piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

no właśnię POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ POWIEDZ !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

no. sk8 is gr8 ! :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

- Czy sa kawalu o policjantach?
- Nie ma, bo to wszystko prawda

- Co oznaczaja belki na czapce policjanta ?
- Poziom wody w mozgu.

- Dlaczego Policjanci maja naszyte guziki na rekawach ?
- Zeby nie wycierali w nie nosow.
- A dlaczego te guziki sie blyszcza ?
- Bo i tak wycieraja :P

- Dlaczego w poniedzialek policjant przychodzi do pracy podrapany na twarzy ?
- Bo w niezdiele uczyl sie jesc nozem i widelcem...

- Dlaczego policjanci nigdy nie jedza rano pomaranczy i cytryn ?
- Bo to sa owoce poludniowe

Strzelano do policjanta, lecz dopiero po terzech dniach kula trafila w glowe. Dlaczego ?
- Szukala mozgu !

- Co robi policjant gdy dostanie narty wodne ?
- Szuka pochylego jeziora.

Dwoch policjantow stojac pod pomnikiem Chopina kloci sie zawziecie:
- To Mickiewicz - mowi jeden
- Glupis, to Slowacki - przekonuje drogi
Na to wtraca sie do rozmowy oficer:
- Wy glupie zloby, przeciez to ten, no jak mu tam... Intervision

Policjant zatrzymuje studenta i legitymuje go:
- Co ? Nie pracujemy ?
- Nie, nie pracujemy
- Czyli sie obijamy ?
- Tak, obijamy sie
- AAAch studiujemy.
- O nie, tylko ja studiuje

Siedzi policjant w komisariacie. Nagle otrzymuje teletekst. Przeczytal go kilka razy, w koncu zamiotl caly komisariat, rozebral sie do naga i wybiegl na dwor. Jaka byla tresc telegramu ?
- "ZAMIEC I GOLOLEDZ NA E-22"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

bylem ostatnio swiadkiem udanej akcji policji uwazam ze dzialali szybko i ogolem akcja udala sie (chyba...);p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

A z '87 roku ale wyprodukowany w ilości 1200 sztuk też może przybyć?

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

I jakby kto był na tyle uczynny i podał jakieś namiary na AŁ... będę wdzięczny.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

to pokaż mi firme instytucje w ktorej zobaczysz tą gwiazdę sześcioramienną. Gdyby sie pojawiła to juz widze histeryczne pielgrzymki bojowek fundamentalistów katolickich do tych instytucji. demonstracje , żadnia zdjęcia itp. Innymi słowy krzyże w tych instytucjach to obecnie zwykła profanacja i przejaw braku demokracji i poszanowania praw ludzi innych wyznań.

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

w prywatnej firmie to sobie wieszaj gdzie chcesz w instytucjach panstwowych , budynkach rzadowych i samorzadowych winno byc wieszanie krzyzy zabronione. W przypadku łomżyńskiego PZU jest to żenujące i ja jako katolik nie pojde tam i zrezygnuje z ubezpieczenia w tej firmie bo wieszanie krzyza w tym miejscu obraża moje uczucia religijne.

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

kaniut: gdzie to było i przeciwko czemu była ta akcja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

To, jaki jest Wasz stosunek do Krzyża jest śmieszne. Np. mój samochód jest tak piękny, że nie będę nim jeździł i nikomu go nie pokażę, bo samochód jest do jeżdżenia, a nie do pokazywania, no i mogę jeszcze jakiegoś nieroba obrazić swoją pychą. Ja jestem za Krzyżem - przede wszystkim nigdy nie powiem, że mi przeszkadza jego widok bo... jestem wierzący. Czym innym jest frymarczenie religią, a czym innym tolerancja dla symboli religii nie tak przecież mniejszościowej w naszym Kraju.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

buahahahah zajrzyjcie na 7 strone w bezcennej :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

ja przyjade 27 letnim Pegazem. Jakby ktos nie wiedzial to to jest motorower :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

