sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowoczesna lewica

Słusznie co do policji - zgadzam sie w 100% procentach.
Na przykład w sobote stałem samochodem z kumplami o 5 rano na statoil . Obok nas siedzieli jakies łebki na chodniku i pili piwo. Nagle podjechała furka wysiadło 4 typkow, skopali kolesi na chodniku. Zabardzo sie tym bysmy nie przejeli, bo pewnie sobie przeskrobali ostro i tyle, ale jeden z kolesi sie nie podniósł z ziemi, nie dawał znaków życia. Zadzwoniłem po karetke . Lekarz na miejscu stwierdził że nie ma sensu kolesia brac bo jest pijany i oni sobie jadą. Powiedziałem, że jak to tak przecież koleś przed chwilą był nie przytomny i niech go pan chociaż przebada, a lekarz do mnie z mordą że jestem pijany i żebym spieprzał . Wpadłem wtedy w niezłą furię i powiedziałem co myśle o dzisiejszej służbie zdrowia. Lekarz wezwał na to policję, ci przyjechali, zwineli mnie, mimo że wszyscy za mną obstali, na posterunku co drugie słowo od policjanta brzmiało :"*****!!! wiesz pan że ten lekarz może wnieść przeciwko panu oskarżenie"(ciekawi mnie tylko co będzie jak wszyscy będący na miejscu zeznają że lekarz nie chciał udzielić pomocy poszkodowanemu), "***** !!! jurek że też jeszcze nam o tej porze zamieszania narobili a miałem iść do domu".

I tak o to miejąc dobre chęci oberwałem najbardziej - po co ja się wogóle wtrącałem. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Potrzebuje napisac program w asm.
Program ktory po odpalaniu wraz z wprowadzonymi parametrami (np. program.exe
jakis_parametr_tutaj)
wydrukuj na ekranie, co piaty znak z parametru.
Czyli
odpalam progam
program.exe asdfghjk3lpoiu23ytrea4mbn1cz
wynik dzialanie programu to wydruk na ekranie
gl2en

jesli parametr bedzie np. skaladal sie z 300 znakow program bedzie drukowal
co piaty znak az dojdzie do konca ciagu

Czy macie jakis pomysl ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

ja wiem co Wołoszański robił i przez to chłopa można powiedzieć "znienawidziłem", bo był kiedyś dla mnie gościem z charakterem. a o Kwaśniewskiej to szkoda gadać ;-$


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Markac a gdzie powiedzialem ze mu odlacza neo??:P Transfer jest obcinany do 32kbp/s download i 64kbp/s upload. A co do tego lacza 1 mbps to narazie nie ma takiej neostrady, a szkoda. A jak dla mnie limit moze zostac mi on wogole nie przeszkadza:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

ja wam powiem!ja mam dostep do neta przez pare dni w tygodniui nie narzekam!wiem ze mozna w nim znalezc wiele dobrych rzeczy,ale przewaga jest tych zlych ktore w normalnym zyciu nie mialoby prawa egzystencji!

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

A GDZIES NASZA EUROPE PODZIELILI PO WOJNIE!RUSCY DOSTAJA SWOJE A NIEMCY SWOJE!A TERAZ CO NIEMCY WIELCY WYGNANI I CHCA KASY?MOZE MNIE KTOS OBJASNI BO JA JUZ POWOLI GLUPIEJE!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

No nie żartuj? To straszne. Napisz do Bravo?


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

pod Statoil chodzi ***** i złodziej. Nie wiem co porzadny chłopak czy dziewczyna mozę tam szukać. Sami tworzycie gówniane klimaty i w tym gównie się maczacie. Więc porsze nie żądajcie aby któs za was to gówno sprzątał z waszego życiorysu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

mialem neostrade 512 kb/s super sprawa polecam, zmienny zew. ip, tylko nie kazdy ma tyle kasy ale jak kogos stac to polecam,prosta instalacja i wogole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

oj czas, czas !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

A co tam takiego w tej Turośli,że tak Cię tak ciągnie?Może to wdzięki jakiejś pięknej turoślanki,czy cóś????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

malucha znaleźli przez przypadek bo chłopaki chcieli się przejechać i zostawili na poboczu (a zdjęcli odciski palców i znaleźli sprawców?)
a "gang" złodziei rowerów rozbili przez przypadek, bo "gang"sterzy nieświadomie obrobili piwnice jednego z gliniarzy....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

to nie jest juz infolan tylko introlan :) , a czy ty z infolanem podpisywales umowe czy z introlanem?


