniu, w którym uprawomocnił się wyrok Sądu Okręgowego, który obnażył rażące naruszenie prawa podczas wyborów uzupełniających przez miejscowego wójta, co przyczyniło się do unieważnienia wyborów.Prymitywizm wójta polega na tym, że uważa on to za drobne uchybienie, czyli formalnie podważa decyzję sądu. Co w ten sposób określił podczas swojej odpowiedzi na pytanie radnego. Nic dodać, nic ująć, ignorant kompletny. Szkoda już słów i strzępienia języka na udowadnianie prymitywizmu tego pana. Nie pomogły logiczne argumenty trzech radnych inaczej widzących wysokość podwyżki dla wójta,reszta milczących, bo brak słownika do mądrej wypowiedzi, lecz bezgranicznie oddanych i bezradnych przegłosowała wysoką podwyżkę. Dla nich możliwości zasobów budżetowych są obojętne. Tsza dać, jak to mawiają i już. Mimo wszystko muszę jednak wrócić do wcześniej opisywanego pana, bo to czego się dopuścił na samym końcu, to już nie prymitywizm, to obraza wartości honoru narodowego.Na reakcję jednego z uczestników, że perfidnie kłamie wypowiadając się na temat wyborów, wójt palnął głupotę co jest ewidentnym idiotyzmem w tej sytuacji i użył dewizy Wojska Polskiego
"Bóg, Honor, Ojczyzna" Ni przypiął ni przyłatał do właśnie tej sytuacji. Wąski zakres wiedzy i brak błyskawicznej analizy co w wypowiadzi można użyć, a czego bezwzględnie wręcz nie wolno, dyskwalifikuje tego pana do używania tego typu haseł, a już nigdy tych, które zarezerwowane są dla ludzi honoru.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Oj jaką ja mam ochotę nas.rać na wycieraczce sąsiada tak jak jego pies to robi na naszym trawniku. A gówna ma tak wielkie jak kiełbasa żywiecka.
Gdzie straż miejska, gdzie ochrona środowiska!!!
Wprowadzić zakaz trzymania sabak w blokach!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Myślę doctorr, że jesteś za mały proch by twoje życzenia miały moc sprawczą, PAN BÓG owszem swoją wszechmocą nawet o tobie marny pyle zadecyduje - czy ci sie to podoba czy nie ...prochem jesteś i w proch się obrucisz... . Nawet ci nie życzę, aby ten cytat ciebie nie dotyczył, bo mam za małą moc sprawczą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

tak samo jest na Sikorskiego na wys. przedszkola, w ostatniej chwili bez kierunku STOP i wyłazi baba z zakupami,

czasem używam klaksonu i mówię co o niej myślę ale co z tego jak na drugi dzień jest to samo

może strażnicy texasu na chwilę odstawili by radar na Poznańskiej i by się tym zainteresowali

