piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Długi...

Akorat rolnicy wiedzieli tylko zapewne zdziwilo ich ze ci ktorzy je odnich brali wcale sie nietargowali placili jak leci, a ten ktoremu szrch komorek z pod czachy niewywialo to wie ze sprzedaje sie dla tego kto wiecej placi. Wiec jak oni zaczna sprzedawac dla niemcow to unas miech pojdzie w gore i to sporo. Wyjdzie na to ze bedziemy wcinac warzywa i to wcale nie dla tego ze sa zdrowe, a miech to moze od czasu do czasu w niedziele na obiad bedzie.
Szczerze mowiac to niemam nic przeciwko temy zeby Niemcy nas wykupili, przynajmniej normalne drogi w tym kraju beda.Wyleja sobie autobana na mazury i moze skonczy sie ten caly burdel.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

Dziekuje :D a co do tego ze dolina Nawri nie jest wykorzystana to sie z tym zgadzam ale cos mi sie o uszy obilo ze maja cos tam robic ale nie wiem czy to prawda :P

Pozdrawiam i przepraszam z klopot :D


W dniu ostatecznym sądu zapytają nas o to, czego dokonaliśmy, a nie o to, co przeczytaliśmy ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

To rynek. U nas taniej więc kupują. A to też oznacza, co już jest - podwyżki na świnie bydło itd.
Co do polskich towarów to jakie to są polskie towary? Kupujmy polskie towary, ale jakie? Wedel , czy polski? chyba nie , to Pepsi.co., Winiary? To chyba Nestle itd. Może to jest tak jak na banerze , który był na 4lomza jakiś czas temu. Polski towar to taki, który jest tu wyprodukowany.
hmm idąc dalej okaże się , zę wędlina niemiecka z polskich świń jest nasza, polska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

Ostatnio można zauważyć, że przy postach forumowiczów korzystających z internetu w 4lan widoczne są np. takie hosty: "---.lomza.rtb6.4lan.pl" (tak jak u mnie) czy "---.lomza.rtb2.4lan.pl". Kiedyś wyświetlało się tylko "---.lomza.4lan.pl". Nie trzeba przecież wybitnie inteligentnego człowieka żeby teraz mniej więcej dowiedzieć się gdzie mieszkam!! Tak się nie robi. Nie wiem tylko czy to sprawa mojego operatora czy administracji tej strony??

Guziec może się wypowiesz??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

heh raczej admina 4lomza.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

Chyba faktycznie zmiany wprowadził admin 4lan bo na statystyakach stron www pojawiaja się takie same hosty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

ale w temat rozkminiacie :) powaznie, to czy host jest wyswietlany np.
---.lomza.rtb6.4lan.pl lub tak ---.4lan.pl to zalezy od konfiguracji skryptu php lub cgi, ktory jest tutaj umiesczony rownie dobrze moze byc tak ---.pl i to wszystko a jesli komus cos tutaj nie pasuje to niech znajdzie sobie jakis ciekawy proxy tak jak i ja to zrobilem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

Mecz był ustawiony i tyla...
ten transparent 'Nordic Victory', te minki blondasków, wymiana spojrzeń. Ja na miejscu np. Tomassona wstydziłbym sie przed kumplami z Milanu. Mogli zremisować, pewnie, tylko czemu bukmacherzy nie przyjmowali zakładów na wynik 2:2? No, ale Szwedzi słyną już ze swej postawy ;)
Pozdrowienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

Francji mówimy nara poszli wy do domu !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

Słyszałem od sprzedawców na Strym Rynku, że jest duże prawdopodobieństwo na piekna podświetlaną fontannę na "placu czerwonym" i na to, że po ul. Farnej przyjdzie kolej na ul. Długą.
Podobno sa nawet na to pieniądze.
Wszystko w rękach władz.

Przy okazji szukania ładnych starówek - całkiem niedaleko bo w Olsztynie jest piękne Stare Miasto.

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

Dzikie obozowisko namiotowe na cyplu za wsią Zdory. Ciężki dojazd, ale spokój (o tyle, o ile), dojazd do sklepu, no i nie trzeba płacić. Świetne położenie, bo cypel zakończony jest wysokim wzniesieniem, z którego rozciąga się bajeczny widok na Śniardwy, Mikołajki. Polecam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

PS Za Piszem oczywiście drogą na Orzysz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

Polecam jeszcze jezioro Kukowino, czysta woda, fajna plaza...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

jezioro Borowe - od strony wsi Dmusy, lub na drugim końcy Sokoły Jeziorne.... wieżdżasz w las i znajdujesz miejscówkę - niesamowicie czysta woda... jagody.... ech



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi...

Zgadzam się z Testerem to świetne miejsce, tyle że nie byłem tam już z 15 lat, a poza tym jezioro Buwełno - głębokie i czyste - niegdyś jedno z bardziej 'rybnych'. Za przysłowiowe piwo można rozbić się z obozem nad samą wodą u gospodarza na łące ;) a odległość od Łomży ok. 100 km



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org