czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Dostaną... kopa w dup..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Co wy chcecie? Widocznie ten skundlony klecha uznał, ze tak jak baca swoją owieczkę, ze swojego stada może "tego tam' to i on - jako pasterz tez swoją owieczkę, ze swego stada też może.... a wszystko przez to, ze nie poprosił o tę usługę innej owieczki- np. Zuźki (ta pewnie dorosła juz i ufna taka, i wierna, i oddana ...

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

po prostu dostali w łape aby zniszczyć tą szkołę i już... rada zawsze tak postepowała... na prawdziwe supermarkety poczekamy jescze z 20 lat ;P

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Deraz znowu magistrat wybrukuje Długą , ale taka sama, kostrubatą i paskudną kastką jak Farną wyłożyli... szkoda pisać i gadać o tych niedojdach.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Agent w Olsztynie jest mnostwo takich budek. Co prawda bez sensu porownywac Olsztyna do Łomży, ale wiem sam po sobie jak jezdze w srodku nocy na stacje po hot doga bo nie mozna zjesc nic na cieplo i nie raz na takie cieple jedzonko sie czeka pol godziny, takze moim zdaniem to bylby dobry pomysl...

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Sroczyński to będzie "rozwalał" aż do ostatniejgo tchu (znaczy działki). bo lubi tę robotę i jest w tym wydajny, skrupółów nie ma, a że młody i pazerny? Prezydent Naczelny takich sobie zastępców drugi raz wybrał (bo Choińskiego także). A ja się pytam: GDZIE SĄ RADNI DO CHOLERY?

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Tumany i po co piszecie swoje wypociny, przecież oni tak naprawdę maja was głęboko w du***, oni nie przejmują się wami tylko sobą. Dla nich liczą się nagrody, premie itd. powiedzą wam wszystko co chcecie bo i tak w to uwierzy większa część społeczeństwa. Szczególnie ta która słucha rad z ambony, drzewna to nie pierwsza i ostatnia taka sytuacja. Tak jak bulwary, gród nad Narwią itd. Wy bierzecie to wszystko do serca a oni bechtają się z was i biorą kasę do kieszeni i dalej sprzedają wam bajki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Do tych, co to mają za złe wożenie dzieci w koszu na zakupy...

A jak ten kosz:
- stoi na dworze, i nocą pies na niego nasika?
- a jak w magazynie wieziono nim środki chwastobójcze?
- a jak sami wkładacie do tych koszy zgrzewki czegoś tam, co to w magazynie na podłodze stały na....?
Pomyślcie trochę i zastanówcie się zanim coś napiszecie.

Kupując jedzenie, przeważnie jest ono pakowane. Pieczywo, wędlina, też jest w torebkach, papierze lub czymś podobnym. Owoce, warzywa, zawsze powinno się myć, itp...

Ale jak to powszechnie wiadomo, są ludzie, którzy potrafią zrobić problem 'z niczego' chociaż tam, gdzie właściwych tematów (problemów) do dyskusji jest mnóstwo - nie mają nic do powiedzenia.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

słyszałam ze w kauflandzie jest bardzo drogo? był ktos?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

nom bierzesz z dupy do ust i dostajesz kajak na 24:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Kokosz,pytasz się skąd jest sroczyński?A skąd jest brzeziński, a skąd jest choiński,a skąd jest ponad 20 radnych?Powiem Ci-NIE Z ŁOMŻY!!!!!!!!!!!!

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Zizia rozumiem ze wiesz to bo juz korzystalas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

no no no cos takiego.. Stalowa Łapa chyba przepłacił hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Koszty, koncesje, bo sie nie opłaci...
Pierdaczenie :P
Często (nie tylko w sezonie letnim) odwiedzam rodzinę w Kętrzynie i zwykle wracam b. późno.
W k a ż d e j mieścinie po drodze można w nocy zrobić zakupy. No rekordzistą są chyba Piecki (pewnie nie wiecej niz 5000 mieszkańców), gdzie przy głównej drodze są trzy całodobowe. I się opłaca - od lat :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Teraz to już musztarda po obiedzie,jesli w Spółdzielni zrobiono przekręt to zgłoście to do prokuratury



