poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Western Digital:
Wymien pozytywne wplywy wodki czy piwa (poza wykorzystaniem w medycynie) na organizm czlowieka.Nadal nikt nie potrafi? Alkoholicy. Mozg Wam odebralo. To stwierdzenie dziala w obie strony :P

DxxxD:
Cytat:

Nierozumiem tylko dlaczego chcesz na sile zainteresować tym innych odnawiając ten wątek.

Nie zainteresowany to po co tu zajrzales? Kazal Ci ktos?

Cytat:

CO za pajac:)


Ja tam po pijaku jak i na kacu jezdze wolniej niż na trzeźwo!!!


Pajacem to mozesz byc Ty, jezdzac po pijaku i stwarzajac zagrozenie dla innych. Dlatego chill man z tymi wyzwiskami :P

pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Challenger:
gdzie powiedziałem że alkohol jest dobry? Ale skoro chcesz to powiedz co jest bardziej szkodliwe nawet w małych ilościach: alkohol czy marycha? te pierwsze potrafi jednak na wiele czynników zdrowia wpłynąć pozytywnie. Te drugie - coś chce mi się wątpić że jest podobnie.




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

lepiej zeby lks przegral he wkoncu by trafil do 3 ligi tam gdzie jego miejsce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

O 17 NA ZJAZD OSTATNI BARDZO WAZNY MECZ O UTRZYMANIE W DRUGIEJ LIDZE,A BALETY PO WYGRANEJ ŁKS-U



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

ładny wygląd drobie piwo miła atmosfera w lato

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Hmm czy myslicie ze atom powinien byc zamkniety?? wczesniej to byl fajny klub a teraz co sie z nim stalo teraz przychodzi tam pare osob chyba tylko posiedziec i wypic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

A mi pizza smakuje tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

pizza jest ok ok, ale obsługa do bani!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

julia18 nie masz wazniejszysz spraw do opisania a to czy ma byc zamkniety to pozostaw wlascicielowi do oceniania ---smieszne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Oj psoba zakładająca temat ma chyba problemy z kubkami smakowymi bądz faktycznie pochodzi od konkurencji.
Pizza jest dobra a co do obsługi to nie wiem bo zamawiałem z dowozem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

buhahaha...
super śmieszne...
poszczałem się ze śmiechu....

jeśli jesteś właścicielem czerwonej hondy na blmach z czterema ringami w zderzaku to chciałbym mieć Twój autograf...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Pralnia na Małachowskiego, noszę tam ubrania od lat, moja mama też i jak do tej pory nie miałyśmy zastrzeżeń. Obsługa super. Pani Ela zawsze miła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Do KOMOSEK: Możesz coś wiecej powiedzieć na temat spraw organizacyjnych zwiazanych z zamiarem porodu w tym szpitalu? TZN czy trzeba wczesniej jakoś zasygnalizować zamiar rodzenia w tym szpitalu? Czy trzeba udać się tam na konsultacje?? Jak dokładnie wyglada sprawa znieczlenia? Miałaś znieczulenie zewnatrzoponowe czy jakies inne?? Prosiłaś o nie wcześniej przed porodem czy dostałas je ze wskazań lekarskich?? Inetesuje mnie gdyz zastanawiam się nad wyborem szpitala w którym mogłabym rodzić ze znieczuleniem zewnatrzoponowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Szczęście sprzyja lepszym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

i słabszym

http://www.90minut.pl/liga.php?id=3156

wszystko jeszcze roztrzygnie się 27 maja

Komisja ds. nagłych PZPN wyraziła zgodę na przeniesienie klubu Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski do Wrocławia i połączenie Groclinu i Śląska.