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

skin14 heh pomysles mnie :D z kims innym nie wiedze i nie siedzialem na mazowieckiej :D a neta mam z tpsa widac po hoscie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Musi byc zle ,by moglo byc lepiej a jak nadejdzie LEPIEJ to znowu musi byc gorzej. :)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

to całe "przyspieszenie" to lipa jest. A teraz wymyslaja co rusz to jakies glupoty na zeby ludziom oczy zamydlic. Można by powiedziec że (analogia ME 2004) grają na czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

:)) No trzeba przestrzegać tych błędów.. a o co chodzi z tymi policjantami i pistoletami? :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

jeszcze z infolanem
Dziwne, żadnego aneksu do umowy.... niepoważna fima jak cholera.
Jaki pan taki kram !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Neostrada jest dobra, ale większość ludzi robi wielki błąd instalując ją razem z programem do łączenia z płyty CD dołączanej do zestawu. Z moich doświadczeń ten program po pierwsze zaśmieca pamięć i czas procesora po drugie nie połączy ponownie nas z netem jak z jakiegoś powodu zostaniemy rozłączeni. Od samego poczatku używam programu CFos z odpowiednio skonfigurowanym połączeniem w systemie i jest super (chodzi o niebo lepiej od neo bez CFos'a). Zainteresowanym moge udzielić pomocy jak to zainstalować.

Co do szybkości neostrady to jest super fajnie, ale 1Mbit jest dostępny. Przypominam że Neostarda to DSL w skromniejszym wydaniu. 1Mbit DSL z TPSA kosztuje ok 400zł miesięcznie i mamy wtedy Upload i Download po 1Mbit.


Pozdrawiam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

infolan siedzi na górce zawadzkiej, introlan na jantarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Ciekaw jestem kto posprząta te wszystkie ulotki, plakaty i naklejki... Jeszcze kilka dni i będę się bał otworzyć konserwę - a nuż mi Pan Doktor Pędziński z niej wyskoczy...

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

no wlasnie brzydko to wyglada te poblepiane sciany okna tablice reklamowe ogrodzenia powinni cos z tym zrobic :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Ten DSL kosztuje 450zl miesiecznie, a uplaod masz tylko 256kbp/s. Co przy neo za 130zl 640kbp/s za bardzo atrakcyjna cena nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Tak jak po każdych wyborach, kandydaci powinni po sobie posprzątać. I tak jak po każdych wyborach nie sprzątają. I tak jak po każdych wyborach idą na to pieniądze podatników...

Można sobie teraz popatrzeć, czy którykolwiek z ultrauczciwych chcących zmienić Polskę na lepszę sam po sobie posprząta...

anna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Są zaoczne LO i technka w CKUiP ( Przykoszarowa, za mechaniakiem).

anna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

... jakies 4 latka temu bylem na Targowej w Ostrolece i montowalem jakies tam radyjko. Wlasciciel firemki powiedzial mi ze 80% klientow to ludzie z lomzy i okolic.

Ciekawy jestem czemu ten pan zwinol punkt w Lomzy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

malgosia: wszystkim wszystko ginie. Moim kolegom rowery, telefony komórkowe, buty i kurtki w szkole, wszystko! Ale oni wolą chodzić spisywać tych co jabłka u sąsiadek kradną :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

no i znowu duża kumulacja, mam jednak rację !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Komuś się chyba zakumulowało ale pod czaszką buahahhaha.

anna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

już po wyborach więc nie muszą się starać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Właśnie to samo chciałam napisać ;)... Tak na marginesie to przydałby się przepis o rozliczaniu z obietnic przedwyborczych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Czym się różni czwarta nad ranem...


Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

...od dziewiątej wieczorem?






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

a do 13 ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

...a jak wygląda 13...?

...trzeba by do tego gościa co robił te zdjęcia zamówienie wysłać... :)
...jak pojawi się u niego zdjęcie z 13 to też je zamieszczę... :D

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

http://www.joemonster.org/article.php?sid=3516&mode=thread&order=0





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

grzesio jak sie nudzisz to wez kij i gowno bij,a nie wywalasz takie bzdety na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Grzesiek_Mazurek rozumiem Cie teraz, jestem fanem filmu "Spisek", tak na marginesie super film. Po za tym nikt tu z wypisujcych posty nie ma dowodow, ze nie masz racji :D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Pewnego pieknego wieczorka no juz znaczy sie byla 22 zostawilem radiyjko w samochodzie slysze alarm z fury braciak wyskakuje na balkon wydarł morde do jakiegos frajera ktory siedzial mi w samochodzie tamten ze strachu zaczol uciekac radyjka niewyciagnoł. Ja wyskoczylem z klatki i zaczolem biec za tym gnojkiem, no ale uciekl wsiadl do samochodu gdzie czekali jego kolesie i pojechali zapamietalem marke samocgodu i dwa numerki z blach.Pozniej przyjechal patrol szybka akcja 20 min po wezwaniu podalem mi marke samochodu nr rejstracyjny, a pies domnie ze te blachy to oni mogli wczesniej zwinąc bo jechali na akcje(nawet tego niesprawdzil taki detektyw samouk). To mu powiedzialem ze jest chyba smieszny. Zreszta ten ktory probowal mi radyjko wymajstrowac zostawil umnie na fotelu latarke z odciskami, ci z pandzelkami od sciagania odciskow zapakowali ja w folie aluminiowa (pewnie jadl sobie wczesniej kanapke i mu zostala bo byl jakas wygnieciona). To bylo w 2002r i tak sie zakonczylo bo sparawe pewnie umozyli po tygodniu. Jak by niejedli frytek pod MC Donaldem ,lub calymi dnaimi nieczaili sie przy skrzyzowanich polujac na tych ktorzy jezdza na pomaranczowym to by moze kogos zlapali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

;]]]] Ja widziałem kiedyś rower tak przypięty jak ten ostatni.. pewnie to blondynka była :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

JarodX i ksj2, dlaczego piszecie spod tego samego numeru IP? Macie rozdwojenie jaźni? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

demeter: ale rozsądku to ci troche brakuje.. wystarczy ze ma stałe łacze w firmie INET lub innej prywatnej i początek IP jest zawsze taki sam. ehhhhh...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

najtaniej zadxzwonic do jakiejs kwiaciarni duzej w w-wie i tam powiedziec co ci potrzeba i ze przeslesz pieniazki na wskazane przez nich konto lub aders
Ja jak mam komus doreczyc kwiaty w polsce to tak robie i zawsze to dziala bez zadnego problemu a o 100 procent taniej

daje wam slowo zadna kwiciarnia w polsce nie robi poroblemu jak sie z tym zwrocisz do niej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

to chyba powinno sie znales na forum polityka :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

Cytat:

"20 z gorki" a mozesz napisac co bylo nie zwiazane z linuksem?

Już teraz dokładnie nie pamiętam co tam wogóle było. przypomina mi się jednak gadka o agrobiznesie,4lomzy i rzeczach związanych z przedsawiającymi osobami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesna lewica

heh oznaczenia blokow w Inecie byly juz dawno pamietam je jeszcze z hostow na ircu zawsze byl adres lomza.+++.4lan.pl przyczym w miejsce plusow jest podawany zakodowany w ich systemie adres bloku jak mialem tam praktyki miesieczne to znalem te oznaczenia teraz juz ich dokladnie nie pamietam :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org