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Powiem tak schronisko jest potrzebne tak jak i inne instytucje państwowe które pomagają ludziom. Po drugie człowiek jest to istota odpowiedzialna za to co oswoiła czyli m. in. psa. A po trzecie słowa kieruję do tych co podoba im się pomysł odstrzału bezdomnych psów: można na to spojrzeć np z takiej strony jak bezdomność to bezdomność po co płacić na bezdomnych ludzi np co za różnica można powiedzieć że i pies i człowiek bezdomny to darmozjad, równie dobrze można odstrzelić takie bezdomnego zabójstwo to zabójstwo czarne albo białe w tym wypadku nie ma koloru pośredniego, dodatkowo jeżeli ktoś zrobi krzywdę zwierzęciu jaka mamy gwarancję że nie zrobi krzywdy człowiekowi, człowiek ma jedno sumienie a zło to zło ten kto krzywdzi istotę żywą nie ważne jaką i świadomie zadaje jej ból i cierpienie zasługuje na pogardę taki człowiek jest niebezpieczny także dla ludzi i tyle. A takie głupie gadanie ja bym powystrzelał bezdomne psy i tak daje za przeproszenie gówno prawda jak by wam przyszło zabić psa nikt z was by tego zapewne nie zrobił i tyle więc po co te głupie gadanie.
A tak na marginesie pozdrawiam ludzi pozytywnie myślących i tyle w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Cebulko, domy dziecka to instytucje państwowe ,kiedyś były ochronki ( mam nadzieję, że rozumiesz o czym to zdanie mówi). Kochana cebulko w domach dziecka umieszcza się dzieci porzucone i nie kochane przez rodziców( myślę, że rozumiesz to zdanie). Rodzice ci albo nie byli uczniami nauki kościoła wogóle, albo byli marnymi uczniami powiedzmy na ocenę dopuszczajacą lub niedopuszczającą, co nie znaczy , że nie mają prawa do poprawki. Egzamin z życia zdajemy każdego dnia. Poprawkę możemy zdawać w kazdej chwili. Jako częsty bywalec świątyni przez ostatnich kilkadziesiąt lat wieledziesiat razy miałem okazję dołożyć swoją złotówkę na cele charytatywne, w tym na domy dziecka (kościół pamięta o wszystkich, o których nie pamięta m.in. opiekuńcze państwo). Nie można jednak zrzucać odpowiedzialności na kościół za złą politykę społeczmą państwa. Jeśli wytykasz błędy, to nie rób tego jednostronnie, bo można odczytać z tego tylko twoją złą wolę wobec tego kościoła, od którego domyślam się doznałaś tak wiele krzywd. Na różne cele charytatywne można złożyć swoją złotówkę na numery kont podawanych w mediach. Jeśli z czystym sumieniem możesz powiedzieć, że bardzo dbasz o tę formę twojego altruizmu to pochylam głowę z szacunkiem. Kościoły dziwnym sposobem przetrały wiele działań niszczacych na przestrzeni wieków, myślę, że te które powstają obecnie tak samo będą świadkami naszych czasów, ciagiem burzliwej historii naszego państwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Już mam. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

Może ktos zna jakiegoś działacza sportowego w Łomży lub okolicach, który by umiał ułożyć jakikolwiek budżet na rok 2008-2009 ? Ja takowego nie znam bo takiego u nas nie ma. Pseudo budżety, o których się mówi w ŁKS to stek bzdur oparty na oczekiwaniach że ktoś da. Realia całe szczęście w Polsce są takie że nikt niczego tak na dobre oczy nie da - no chyba że ześwirowana ciocia z ameryki. Panowie i panie zacznijcie mówić o pieniądzach które macie (a nie które moglibyście mieć) i o układaniu budżetu który oparty jest na pieniądzach które macie.
Pare lat ta sama śpiewka że jakieś pieniądze ktoś da i nie daje. Póżniej wyjaśnienia włodaży że to nie ich wina bo ktoś nie dał. Po czym nastepuje skomlenie i kolejne ataki połączone z pogróżkami że się rozwiąże ŁKS. Jakbym miał taka firmę jak ŁKS z takimi ludżmi z lewymi rekoma do biznesu to dawno by mnie z torbami puścili. Jak to jest że ŁKS jeszcze istnieje to nie wiem, bo jest to wbrew logice rynkowej. Wszystkie podmioty powinny mieć równe prawa a ŁKS jest jakoś ponad prawem i przez narobione długi ktoś cierpi......... precz z takimi klubami z Łomży................ wykopać tych nieudaczników ze stołków co mącą z budżetem ŁKS ( jedynymi winnymi stanu w jakim się znalazł ŁKS są zarządzający tym klubem - może osobiście zaczną ci pseudo działacze ŁKS odpowiadać za te narobione przez siebie długi, własnym majątkiem ?) Może działacze ŁKS podchodzą do sprawy że ŁKS jest wszystkich czyli niczyj - w takim wypadku tych panów należy oskarżyć jak najszybciej za niegospodarność - niech opowiedzą sądowi jak narobili długów i to nie małych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

wiem że nie boli ;D

Ale stworzyłem ten temwt z nadzieją że może ktoś miał podobną sytuacje i wie coś na taki temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panom premieru Tusku i ministru Milleru nie przejdą te numery z winą wojska

skończcie to w końcu, forum to nie jest najlepszy pomysł na wspomnienia ani roztrząsanie pewnych spraw...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org