W tej sytuacji przyjęte zostały następujące założenia. W przypadku zajęcia przez Śląsk Wrocław na zakończenie sezonu 2007/2008 II ligi miejsca:

a) premiowanego awansem do ekstraklasy - awans uzyska kolejny zespół w tabeli II ligi

b) uprawniającego do rozegrania meczu barażowego - w spotkaniu o prawo gry w ekstraklasie w sezonie 2008/2009 zagra kolejny zespół w tabeli II ligi

c) uprawniającego do gry w II lidze w sezonie 2008/2009 - do niższej klasy rozgrywkowej spadnie z II ligi o jeden zespół mniej.

Weryfikacja tabeli drugiej ligi zostanie przeprowadzona na posiedzeniu Wydziału Gier PZPN we wtorek 27 maja. Tego dnia odbędzie się również posiedzenie Komisji Odwoławczej ds. Licencji i podjęte zostaną ostateczne decyzje w sprawie klubów ekstraklasy, które nie otrzymały licencji w pierwszej instancji (ŁKS Łódź i Polonia Bytom).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Challenger:
Wiesz o tym że Trawka produkowana w Europie jest słabsza od tej z zbieranej w okolicach podzwrotnikowych i równikowych, więc aby ją wzmocnić dodaje się do niej narkotyki twardsze.
Wiec co ludzie wolą kupic zwykla trawke w caffe shopy, czy ta która jest mocniejsza bo ma kilka dodatków.
Wydaje mi sie ze "np.: panstwo, robiac panstwowe plantacje :P" dolozy taki podatek ze cena bedzie wyższa od tej którą zaproponuje ci dealer.
Przyklad z alkocholem i papierosami. Polska to nie Holandia. Tu sie mniej zarabia a kupuje sie to co tańsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Mi tam pizza smakuje obsluga tez ok jakos nigdy niemialem tam problemów. konopandziaa *Benia* moze zawiele oczekujecie po tej pizzerni to nie restauracja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

byłem kilka razy i myślę,że jest to jeden z najładniejszych lokali w regionie

niezła kasę właściciel wyłożył, inni z miasta Łomży mogą tylko pozazdrościć

obsługa bardzo miła i ochrona profesjonalna

ogólnie bardzo duży plus !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

O i to jest dyskusja na poziomie. SIe teraz wszystko wyjaśniło:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

NA SEKS LEPSZE NIż HISZPAńSKA MUCHA JARAMY GANDZIE NIE PALIMY GŁUPA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

W Łomzy to można oczekiwać wiesz czego?? aż poleci jakis wałek na kimś albo jakaś kórwa sie rozpruje i Koniec kariery.A kto pożniej za to wszystko płaci ??Ja płacę Pani płaci ten Pan płaci Oni płacą My wszyscy za to płacimy.Jak Uczciwie nie zarobisz to uczciwie Ukradniesz :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Ja mam do sprzedania Honde Civic VTi w sedanie :) szybkie i niepozorne auto:) jak ktos zainteresowany to pisac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

nie no koleszka konretny hahaha:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

a na co ci badziewie ktore nagrywa max. 10 sekund? o.O



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Byłem tam. Jest bardzo sympatycznie. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Można każda krawcowa która posiada overlok i trochę wyobrażni to zrobi -może spróbuj sama igła nitka i odrobina cierpliwości -powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

"do Ciebie kieruje teraz te slowa sklej psiutę i stań na baczność bo dwa razy Suko powtarzał nie bedę"

twoja mama? oj nie wiem czy to tak ladnie...


Proponuje zmienic poziom Naszej rozmowy...


PiS to szambo!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Panowie a zapomnieliście patrze o Lancerze Evo IX ,który lata po Łomży jak myślicie zdaje się być szybki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kładzie swoje lepkie łapska na wolności słowa!!!!!!!!!!!!

Witam.

Czy są w Łomży jakieś miejsca, gdzie osoby poniżej 18stego roku życia mogą znaleźc pracę na wakacje? Może to byc praca polegająca nawet na ustawianiu towaru na półkach w sklepie... wakacje są coraz bliżej, a pieniążki są potrzebne i czas już zarobic pierwsze pieniądze. Proszę o szybkie odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org