sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

A może jak normalny człowiek? Wygolic karczek, ogolic się, być czystym? Musisz wyglądać naturalnie!

Nie mieć przestraszonych oczu, długich brudnych paznokci i czuć się jak u siebie - ale spokojnie.

Nie ma co panikowac, to i tak loteria! :D

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

...niestety ...nie będzie mnie jeszcze w Łomży...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Realista
disc jockey :) wymienia się na disk dżokej i oznacza osobę, która prowadzi program muzyczny w dyskotece, radiu lub w telewizji, zapowiada utwory, przeplatając je komentarzami (często nie związanymi z muzyką)

A dżoker to jest dodatkowa karta w talii, zwykle z wizerunkiem błazna, używana w niektórych grach i zastępująca wtedy każdą kartę.

Wiem co oznacza licencja poetycka tylko z łac. piszemy licentia poetica a nie "licencia poetica"

Swoją drogą jesteś bardzo twórczy.

>>>zeby krytykowac trzeba miec minimalna wiedze - zgadzam sie w 100%.

:) :) :) :) :)
Pozdrawiam


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

DaSto pisze długie posty, ale czasem trzeba się też zatrzymać ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

A skoro już tak się poprawiamy:
To Grover:
>>>>A słowo "korepetycje" to pluralia tantum

plurale tantum a nie "pluralia tantum" <łac. tylko w liczbie mnogiej>


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Temat oficjalnie zamkniety





Prosze nic tu nie pisac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Hołek będzie jeździć po Starym Rynku?? Po grom ta kapela?? Ryk silnika jest piękniejszy:))

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Oficjalnie...?
....a może ktoś chciałby coś napisać na temat tej pizzerii na Ks.Janusza... na przeciwko dawnej siedziby Multimedii?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

novii- czy to nowe oblicze słynnego i bardzo popularnego w kraju i za granicą niegdyś zespołu TOM VOICE ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Jakie chuliganstwo ? Jak tam coś będzie to nie wpuszczą nas do Suwałk. A po 2 tam będzie tyle policji, ze ... Dzialacze ZKS zamowili nawet specjalna ochrone z Bialego (tzn. przeciw kibicom). Więc mysle ze na meczu bedzie spokoj.

www.lks.lomza.tk

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

tak oni zamówili specjalną ochronę, za która zaplacą kibce chcący obejrzeć ten mecz... paranoja

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

żeby mnie nikt źle nie zrozumiał, nie jedziemy tam robić dymu! jedziemy dopingować naszych piłkarzy i świętować awans do III ligi!!!
III liga, III liga ŁKS!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

majorka.

Cieszę się, że pytałaś/eś red. Bohdanowicza, czy podał Radio BAB do sądu w zwiazku z naruszeniem prawa pracy. Ja słyszałem z bardzo wiarygodnego źródła, że podał i że Prezes Radia nie stawia się na rozprawy.

Nie trzeba nikogo namawiać do łamania kauzul i umów, żeby dowiedzieć się, że Radio miało problemy z przestrzeganiem prawa pracy. Wystarczy zapytać byłych pracowników (których umowa już nie obowiązuje) albo obecnych. Czasem też wystarczy mieć oczy albo uszy szeroko otwarte. Zresztą łamanie prawa pracy to przestępstwo, więc nie oczekuj, że osoby poszkodowane będą milczeć, bo mnie rozśmieszasz takim rozumowaniem. Więcej nie napiszę, bo obowiązuje mnie tajemnica. I nie prokuratorska, ani spowiedzi :-)

Poza tym nie poprawiaj mnie, gdy nie masz racji.
"Korepetycje", "usta", "drzwi", "nożyczki" to pluralia tantum, czyli słowa, które mają tylko formę liczby mnogiej. Nie będę się z Tobą spierał o to, czy ich określenie łacińskie należy podać w liczbie pojedynczej czy mnogiej. Ja użyłem liczby mnogiej, Ty użyłaś/eś pojedynczej. Ale bardzo dobrze, że poczułaś/eś się sprowadzona/y na ziemię i zaglądasz do słowników.

A przy okazji - skoro nie jesteś Arkiem P., chętnie się dowiem, z kim mam do czynienia i od kogo mam przekazać pozdrowienia, skoro mnie o to prosisz. Mój e-mail znajdziesz w profilu użytkownika.

