sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Głupota - to ich znak...

..::Euro 2004::..


Niemcom mówimy auf Wiedersehen a Włochom arrivederci


Koniec Tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

bez kitu .... :) problem :) wsumie skrypt moglby robic wpisy samych ip zamiast hostow, oczywiscie nie problem ip->host , ale zawsze lepiej wyglada :) ale tak jak ktos dalej widzi problem niech looknie www.multiproxy.org,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Dzień Dobry

OK dzięki zaraz obaczymy jak działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

jak to sprawdzić lub zrobić??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...


kierowanie myszą lewo prawo!

http://www.odloty.one.pl/HomeRun.swf



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

płacić nie musiałem za naprawę bo zazwyczaj wina leżała po ich stronie.
a co do tej grupy roboczej to weź od nowa wpisz wszystkie dane z nową nazwą i zobacz bo ja podon\bnie kiedyś miałem. a jeżeli do niech zadzwonisz to mogą dowalić karę chyba 100 zł za to że są inne dane w grupie roboczej niż na umowie.
dziwi mnie właśnie to że na swoich ulotkach które rozrzucają wszędzie tam gdzie zakładają neta są tylko dwa telefony kontaktowe i nic więcej, żadnego adresu do firmy,żadnej strony internetowej nawet nie mają. podejżana firma z deczka.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

no wlasnie mi tez go brakuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Przed którym kościołem jesli mozna wiedzieć do którego jechali ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Dzień Dobry

byłem w podobnej sytuacji, od razu przypomina mi sie Jas fasola odcinek gdy zchodzil po schodach i kombinowal zeby ominac dziadka z laską, ominał dziadka ekstremalnym sposobem a tu ... babcia przed nim :)

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

jak 100 zł co ty piszesz. Egzamin koszyuje 94 zł - 20 zł teoria i 74 jazda. I to wszytsko. Fakt faktem że u kaminiaka dobrze tłumaczą i jest ok atomsfera, a to jak pójdzie na egzaminie to w tym przypadku nie zalezy od szczęscia czy umiejętności tylko od Egzaminatora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

W połowie lutego 1951 r. Towarzystwo Wioślarskie, działające w strukturach „Związkowca”, zostało rozwiązane, a jego majątek przejęła Liga Morska. Zaprzestano ogólnowychowawczej pracy, a na plan pierwszy wysunęło się wychowanie ideowe. 1 V 1951 r. odbyło się otwarcie Ośrodka Wodnego Ligi Morskiej z udziałem przewodniczącego Powiatowej Rady Narodowej Krzesaka, oraz sekretarzy miejskiego i powiatowego komitetu PZPR. Protokół z otwarcia tego Ośrodka informuje, że przy urządzaniu Ośrodka w ramach zobowiązani 1 – Majowego młodzież szkolna ze Związku Młodziży Polskiej przepracowała 260 godzin i czyn swój wykonała 2 dni przed terminem. W latach następnych wioślarstwo, kajakarstwo i płetwonurkowanie uprawiano w Lidze Przyjaciół Żołnierza, a następnie w Klubie Wodnym „Okoń” Ligi Obrony Kraju. Przydzielono etat dla kierownika klubu, funkcję tę przez wiele lat pełnił H. Dąbrowski a następnie Dominik Andrychowski. Wioślarze wstępowali do wszystkich nowych klubów, ponieważ w Łomży nie było innej możliwości uprawiania wioślarstwa. Starano się podtrzymywać tradycje wioślarskie, ale wraz z ubywaniem starych, przedwojennych wioślarzy zaczęły one zanikać.


Studia Łomżyńskie nr V cdn. .....................................

Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

bumboks o co ci chodzi z tym kreceniem w miejscu ??


Jeśli chodzi ci o odbijanie fajero przy parkowaniach to przynajmniej z tym co ja jezdze pozwala na krecenie w miejscu aby optymalnie przygotować się do manewru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Pomysł żeby po ulicy Farnej zabrać się za łomżyńską starówkę jest bardzo dobry, przyznaję. Ale rekonstrukcja? Rekonstruuje sie obiekty zabytkowe! A czy jesteś pewien, że to był zabytek??? Nie niszczy się zabytków po to tylko żeby zlikwidować "limpów". A poza tym z czego wyciągasz wnioski, że jedynie w Łomży mamy wybrukowaną starówkę? Jeżeli mnie oczy nie mylą i pamięć nie zwodzi to przynajmniej w Warszawie i w Krakowie mamy właśnie wybrukowane place otoczone zabytkowymi budynkami, które razem tworzą właśnie starówkę, stare miasto. Zanim zabierzemy się za łomżyński "plac czerwony" może warto by było zainteresować sie remontem łomżyńskiej Katedry, który właśnie trwa. To jest perła architektury!!! Jeżeli nie jedyna, to na pewno największa! Pozdrawiam. C.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Dobrze Wychu wspomniałeś wcześniej, że dawno tam nie byłeś.... :) ....podjazd już nie jest tak piaszczysty jak kiedyś, droga jest wybita twardym szutrem, równym, bez kolein - całkiem miło się tamtędy podjeżdża...

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Nie słyszałem.