Sporo osob pewnie wie, ze na strzelnicy maja budowac skatepark. Pierwszy, bo tego na mazowieckiej to nie mozna nazwac skateparkiem (kilka gorek i dziurawa rampa, do tego nie wymiarowa i w ogole latwo sie na niej zabic). Panowie planuja zbudowac skatepark odkryty, darmowy, podobnie jak na mazowieckiej. Ale mi sie wydaje ze to nie jest najlepszy pomysl, bo:
1. beda sie schodzic slamsy i zlodzieje, a takim podobaja sie deski, nie ktore kosztuja nawet po 700 zl
2. jak bedzie padal deszcz, nie bedzie mozna juz jezdzic. w zime to samo
3. jak bedzie padac to przeszkodzy z drewna beda sie sypac

Mi sie wydaje, ze najlepiej by bylo jak by byl ogrodzony, platny (kazdy skate by jezdzil za 3 zl dziennie, bez zastanowienia), bo jak by byla kasa, to by i sie ogrzalo, i postawilo ochroniarza, nie schodziliby sie slamsy i zlodzieje, nie bylo by tylu pobic co jest na mazowieckiej, i mozna by bylo wstawic nowe przeszkody. Jakby byl kryty, to mozna by bylo jezdzic przez caly rok. Wiem ze to brzmi fantastycznie, ale tak wygladaja skateparki, z wiekszych polskich miast i u naszych zachodnich sasiadow.

Moze wszyscy jezdzacy by sie zorganizowali i cos wykombinowali ? Co o tym myslicie ? Macie jakies pomysly ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

i wezmy pod uwage to, ze na dobry skatepark, beda moze przyjezdzac zawodowcy, beda organizowane zajebiste zawody, koncerty itd. a jak zbuduja takie gowno, to zleca sie cpuny i bedzie po skateparku :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

jesteś wierzący pokazujący. Bo czy jak w burdelu / są jeszcze bardziej skrajne miejsca/ zobaczysz wywieszony krzyz to tez powiesz ze to jego miejsce i ci on nie przeszkadza. Puknij sie w ciemne czułko. Nie znasz wartości tego symbolu a tylko jego zewnetrzna formę. I dlatego jeszcze raz mówie ,że mnie jako katolika obraża takie szastanie tym symbolem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

Powiedzcie dobrzy ludzie, gdzie w Łomży można zamówić kwiatuchy z dostawą w Wawie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

http://www.pocztakwiatowa.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

Ale potrzeba zorganizowania, a tego wielu ludziom brakuje. Z drugiej strony , jeżeli to będzie dzieło wykonane wlasnoręcznie to będzie inne poszanowanie dla tego obiektu. nikt nie będzie kradl bo będzie czul że to jego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

masz racje taki skatepark to dobra rzecz ale i meneli moze byc pelno a co gorsza masz racje o szybkiej mozliwosci jego zniszczenia ale ten skatepark to nawet dobry pomysl tylko jak to ktos juz kiedys powiedzial lsm zazdrosci skateparku perspektywie i swoj buduje tylko narazie jakos tego nie widac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

W kwiaciarni przy poczcie głównej , przy końcu postoju taxi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

Są katolicy i dewoci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

Są. Fakt. Katolicy wieszaja krzyże a dewoci leżą krzyzem.
Jeżeli kierowca autobusu powiesi w miejscu swojej pracy krzyzyk albo św.Krzysztofa bo wierzy w Bozą opiekę to obraza tym wszystkich pasazerów? Zakladając ze autobus nie jest prywatny tylko np PKS czy MPK. To zwróccie sie w apelem do dyrekcji ze to was obraza i ze nie będziecie takimi autobusami jezdzić.
Nazis: moze niektorym sie naraze bo to nietolerancyjne wobec innych religii ale bardzo się ciesze ze na razie nie ma w łomży instytucji w których móglbym ci pokazac gwiazde Dawida czy polksiezyc. Mam nadzieje ze jeszcze dlugo tak bedzie. A jesli tesknisz do takich symboli w firmach to sa kraje gdzie latwo je znajdziesz- jedz i przekonuj zeby zdjeli.
O powrot powtarzam POWROT krzyzy do szkól i urzędów nasi dziadkowie i rodzice starali się ponad 50 lat. Po to zeby ich wnukowie mogli stwierdzić ze juz sobie powisiały i można je zdjąć.

____________________________________-




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 4 - 5 czerwca Dniem Pamięci Jana Pawła II w Łomży !!!

sam poczatek :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org