Pozdrawiam i czekam.
grover

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

to troche dziwne jesli to prawda , skoro pracodawca nie placi komus kogo zatrudnia to po co zatrudnia i po co ta "osoba" zatrudniona pakuje sie w taki uklad skoro nie ma z tego nic , no chyba ze godzi sie na wolontariat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Takie zycie. Mambo mozna bardzo latwo "udupic" z czym sie zgadzam (MrS). Co do wskazówek (STEP BY STEP) też się zgadzam (JayCop2004). Ale z nieoficjalnych źródeł wiem że serwis został "zhackowany" w taki sposob ze Admin nie mogl sobie z tym poradzic, a potem nie probowal bo przestal sie tym zajmowac i teraz frodo jest zdjete... a szkoda fajne forum mieli :)


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

W łomży na 3 maja ma powstać jakiś HelpDesk.W urzędzie pracy niedawno była oferta pracy właśnie z tego miejsca. może ktoś wie coś na ten temat? byłbym szalenie wdzięczny za wszelkie informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Jakie macie transweryyy ???/ Co sadzicie o ich ofercie ??


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Mamy tradycje .... (reszta w piosence 52 Debiec), mam nadzieje ze Policja nie chce tego. Obawiam sie tylko prowokacji, albo demonstracji sily ze strony ochrony lub policji (chociaz o ta druga strone sie mniej martwie). Jutro III liga wraca do Łomży. ŁKS do boju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

...produkowane w Łomża Tobacco(R) na ul. Spółdzielczej?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

No ja to mam taki transfer ze szok!!!!! mozna go opisac jednym slowem ... ZJE%#$Y!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Wiecie co? ja wam jedno powiem ze w d'angelo jest taka pizza zjebana ze ukroic sie jej nie da.srodek caly rozpłynięty jakby byla mrozona i podgrzana w mikrofali.bleeeeeeee ja bywam w osterii chociaz czasami jest taka sobie.kiedys byla lepsza:(

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Chyba nie zdawałeś matury w mechaniaku...

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Nie martwcie sie o to czy ktos do tego bedzie doplacal czy nie. wazne ze jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Do Łomży weszła nowa firma >>>>>INTERTOR<<<<<<<, która oferuje tani i szybki dostęp do internetu w domkach jednorodzinnych. Szybkość internetu to od 128kb/s w górę. Dla mniej znających się : ściąga pliki z prędkością od 20 a nawet do 128kb, nawet gra Medal of Honor nie przycina się na tym łączu. (...)

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

moze panowie z NordComu cos zrobia z tym laczem i poprawia sie transwery bo to co teraz jest to kleska 5 czami 8 kilo a przy dobrych wiatrach osiagamy 10 :D a my placimy za to :D

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Ameryka jest dla byka.
Tak mawia Endrju u którego pracowałem pierwsze trzy tygodnie na kontraktorce. On to pasował do tej Ameryki (polonijnej) - z uśmiechem sprzedawał taki chłam że aż strach mówić - kompletnie odwaloną robotę którą można określić: przyjdzie kit (tutejszy koking) i będzie git. Oszukiwał i kantował współpracowników z eleganckim uśmiechem na twarzy sprawiając wrazenie dobroczyńcy.
Coraz częściej stwierdzam że najbardziej żałosna na świecie jest nasza Polonia. Kto tylko trochę myśli uczy sie języka i wyrywa do Amerykanów. Zostaje stara polonia, tworząca mit patriotyzmu, tworzaca rózne fundacje które tak jak w Polsce mają tylko jeden cel - wyrwanie pieniędzy od rodaków. Obok mnie jest taka jedna izba polonijna. Znam jej szefostwo - paru cwaniaczków mówiących o pomocy, o konsolidacji biznesu - a w rzeczywistości o dobrym życiu ze składek. Kiedy jeden z członków Izby zwrócił się o pomoc - zobaczył prawdziwe oblicze Izby. Nikt z rodaków mu nie pomógł, ale dzięki Bogu dzięki pomocy współpracujących z nim firm amerykańskich podniósł się na nogi.
Takich przykładów jest wiele. Mimo że Polaków jest około miliona w Chicago (2 grupa etniczna) nie mamy żadnej swojej reprezentacji we władzach. Tradycją stało się, że gdy jakiś Polak znajdzie się na stanowisku wyżej, jeszcze zgnębi swoich rodaków, żeby broń boże nie mieli lepiej od niego.
Tym razem bez puenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

No Marku GRATULACJE !!!
Powodzenia życzę i oby syn rósł zdrowy.

