sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Autobusy stoją i stać będą

hmm... predzej we wrzesniu, ew. koniec sierpnia. Tylko gdzie?
No i na jaki temat?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autobusy stoją i stać będą

W INFOLANIE ostatnio jakby (odpukać) szybciej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autobusy stoją i stać będą

Panie Czesławie jako organizator rozumiem Pańskie stanowisko, jednak jak sam Pan pisze o liczbie 20 startujących, a wielu z nich nie kończy- to usprawiedliwianie się, że jednak warto bo inne miasta mają taką impreze nie jest trafnym argumentem.
Może róbmy coś co nam w Łomży wychodzi, a nie angażujmy niepotrzebnie prace i takie wielkie środki finansowe w tak marny efekt jak kilku zawodników na mecie maratonu pływackiego.
Dalej stoje na stanowisku, że nas nie stać na wydawanie 3000zł , w której bierze udział tak mało osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autobusy stoją i stać będą

Ja nie widze problemu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autobusy stoją i stać będą

1)Pan Gabor pracuje dla Porannego - no coment :)
2)Co robił przed prokuraturą w porze pobytu tam Edyty z mężem?
3) Dlaczego bez ich pozwolenia zaczął robić zdjęcia?
4) Czyżby to miały być zdjęcia artystyczne , bo za artystę fotografika Pan Gabor się uważa?
5)Pan Gabor ma szczęście , że trafił na Krupę , bo w innym przypadku mógłby się długo leczyć.
Jestem przeciwny takim zachowaniom uprzednio artystom , a obecnie paparazzim!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autobusy stoją i stać będą

Wkurza mnie zachowanie władz Łomży.
Z budynku przy Poznanskiej dawno usunięto praktycznie wszystkie biura, by zrobić tam wyższą uczelnię. I taka jest ponoć zaakceptowana przez rząd jej lokalizacja. Tymczasem znów się kombinuje, znów kręci, znów załatwia inne miejsca. A wielki budynek się niszczy.
Za niecałe trzy miesiące ma zacząć się nauka, a nikt ponoć nie wie co i gdzie.
Czy szkole w zaproponowanej formie naprawdę trzeba dać wszystko, co sobie zażyczy? Czy płatne dla większości studia, dające duże zarobki kadrze i uczelni-matce są faktycznie takim świetną reklamą naszego miasta? Czy da nam to cokolwiek?
Zarząd miasta albo jest tak nieudolny, że nadal nie wie gdzie ulokować tą szkołę, albo może wie i zwyczajnie gra na czas by postawić przed faktami dokonanymi uczniów i nauczycieli Drzewnej/Medyka oraz Ministerstwo?
vR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autobusy stoją i stać będą

A, jeszcze jedno. Nie wiem czy czytaliście, jak hojna będzie nowa uczelnia.
Studia dla części płatne, dla części darmowe. Dokładniej: dla każdej gminy darmowe jedno miejsce. Żałosne, nie śmieszne. Kto wybierze takiego szczęśliwca? Kto się dostanie?
Moze jednak uzdolnione dziecko? A może idiota-synek jakiejś szychy, nie potrafiący czytać i pisać?
W każdym razie angażowanie się Łomży w zakładanie prywatnej uczelni jest idiotyzmem. Chcą zarabiać, niech wynajmą sobie jakiś lokal i niech tam robią co chcą. Po co dorabiać do tego ideologię? Takie g... uczelnie są w dziurach znacznie mniejszych od Łomży, przynoszą tyle splendoru co bar go-go albo buda z goframi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autobusy stoją i stać będą

Nie wspominając już o tym, że rozkłady jazdy autobusów MPK przystosowanych do przewozu niepełnosprawnych nie pokrywają się z rzeczywistością - często zamiast autobusu niskopodłogowego pojawia się zwykły, stary czerwoniak - mimo, iż w rozkładzie jest inaczej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autobusy stoją i stać będą

Popieram przedmówce. Rada miejska skutecznie ogranicza rozwój miasta mając na celu włąsne potrzeby. Klika!!!! Do puki miastem będzie rządzić gildia sklepikarzy nie ruszymy z miejsca. Z jakim ogromnym bólem przyjęto propozycję budowy supermarketów... Jakież to okrutne. Płacz i lament ilez nasi radni na tym stracą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Autobusy stoją i stać będą

...podawałeś chyba konkretnie jakiś obszar.... pamiętam że coś mi nie pasowało w twojej informacji....

Q

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org