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Najlepiej to niech tym "Włodarzom" sie sufit Ratusza na łby pospier****la może zaczną troche myśleć(oczywiście nie mówie o wszystkich) choć z drugiej strony ot tego Ratusza szkoda. Czekajcie a niedługo nazwa Łomża zmieni się w Łomżystok i będziemy mieli szary blok za blokiem, walące sie budynki i nic więcej. ALE OCZYWIŚCIE PAŃSTWA Z RATUSZA TO NIE OBCHODZI!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

w wypozyczalni na kompielisku jest za 10 zł kajak czy to duzo wedłog mnie nie bo 5 zł na osobe za godzine to nie jest jakas wygórowana cena
swoja drogą wypozyczalnia na Zjezdzie juz czynna ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Jezeli swieccy, niezaleznie myslacy obywatele nie dopilnuja takiej sprawy- hierarchia Kosciola upchnie ja pod dywanik. Ksiedza przeniosa do innej parafii gdzie przetrwa nastepne 10-20 lat zanim jego nowe wybryki ujrza swiatlo dzienne. To nie wyjatek, zachowanie tego ksiedza- to regula na calym swiecie. Ksieza katoliccy pokazali swe kolory w USA tez. Tam chociaz pozwy cywilne wrecz zbankrutowaly parafie w ramach odszkodowan dla ofiar tych dewiantow w sutannach. A w Polsce? Miliony Euro dla Kosciola na Podkarpaciu.
Powiem tak, dobrze, dobrze! Polska sie zmienia i przyjdzie dzien kiedy ofiary tych zboczencow dostana te wlasnie miliony Euro ktorymi dzis delektuje sie KK za swoje cierpienia. Czy ktos z "obroncow" takiego ksiedza mysli ze te dziewczynki czy chlopcy po prostu zapomna o swoich przezyciach i poprowadza dorosle zycie normalnie?
Demony krzywd jakich doznali beda ich przesladowaly przez cale zycie. I skrzywia zycie ich partnerow, ich dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Nie do konca. Zywe zwierze to zywe zwierze- pasozyty, choroby. Tak nie powinno byc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

No niestety w Lomzy taka decyzja kosztuje. Bardzo slono, dodam. Ale kto wie, obecny rzad nie ma korzeni w Lomzy, moze panowie w kominiarkach zaprowadza w koncu porzadek. Hahaha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Ostatnio też byłem w tej biedronce i nie dość że kasjerka się pomyliła i zamiast z 2 stów wydać mi 150zł to ona mi wciskała 20 zł i mówiła że jej dałem 50 zł a ciemnota nawet na kasę nabiła że przyjęła 200 zł to trzeba mieć tupet i pamięć a ja się wyrolować nie dałem i oberwało się kasjerce i jeszcze ochroniarza zjechałem myślałem że się popłacze chłopiec hehe :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

no te pomyłki na kasie to już codzienność może sobie dorabiają na boku ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

firma ochroniarska która chroni sklepy Biedronka w naszym województwie i zapewne jeszcze z lekka w warmińsko-mazurskim, plus parę sklepów w mazowieckim jest jedną z nielicznych firm ochroniarskich, która zgodziła się na warunki ochroniarskie stawiane przez JMD Biedronka - która pożądnie trzyma się tej firmy. a ochroniarze w Biedronce - pracują za śmieszne stawki i na dodatek słyszą teksty, że nie mają efektów, część z tych ochroniarzy woli się nie wychylać przed szereg za śmiszne pieniądze jakie oferuje te przedsiębiorstwo ochrony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

To jest bardzo drogo.
Spływ Krutynią od wsi Krutyń do Łukty-4-6 godzin,
to było ok 15 zł za kajak/canoe -
i wliczony koszt transportu łódek i użytkowników
z Łukty do wsi Krutyń.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Dokładnie! Za jakiś czas pozbędziemy się zupełnie zabytków i będziemy brzydcy jak Białystok. Nie tędy droga. Piękno miasta tkwi w jego historii oraz tego co po niej mamy - czyli dajmy na to piękne budynki. Niestety są one zaniedbywane przez gównianą władzę Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

W Nowogrodzie wynajęcie kajaka dwuosobowego kosztuje... 20zł/ za dobę !

