sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trzymają na siłę jak po wyroku...

GANS A TOBIE SIE NIE POMYLIłY TYTUłY ZEMSTA W POCHWIE ??? DOBRE

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

Jeśli Mgła to dla Ciebie horror i straszne Ci są jakieś ośmiornice z mackami i latające pterodaktyle, to każdy pseudo horror Ci się spodoba.
Ja polecam Martwe Zło - Księga Demonów :) http://www.filmweb.pl/f30709/Martwe+z%C5%82o,(1981).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

@ super krzyś: Znasz ACLomza, że się wypowiadasz?

Chcesz ze mnie kpić?!
Nie poczułem nic!
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic.

Zapadnij do "Nas" i wtedy zobaczysz w dowodach czy samochody są rodziców czy własne.

PS: Osobiście wolę jeździć słabszym i starszym wozem ale własnym i spłaconym :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

bylem tam na weselu, dobra obsluga, dobre posilki, sala w calkiem calkiem (zalezy od ilosci gosci), ale najwazniejszy jest zespol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

Spokojnie, jeszcze nie wszyskto stracone do 30 maja Śląsk ma szanse dogadać się z Dyskobolią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

Słyszeliście coś o zespole Kaprys z Kolna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

Proponuje zrobic zdjęcie pieskowi i umieścic na forum.

Na pewno znajdą się osoby które poznają pieska i bedą wiedziały kto jest właścicielem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

1. Transmisja obrad Sejmu RP.
2. Relacja z obrad Rady Miasta Łomża.
3. ................, itp.
Filmy te mają, tę zaletę, że zamiennie mogą robić za komedie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

"A ja mam dwa koty"

Może się polubią z tym psem.
A w Łomży jeśli pies nie jest rasowy, z rodowodem, słowem taki którym można przy znajomych zaszpanować to zapomnij że ktoś go przygarnie. Sam szukałem już kilka razy domów dla takich psów i zazwyczaj bez efektów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

na allegro.pl a media expert możesz zobaczyć ale wątpię czy będzie kiedyś w emiku w białym były no i w Media markt

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

kris ma rację. Kiedyś musi się skończyć te sztuczne podnoszenie cen

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

wow:O przeczytalam to cala wiadomosc o tych lodach to az mnie glowa rozbolala...a wszystko przez lody:) ludzieee czy wartoo tak bylo tak sprzeczac? chyba nie...przeczytajcie sobie wszystko za jednym razem i zobaczcie ze to nie mam sensuu:)
ahh te lody heh:P

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

super_krzys - to zes teraz dojebal...

A chlopakom z Auto Club nawet do piet nie dorastasz, internetowy pokemonie...

koniczyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

Kup porządną emalię antykorozyjną.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

ogladal ktos "gruz 200"?? po polsku to bedzie "ladunek 200" NORMALNIE SZOOOOK ruski film... dochodzilemdosiebie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

" to wyobraź sobie że co weekend tysiące młodych ludzi jeździ po całym kraju za swoimi klubami "

Ile jest tych tysięcy? 50? Wątpie żeby było więcej. (pamiętaj, że mówimy o obecej II i III lidze). Naprawdę myślisz że Łomży jest potrzebna promocja wśród tych ludzi? Miejskie pieniądze zamiast na łks lepiej byłoby wydać na sporządzanie planów zagospodarowania przestrzennego, uzbrojenie działek pod inwestycję itd. a nie na leczenie kompleksów "lokalnych patriotów" bo dzięki temu w przyszłości byłaby jakaś szansa, że ktoś chciałby łożyć na ten klub. Bo z tego co wiem to łks na nadmiar sponsorów nie cierpi. Ciekawe dłaczego? Przecież to taka świetna forma promocji!! A może po prostu prywatne firmy wiedzą ile jest warta taka promocja?

Jeśli znajdziecie sobie prywantych sponsorów to możecie grać nawet w ekstraklasie, słowem się nie odezwę. Ale domaganie się pieniędzy od biednego miasta to już przesada.




", więc bardzo dziękuje że dzięki Tobie mam od rana dobry chumor :)"

Szkoda, że ortografii na tym stadionie cię nie nauczyli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

PSK Publiczny Szpital Kliniczny ul Waszyngtona ( z tyłu Giganta)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

a jak uwazacie że raklama. to niech admin usunie temat i bedzie spokój.