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Łaskawie chwilkę poczekaj, te bannery zmieniają sie co jakiś czas. Mr S masz rację często pajacykowie sami zabierają głos w sposób obraźliwy dla innych, ale cóż tylko na to ich stać. Niestety nie wnoszą też jakichś konstruktywnych informacji (nie mowiąc o analizach) o żadnych innych kandydatach.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Haha! Ustalajcie datę pojedynku a ja w tym czasie nagotuję Wam kisielu!

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Właśnie, ciekawe czy smyk ma rację? Prawdopodobne, prawdopodobe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

a dlaczego ? TY BĘDZIESZ OKREŚLAŁ O CZYM MOZNA DYSKUTOWAĆ O CZYM NIE?.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Łagodne przeboje= stare i znudzone hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Wiem wiem, jest różnica między skinheadem a naziolem. Pisząc wcześniej skin miałem na myśli nazioli. Z resztą jeżeli chodzi o podziały wśród skinów to wcale nie jest ich więcej niż podziałów wśród panków, którzy to podobna unikają podziałów, szufladkowania, twierdzą, że wszyscy są równi itp....

Pytanie do "panków" piszących w tym wątku:
Po ile macie lat?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Czy może zwróciliście uwagę że przed poprzednimi wyborami też były duże kumulacje w Lotto ?!. Ktoś zbiera na kampanię ?. Bo jak na zwykły zbieg okoliczności to trochę za bardzo dziwne.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Cześć Wam
Co sądzicie o nowym projekcie ministra zdrowia o częściowej odpłatności za usługi medyczne?
Nie dość, że płacimy wysokie składki na ubezpieczenie zdrowotne to jeszcze będziemy musieli płacić jakieś dodatkowe opłaty - NIE LICZĄC MNIEJSZYCH LUB WIĘKSZYCH ŁAPÓWEK I PRYWATNYCH WIZYT.
A pytanie do pracowników Urzędu Kontroli Skarbowej - kiedy zaczniecie Państwo sprawdzać legalność dochodów naszych "doktorów" i stan posiadania w stosunku do wykazywanych dochodów?
Obyśmy nigdy nie chorowali !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

i co z tego ze bedziecie sie loczyc a i tak kiedy grupka skinheads biegnie na was to spier....... gdzie popadnie ,a stancie kiedy do walki z nimi przeciez muwicie ze jestescie silni.. wy tylko potraficie ponaszywac od groma naszywek np. muzyka przeciwko rasizowi a napewno to wam w niczym nie pomorze tylko morzecie stracic naszywki lub dostac w łeb az to.
osobiscie slyszalem ze skini wybieraja sie do bonaru , kto wie co tam odpierdolą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

A co to byliby za panki bez łysych?? Kim byliby łysi bez panków?:) Przeciwko komu i czemu jedni i drudzy by "walczyli"??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

propus nie rozumiem w czym masz problem, wolisz sie smarzyc w 30-sto stopiowym upale?. Moze juz nie pamietasz lata 2 lata temu. Z domu nie mozna bylo wyjsc. Jak dla mnie teraz jest idealnie.

Zreszta co tu duzo gadac, jak by bylo goraco to bys napisal na forum, ze Ci za goraco. Zawsze wszsycy narzekaja...