Pływałem dwuosobowym 3godz + dowóz do rzeki, kosztowało nas to 12 zł

polecam stronę http://www.kurpik.pnet.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

http://www.kurpik.pnet.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Byłam wczorej na balejażu w Kauflandzie jestem bardzo zadowolona w koncu nie mam żołtych włosow tylko platyne. Cena jest niższa w poruwnaniu do innych. Sauna gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Kmicicowa Zuzanna ciągle zarzuca mi fałsz, ale nie podaje konkretów. Czyż nie obowiązuje dogmat o Duchu Św., o jego działaniu poprzez księdza, które te właściwości nabywa on przy święceniach kapłańskich? Dla mnie, racjonalisty, dziwne jest, że dla tej Trzeciej Osoby Boskiej obojętne jest poprzez kogo działa, w czyim "cielsku siedzi". Z tego m.in. powodu uważam takie dogmaty za nieprawdziwe. Zuzanna ciągle rozpowszechnia opinie, że "Kościół jest święty", co opiera wyłącznie na wierze i religijnym micie. Ja natomiast odnajduję mnóstwo argumentów z historii kościoła, z zachowań papieży, biskupów i księży znanych zarówno z przeszłości jak i z terażniejszości itd...., które przeczą temu mitowi o świętości kościoła, o jego boskim pochodzeniu. Jeśli ktoś szanuje rozum, rozsądek łatwo dojdzie do wniosków, że kościół to ściśle "Ziemska" instytucja, dzieło ludzi, od których /nie od Boga/ zawsze zależał kształt nauk, dogmatów, relacje do wiernych itd.... Właśnie z tymi argumentami "mocherowi" katolicy nie chcą, nie są w stanie dyskutować, a w zamian obrzucają wyzwiskami zajmując się adwersażem, nie opiniami. Na koniec zostaje im koronny - kościelny argument: "Na zbyt dużo sobie pozwalasz". A więc chęć zamknięcia "mordy" oponentom, zakaz krytyki itd. Tylko dziś już nie ma cenzury, za zaprzeczanie istnieniu boga karać nie wolno.....

Porzućcie bałamutne religie, nie dajcie się zwodzić oszukańczym dogmatom.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Jak tam poszła matura?
A szczegolnie WOS?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

wos rozszerzony 52 ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

hej ;
to jak podesle mi Ktoś coś na skrzynke?

do Ribb:
wydaje mi sie ,że lekarz - ortopeda czy też chirurg ( nie wiem jak jest wpisane w obiegówce) nie beda kazali Ci sie rozbierać.

a jeszcxze jedno : jaką masz kategorie zdrowia w książeczce wojskowej ?
jeżeli A to nie ma problemu; a jeżeli D to chyba nie uda sie tego przeskoczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

aleks_misia napisał(a)
monisia ja bardzo chetnie kupie od ciebie zelikse. daj znac na e-maila. pozdrawiam


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

jeśli ktoś moze to prosze wyślijcie mi kilka testów żebym mogła sie przygotować do tych wszystkich egzaminów to mój email ania880609@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

no własnie nie, wysłałem maila do nich ale zero odzewu. a samemu mi się bawić w zmianę hasła (do-it-yourself) to nie chce mi się

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

poprostu te przedsiębiorstwo ochrony to organizacja wyzysku człowieka - jak największy zysk firmy jak najmniejszym kosztem. nic dziwnego, że ludzie z tej firmy uciekają jak zorientują się co się dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

tu masz dużo informacji o telebimach : http://telebimy.waw.pl/ - więc kiedy pomylisz projektor z telebimem przeczytaj to najpierw


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

matma rozszerzona 98%, ładnie pojechał:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Mam pytanko. Czy można legalnie pływać pontonem po rzece?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Myślę, że można pływać nawet na drzwiach od stodoły.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

A znacie ceny wynajmu na "przystani" w miejscowości ... przepraszam, zapomniałem nazwy - jadąc z Piątnicy do Bronowa. Po prawej jest taka mała przystań.
I.