DZIECIOM NEOSTRADY MÓWIE STANOWCZE NIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

I jak zwykle zaczyna się odbieganie od tematu. Więc może zapytam autora co dokladnie chciał osiągnąć zaczynając ten temat ? w sumie z góry wiadomo było, że na forum jest pełno bezmyślnych małolatów, którzy będa tu pisać niesamowite fantazje.. i trudno będzie 3mać się tematu:/
Trudno też jest określić jakie jest najszybsze auto w Łomży.. przede wszystkim nie wiadomo pod jakim względem najszybsze.. od 0 do 100? na 1/4 ? V max? Trzeba było by też podzielić to na jakieś klasy w zależności od pojemności. grubszy temat.. i zdecydowanie nie nadaje sie do dyskusji na tym forum..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

Arizona - 3,54 za galon
California - 4,20 za galon

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

Ja to ide i słysze potezny silnik.. niepsotykany warkot... a tu o fiat 126p zapierdziela;D Hehe niema to jak Maluch z silnikem BMW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

Nie wiem kiedy jest otwarcie Lidla, a co do otwarcia Kauflandu, to kilka dni temu pracownicy Kaufland Łomża otrzymali dokumenty do wypełnienia. Praca rozpocznie się 2 czerwca. Zatowarowanie marketu będzie trwało ok 3 tygodni, A otwarcie, jeżeli będzie bez poślizgu, dyrekcja Kaufland planuje na 26 czerwca. To wszystko co wiem na ten temat, a są to informacje z pewnego źródła.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

KAUFFLAND otwieraja miedzy 26-28 czerwca... w tych dniach... za tydzien zacznie się zatowarowanie sklepu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

do wety chodzą uczniowie którzy mieli ponad 100pkt i to wcale nie są głąby bo egzamin sam się nie napisał. Najpierw sie dowiedzcie zanim coś napiszecie o technikum weterynarii. Technik nie leczy zwierząt tylko pomaga w tym lekarzowi. I na TW nie ma łatwo. Od poniedziałku do piątku jest po 8-9 godzin lekcyjnych. W tym jest dużo zajęć zawodowych na których większość z was nie poradziłaby sobie nawet jeśli w liceum macie 4,0. Więc nie piszcie o TW bo tak naprawdę w wecie poziom zaniżają takie kierunki jak np. TTŻ. A tak na marginesie to w wecie kotów się nie gnębi. Nie ma nawet czegoś takiego jak malowanie kotów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

aaa, zapomnialem dodać, że było to przy bankomacie w Stokrotce.

Pozdrawiam
M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

kwestia 30 sec. z google
twój nx jest opisany na 100nx squad ;)

wracając do swap'a, jeśli nawet miał byś ten silnik to na 99% nikt w Łomży go nie wrzuci do nx tym bardziej po gaźniku.
tak czy siak będzie to wymagało w tym konkretnym przypadku worka keszu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

E30 sie nietrzyma tylko dochodzi na 3 biegu. HEHE.
W sumie to niebyla jakis tam kill bo mocno zepsułem start ale na 3 biegu dochodziłem go, u mnie byly 2 osoby.
Mysle ze mustang by dostał od e30 na 1/4.
Co do najszybszych aut.... Robi sie jedna S6 tzn; ma byc wiecej niz seria(kuniów) oczywiscie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

Wczoraj napisałam o skandalicznym zachowaniu opiekunek dzieci z przedszkola, które ubrane były w kamizelki odblaskowe. Napisałam szczerą prawdę a mam na to dowody.Poruszyłam sprawę organizatorów i sponsorów. W dziwny sposób ten post znikł z forum nawet nie ma go w archiwum.Mam pytanie kogo ta prawda tak zabolała ? Może właśnie pani dyrektor organizatorzy sponsorzy i ci co tak boją się prawdy wypowiedzieliby się dlaczego tak się stało a nie jak szczury do kanałów pouciekali . Jeśli tak się traktuje pokazywanie skandalicznych zachowań jakie miały miejsce wczoraj na rynku ja z pewnością nie pozostawię tego bez echa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

i western skleil piczke, krotko z takimi siorkami ;DDDDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzymają na siłę jak po wyroku...

No ładnie już jest Nas 1131 szybko wam idzie.
Może pobijemy jakiś rekordzik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org