sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Via Baltica" a interesy ministra Kurylczyka!!

a ja jestem PRZECIWKO wieszaniu krzyży w instytucjach publicznych. Do manifestowania swojej wiary, przeznaczone są inne budynki, np. kościoły, których w Łomży jest aż nadto!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Via Baltica" a interesy ministra Kurylczyka!!

Dlaczego musisz wyrażać swoją wiarę symbolami a nie np.szacunkiem dla człowieka o innym wyznaniu który może czuć się nieswojo w miejscu publicznym w którym znajdują się symbole związane z jedną religią.W domu możesz sobie wieszać co chcesz ale biuro jest dla wszystkich.Twierdzisz że krzyż wyraża ciebie to np. metalowcy powinni chodzić do pracy w kórtkach z ćwiekami bo to też ich wyraża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Via Baltica" a interesy ministra Kurylczyka!!

A dlaczego nie mogą? Przecież widac wyraźnie że dla niektorych facetow obowiazkowy (?) garnitur to gorzej niz zbroja. Są sparalizowani i przestają myslec. Niech wiec juz lepiej beą użyteczni w kurtce z cwiekami.
A skąd wiesz, ze nie potrafie traktowac z szacunkiem kogos innej wiary? Czy gdybym zobaczyl w firmie gwiazde szescioramienną to mialbym dopominac się o jej zasloniecie bo mnie obraza?
Ja tu przychodze zalatwic sprawe. I na przyklad wiem ze w tak oznaczonej firmie nie pracują w soboty.
TEN SYMBOL TAK ICH OKRESLA I O TO MI CHODZIŁO.
A Pasji chodzi chyba o nieprzystawalnosc formy do tresci Wy zas napadliscie na krzyz jako symbol wogóle.
A mi na przyklad bardziej przeszkadzaja na scianach urzedow badziewiaste oleodruki.

______________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Via Baltica" a interesy ministra Kurylczyka!!

dlaczego do Worda ?, czy to jakiś wyznacznik poprawności nasze pisowni ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Via Baltica" a interesy ministra Kurylczyka!!

"goostav" poucza innych, a sam robi błędy. Paranoja!

Kolego, może byś sam zaczął po polsku pisać, bo raz używasz polskich znaków, a raz nie.

Odrazu widać, że nie wpisujesz tekstu do Worda. A pouczasz ludzi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Via Baltica" a interesy ministra Kurylczyka!!

nawet jak by to zrobila firma to by sie szanowala, a jakby mial ktos krasc, to slamuchy a nie skaci. pewnie ktos wie co ostatnio dzialo sie na skateparku i jaka trzaskawa byla praktycznie za nic..... wlasnie przez slamuchow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Via Baltica" a interesy ministra Kurylczyka!!

Na pewno słyszeliście o zajsciu pod łomżyńską proukraturą z udziałem gwiazdy polskiej estrady. Co sądzicie na ten temat?

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org