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

powstanie dwukondygnacyjny pawilon handlowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Witam:)
Czy ktoś mógłby mi przesłać nowe odpowiedzi do TWO (420 pytań)?
Byłabym bardzo wdzięczna.To mój mail: moniczka2798@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

matma rozszerzenia była w miare łatwa. Jak ktoś ma talent to mógł na 90% napisac. Nie mniej gratuluje. U mnie 92 z angola

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Czas wyburzyć halę targową na Starym Rynku. OHYDA!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

161RDC30 masz rację - pomyliłem Uktę z Łuktą koło Ostródy.
Tam też można popływać taniej niż w Łomży.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Co chcesz od hali targowej ? to zabytek z 1928 roku bodajże trzeba ją wyremontować a nie burzyć !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

jak sie chwalimy to ja hista 86 ;) a jak ten wos??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Indar ...to jest przystań w Krzewie . Mają nowe niemieckie kajaki i po 10 zł godzina, albo 50 zł doba.Są różne trasy.Fajna sprawa :).Możesz zadzwonic i sie dopytać , jeśli Ciebie to interesuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Następny zdzierca - wolę Nowogród, bliżej i taniej.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Ktoś znów chce wypłynąć na krzywdzie ŁKS-u. Przeczytajcie oba linki:

http://www.lks.4lomza.pl/news.php?idNews=530
http://www.lks.4lomza.pl/news.php?idNews=531

Panie Zajkowski, jeżeli ma Pan jakiś pomysł na uratowanie ŁKS-u, to czemu nie spotka się Pan z Prezesem Gołaszewskim w cztery oczy i mu tego pomysłu nie przekaże? Znów, jak przy niesławnym "Partnerstwie...", chce Pan zaistnieć medialnie? Z jednym się tylko zgodzę: bezczynnie nie można czekać do Walnego, bo wtedy będzie już za późno na uratowanie klubu!!!

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Hahahahaha.... Też mi zabytek... Śmiechowo....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

znalazlem w google jakas nowa strone o lomzynskim rapie www.hiphoplomza.ocom.pl , widze ze o lomzy ktos zaczął myslec wkierunku muzyki, mogliby tylko zamiast tego moze zrobic strone techno ? .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Ja już jestem po komisji lekarskiej
jesli ktoś ma jakieś pytania to moje gg :1860757

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

W Gośce jest ZAWSZE miła obsługa.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Kategoria A nic jeszcze nie znaczy. Przechodziłem ostatnio badania na kat. Z (do zawodowej służby), psycholog jeszcze daje rade ale medyczne- trzeba mieć końskie zdrowie to nie klepanka jak na poborowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Nie rozumiem skąd u Ciebie zdanie "mogliby tylko zamiast tego moze zrobic strone techno ?" :| Rozumiem, że możesz nie lubić tej subkultury, ale to też nie daje Ci prawa do takich wypowiedzi. Chcesz to rób strone o technie. Ja tam sie ciesze, ze taka strona powstała i nie mówie, że lepiej by było gdyby była o czymś innym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

masz racje zle to sformułowalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Czy ktoś zna jakieś sprawdzone miejsca na nocleg w Zakopanym lub okolicach? Pobyt z malym dzieckiem - to ważne!
Dziekuje za wszelkie namiary.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

SAMA PRACUJE W MIEJSCU PUBLICZNYM I DLA TEGO WIEM JAK TO JEST JAK LUDZIE UMIEJA DAC W KOść I DLA TEGO CHCIAłAM USłYSZEć KTO MA SILNO PSYCHE I TO WSZYSTKO WYTRZYMUJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Pontonem możesz pływać jak go zarejestrujesz i wymalujesz na nim numery rejestracyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Są Łomżyniacy "nie obrażając nikogo" tacy jak np: MarCo którym wszystko wisi wraz z .... :) jego życie widać nie ma wartości....Taki człowiek długo nie pociągnie a jak dorobi się dzieci heh będą gorsze od niego zaczną kraść itd jak nie umiecie poszanować i docenić zabytków nie udzielajcie się! Zobaczcie że niektórym naprawde zależy żeby odnowić te budynki "ZABYTKI".
Istnieje jedno ale nie mamy na to wpływu czy je wyremontują czy nie ponieważ to budynki prywatne władza może poganiać i napewno to robi ale jak nie ma kasy to co oni mają wysrać cegły i wymienić na miejsce starych ? nie nie tak się nie da niektórym trzeba pomóc odnowić... Podkreślę jedną rzecz nie interesuje mnie czy jakiś szczyl będzie się śmiał z tego co napisałem czy też nie będzie powiem to w waszym dziecinnym rozumowaniu mam na to wyje......bane :) Pozdrawiam Łomżynian



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

autochton haha smieszny jestes i co jeszcze trzeba zrobic?? Zaleq

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Swego czasu w jednym z Łomżyńskich pubów były czwartki metalowe... Co do fan klubu to czemu nie, ja jestem za. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Hej, czy ktos wie do ktorej godziny otwarty jest rosman w sobote, albo ktory z 2 jest otwarty dluzej??, dzieki i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