Może trochę przybliżysz sprawę niedoinformowanym osobom?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Urząd Miasta dofinasował Maraton pływcki Siemień-Łomża w wysokości 3000zł.
Jak ma to się do dofinnsowania 13groszy dla łomżyńskiego ucznia skoro w maratonie bierze udział od kilku do kilkunastu osób - wypada ponad 100zł na jednego uczestnika. Czyżby Urząd Mista chciał popłynąć w takich zawodach? Co skłania Urząd Miasta do finansowania w takiej wysokości imprezę, która jest adresowana dla kilkunastu osób.
Uważam to za marnowanie środków społecznych, które mogłyby być spożytkowane w innych znacznie potrzebniejszych celach.
Napewno Urząd Miasta przyjął jakiś klucz podziału środków - nie wiem tylko czym się kierował kiedy przyznawał 3000zł na zorganizowanie imprezy dla tak niewielkiej liczby uczestników. Skoro 13groszy dla każdego to skąd 3000zł dla kilkunastu?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Ludzie gdzie wy żyjecie!!!!!! gazety o tym trąbia!!!!!! Pod łomżyńska prokuratura Edyta Górniak (niedawno urodzila synka w naszym szpitalu) wraz se swoim mężem pobiła fotoreportera Gabora Lorinczego, ktory zrobił im zdjęcie.Ponadto posypały sie wyzwiska i próba kopniecia go w ................. (wszyscy mężczyźni wiedza). Oczywiscie w obronie zony stanał jej mąż(rodowity łomżyniak). Brakowalo juz tylko ringu. Fotoreporter zrobil sobie obdukcje lekarska gdzie stwierdzono zaczerwienienie policzka i oka.
Moim zdaniem troche przesadzili. Przeciez on tylko zrobil im zdjecie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Zachowanie p. Edytki usprawiedliwione jest silną depresją. Jak ktoś ma depresję to powinien się leczyć i przebywać w szpitalu na oddziale psychiatrycznym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Prezydent domaga się podwyżki za swoją prace? - a skąd to wziąłeś...?

A jesli mówisz o 13 gr. na ucznia.... to był taki dziennikarski chwyt, żeby przyciągnąć czytaczy... niech Cię to tak nie absorbuje. Przeznaczono jakąś kwotę na wakację i przydzielano na różne formy aktywności - czy to sportowej, czy kulturalnej.... a wg jakiego klucza? Cos wykombinowali zapewne.... :) ...poza tym pamiętaj jeszcze o efekcie promocyjnym..... może za kilka lat będą pływac nie z Siemienia, a z Wizny i nie w kilkanaście osób, a kilkaset, czy kilka tysięcy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

oj. uwazaj z tą lwolnością słowa i przyjrzyj sie jeszcze raz tekstowi który napisałeś. Ale swoja drogą to w części tego co napisałeś to się zgadzam z Tobą/chodzi o prywatność znanych osób./Ciekawa jestem czy zrozumiałeś moją pierwszą część odpowiedzi?/

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Ten temat powinien sie znaleźć w rubryce "plotki z życia gwiazd" Edytka to głupia pipa która obnosi się ze swim pseudogwiazdorstwem (pamiętacie hymn w jej wykonaniu?) a ten reportezyna to tez ciota jakich mało biedctwo nasze pobili go ma zaczrwienione oczko nasza niunia... no i sie poskarżył ze Edytka go pobila i zbeształa... jaki on jest słodki a niby powazny facet. Do takich ekscesów dochodzi właśnie kiedy się spotka prowincjonalny niedowartościowany reporter z zakompleksioną przez media pseudogwiazdką , której każda spiewana piosenka brzmi jak kolęda. Ogółem... Lać na i na Edytkę i na niedoszłego pana paparazzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Miarą sukcesu w takiej maratonie jest ukończenie płynięcia. Imprezy tego typu nie są naogół bardzo liczebne. W takiej liczebności waha się liczba uczestników na innych maratonach. Taki specjalistyczny maraton jest bardziej trudniejszy od strony organizacyjnej niż inne maratony na lądzie.
Wolą sponsorów jest wspieranie tejże imprezy i nie ma co z nią dyskutować. To są ich pieniądze i ich wola. Ich decyzje nie są napewno przypadkowe, nastąpiły po dogłębnej ocenie imprezy pod każdym względem. Decyzje władz i struktur miejskich odpowiedzialnych za kulturę fizyczną i promocję miasta też nie są dziełem przypadku. Walory imprezy zostały dostrzeżone i docenione. Od takiej krytyki nie przybędzie pieniędzy na inną aktywność, trzeba zabiegać o sprzymierzeńców, sponsorów. Gratuluję całej rzeszy WOPRowców i pozostałym wspólorganizatorom udanej imprezy, a szczególnie głównemu organizatorowi Leszkowi Muczyńskiemu.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

Tak to piękna idea... Zróbmy z Łomży stolice Disco Polo i zaprośmy gwiazdy estrady... Boże człowieku... I te piękne imprezy organizowane przez radio diecezjalne... To cudowne... az łaza się kręci w oku... To na pewno przyciągnie turystów szczególnie z okolicznych wsi szukających wrażeń na weekend.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głupota - to ich znak...

No jak ja robiłem pomiary to te 80 kbps raz działa a raz nie to zależy od pory dnia i pogody.Wiadomo jest wszystkim że gdy idzie burza kablówka czasami się sama wyłącza ze względu na różnicę potencjałów.Ja zrobiłem pomiary w okresie 1 miesiąca non stop i muszę przyznać że to badziew.Nigdy nie otrzymałem maksymalnej wartości na dłuższy okres.

Więcej się nie będę wypowiadał na temat internetu z łomżyńskich firm bo szkoda nerwów.Bierzcie co chcecie i od kogo chcecie.To nie moja sprawa jak ktoś chce dofinansować beznadziejną firmę.

Pozdrawiam

rbaginsk -allegro.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org