Temat normalnie z kosmosu, chyba nie masz co robic, jak baba.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

evaa - ropa na swiatowych rynkach juz tanieje a w Polsce???? Tu nie potanieje najwyzej o 1-2 gr cena dojdzie w krotce do 5 zl. Zasada jest taka : na swiecie drozeje to i w Polsce drozej jest, na swiecie tanieje w Polsce bez zmian.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

JA CZEKAM, KIEDY Z ŁAGODNYCH PRZEBOJÓW ZMIENIĄ NA "pikantne kawałki"!!!
p.s.
juz dawno po Poście(wiadomość dla r+łomża)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

eeeee oni tego nie wiedzą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

siema , ja wam moge powiedziec jak jest w WSA bo jest naprawde zajebiscie !! na poczatku mialem plany ze se rok tu postudiuje i za rok sie przeniose , natomiast teraz nie ma takiej opcjii , zostaje tu do konca . Jestem narazie na pierwszym roku ale wiem co i jak sie dzieje na poszczegolnych semestrach i nie jest tak ze ktos kto sie wogole nie uczy bedzie mial tytul inzyniera . Nie uczysz sie , nie zaliczasz sesji , nie zdajesz , proste - tak jak na kazdej panstwowej uczelni . Nie ma tego ze placisz to na bank masz inzyniera i nic nie robisz zeby sie czegos nauczyc. Pozatym WSA daje ogromne mozliwosci miedzy innymi poprzez kursy Microsoft i CISCO. Kurs Microsoftu kosztuje tylko 400 zl , a robiac go w Warszawie trza zabulic ponad 2600 zl . Chyba jest roznica , a papier ten sam :). Pozatym sa organizowane rozne wycieczki , do Czech np , na rozne targi komputerowe czy rolnicze w kraju i za granica , splywy kajakowe i to w wiekszosci sa wyjazdy za bardzo male pieniadze , a niektore wogole za darmo !! Jak ktos ma jakies pytania to z checia odpowiem :)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Stereotypy zazwyczaj nie biorą się z nieba...90% ludzi w szerokich spodniach to powiedzmy grzeczni normalsi, ale te 10% które huligani wyrobiło niestety także tej porządnej reszcie opinię...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Zawsze sie do Lomzy przykleja, ale co tu sie dziwic. Nauczycielka molestujaca uczniow - afera na cala Polske, to czemu mialby jakis nawalony lomzyniak nie wyskoczyc z kolejki :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

zacznijmy od tego, ze nauczyciel tez czlowiek...jednak pojawia sie tu kwestia odpowiedzialnosci, za podopicznch, no i czasem za siebie;)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

zacznijmy od tego, ze nauczyciel tez czlowiek...jednak pojawia sie tu kwestia odpowiedzialnosci, za podopiecznych, no i czasem za siebie;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

oj pogoda cos nie ta:)))

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Wiadomo, że nauczyciel to też człowiek, ale o czym to w ogóle rozmawiać.. jak on może pić, gdy ma tyle osób pod swoją opieką.. Żeby teraz dzieciak sie uchlał i zabił to on by jakies 10 lat dostał =D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Wyjątek potwierdza regułę :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

Wszystkim co nie wiedzą jaki internet zainstalować sobie w bloku odradzam firmę MULTIMEDIA.Badziew jakich mało.Lepiej dopłacić te 20 PLN miesięcznie więcej i wziąć sobie Neostrade.Oczywiście nie bierzcie modemu z telekomunikacji tylko kupcie sobie na własną rękę wychodzi o 40% taniej.Wpólczuję wszystkich mieszkańcom spóldzielni mieszkaniowych że nie mogą sobie wybrac internetu z innych firm.Może czas abyście zobaczyli kto siedzi u was w zarządzie i za co bierze łapówki.Zbierajcie podpisy i eliminujcie takich.Tak nie może być!!!

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

no w koncu ktos kto sie zna na tym sie odezwal. gilu - peace :P a ty ksj2 to sie jeb...nij w leb czlowieku. patrol byl reklamowany w slizgu, jako sklep firmowy w ktorym mozna kupic slizg. a teraz nie jest bo to juz nie jest patrol tylko zwykly sklep z hh ciuchami i chyba nie ma jakiejs konkretnej nazwy. przejedz sie do bialego, zobacz jak wyglada skateshop i pozniej sie wypowiadaj na forum :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestes za ratyfikacja Unijnej Konstytucji?

napisałes ze nie mozna z innych firm tylko ze sporo ludzi ma neta w IST(tak jak ja) a neostrade tez mozna sobie załozyc, a nie słyszałem zeby cos było nie tak z netem w Multimedii moze powiesz o co ci chodzi?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org