27 lipca na skate parku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Słyszałem że niebawem, wie ktoś kiedy konkretnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

pamietam bylo jakies jedno forum ale niezbyt dobre, dzis juz wspominalem o nowym łomżynskim portalu o lomzynskim podziemiu.










techno technix



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Hej od kiedy to sie "t-shirt" z malej litery pisze. Kon by sie uśmial, zapraszam na jakiś kurs angielskiego to sie moze autor nauczy poprawnie pisac T-shirt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Jakie kolorowe elewacje? To co robią o pomstę woła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

dokładnie. sam papier nie wystarczy. to nie te czasy, kiedy mając papier siadało się w pracy nic nie robiąc a pieniążki same płynęły do ręki.

studia to inwestycja, która się szybko zwraca, ale o tą inwestycję trzeba dbać i trzeba umiejętnie zarządzać :)

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

jak tam czytam to w jamie jakiś sex czy sax ma być znowu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

ja tam po studiach ide na kuroniowke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Dobra informacja dla wędkarzy:D Będą czatować teraz na sumy:D Z opowiadań ojca kilkadziesiąt lat temu (chyba ze 30 lat) był zaje**** sum. Wędkarze nie mogli sobie z nim poradzić i prawdopodobnie ustrzelił go mysliwy. No to panowie połamania wędek życze:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

"...na lądzie przeżyją do 3 miesięcy bez wody wytwarzając wkoło siebie mnóstwo śluzu który im zastępuje wodę i zapobiega wyschnięciu ..."
i ty mowisz ze to inni opowiadaja bajki???????????
a czego przez 3 m-ce na ladzie moze wytwarzac ten sluz???????????????przetwarza promienie sloneczne>???????????????????
toz to kurna nobel tylko go zlap!!!!!!!!!!!!!!!!!
________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Dr.Skrętek ma prywatny gabinet na Piłsudkiego 6 obok okruszka!Również polecam podobno każda ciążę doprowadził do szczęśliwego końca!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

W tygodniu bar świeci pustkami, obsługa + max 5 osób. Jak jeszcze nie zamknęli to znaczy że jakoś się kręci.

"XXYYZZ- spostrzegawczy jestes! Byles wczoraj i juz wszystko wiesz!"

Taaaaak!!! Hmmm..? Tylko wczoraj? Nietylko. Oprócz tego z 10 razy. W tym tygodniu 4.

Utwierdzajcie się dalej w swoim przekonaniu.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Ostatnio w Rmf max często leci fajny kawałek,którego tyytułu nie znam,nuta w stylu techno,śpiewana takim zmiksowanym głosem,jedno słowo ,ltóre często się tam pojawia to DIZAJER.. wiem,że to mało :P ale na pewno ktoś zna ten tytuł,pomóżcie..z góry dzięki.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Witam szukam szukam na necie jakis przewozów z okolic łomzu lub z łomzy czy nawet te ktore przejezdzaja przez łomże i nic nie moge znalesc a potrzebuje sie jak najszybciej dostac do niemiec pomózcie !pozdreawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Witam,
ja polecam dr Ścianę,to On mi prowadził całą ciążę i nawet gdy coś sie działo i dzwoniłam do niego zawsze dawał jakieś wskazówki i porady.
Nie polecam Skrętka przez niego straciłabym mamę ale w czas zajął się nią dr Ściana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Aha czyli kazda muzyka instrumentalna jest do dupy, bo nie zawiera slow czyli przekazu :) Co to znaczy "brzdekaja"? Wiekszosc utworow muzyki elektronicznej jest robiona od poczatku do konca przez tworcow czego nie mozna powiedziec o samplowaniu w rapie wiec moze o ambitnosci nie mowmy :)

Co do forum, zaden problem zrobic ladne i estetyczne z moderatorami itd. Tylko czy jest sens dla kilku uzytkownikow ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Właśnie, że znam zarówno z imienia jak i nazwiska. Ostrzegam innych przed takimi ludżmi. Zapraszam do wspólnej dyskusji na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

No to podaj ich personalia.Masz na tej "czarnej liscie" kogos z UP Łomża 5??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

chujowy nie czosnkowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

temat juz był:)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Dziękuję za odpowiedź :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

z czystym sumieniem moge polecic J. Lewicki na ul. Strojna 1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Jak byłem kiedyś w nowej części ratusza,to na ścianach wisiały portrety kilku poprzednich włodaży miasta Łomża.Może tam ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Gdzie w Łomży można kupić farbę do tekstyliów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

u kosmetyczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

blackdevil8990
Ależ do wyboru do koloru ;-) można pieszo , autobusem a nawet rowerem!Ale nie w tym problem , no gdzie w nocy w weekend na dodatek po imprezie śmigać MPKiem które już niejeżdzą , albo rowerem... bez przesady . Tylko zobacz , że wszystko idzie w góre , a zarobki stoją w miejscu bezustannie

To Tylko przykład ;- D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

możesz powiedzieć ile tam tych pytań będzie ? bo kiedyś się rozgrzałem , przeszedłem przez kilkadzieścia pytań ale mi się odechciało bo to końca nie miało...

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Hej, moja kolezanka chcialaby zrobic sobie kolczyk we brwi. Nie wie gdzie ma isc. Prosze pomozcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

emo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Art Muz, dmowskiego Agateczko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Witam, w Łomży nikt nie naprawi Ci płyty głównej od laptopa. Ewentualnie sprowadzą, płytę kupioną np. na Allegro. Żaden producent laptopów nie upublicznia dokumentacji (schematów elektronicznych) swojego sprzętu. Kiedyś udostępniał kompletne serwisówki Acer.

Pozdrawiam
MirekO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

dokładnie jak wyżej przemo na pisał
fox music&tuning

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Szukam fotografa, który robi dobre zdjęcia. Chcę zrobić jakieś fajne zdjęcia mojej córeczce. Taką małą sesję zdjęciową. Może ktoś z was zna takiego. Foto - gaps odpada.
Z gór dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Witam serdecznie!

Jeśli jesteś w stanie poświęcić 5 minut dziennie na kilka kliknięć w internecie, a przy okazji chcesz zarobić na drobne wydatki to ta praca jest idealnie dla Ciebie.
Jeśli poświęcisz temu więcej czasu i zaangażowania to zarobki mogą być duuużo wyższe! Wszystko zależy od Ciebie.

Rejestrując się przez poniższy link http://bux.to/?r=radziax
dostaniesz na starcie trochę pieniążków.

pozdrawiam Bartek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

heh przecież widać , że to przechowywalnia dla znajomych by w spokoju do emerytury dociągnąć
a od września jeszcze dojdzie trzech...
przecież to kpina ! do czego oni się nadają? przecież to dziadki którzy powinni wnuków pilnować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

a co tam sie na koniec imprezy działo ?

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

nie no jak po akcji, piszcie ile macie lat i ile mozecie zrobic kilometrow i w jakim czasie. ja to myslalem nad weekendem z piatkiem, tak po 50-80km dziennie. Wpisujcie sie chetni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

no dla mnie to dobry patent, Sebo19, hip-hop to muzyka z przekazem a nie tylko bluźnierstwa. Dla mnie to by się nie obyło bez kozackiej ochrony bo spotkanie ludzi z różnych osiedli albo skończy się zapoznaniem i zabawą albo sprzeczką i bójkami, więc najpierw postawiłbym na odpowiednią ochronę. baku, ty się od tak pytasz czy chcesz takie coś stworzyć?

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

adres to ew81cia@poczta.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

w Mc Donald's maja taka oddzielna salke z balonikami jak znalazl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

dobry jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

Za taka cenę to i w Łomży w sklepie bez problemu kupisz .Moze nawet taniej o koszty przesyłki..Ten będzie Dobry



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

no tak, bulwary, potem lotnisko w Czerwonym Borze.. i tak w kółko..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy pomysł na krzyż pod Pałacem. Kompromisowy?

I tu po wypowiedzi loosac widzimy że mam racje ten pseudokatolik ma szeroko w du** dzieci bo co to go obchodzi niech się rząd tym zajmie no albo rodzice. Wiadomo że od tego są rodzice nic tu nadzwyczajnego nie wynalazłeś ale jak to w życiu… różnie bywa. I nie zawsze wychodzi tak jak byś chciał kolego. Ale po co to pisać jak i tak masz los ludzi gdzieś, nie widzisz tych problemów to i masz je gdzieś

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org