piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

jakie auto ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

Żeby się pochwalić publicznie ze udalo ci sie dmuchnac laske nie musiales wymyslac buma w czapie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

lekarz moze wykonac kazde zadanie pielegniarki czy sanitariusza ale nigdy na odwrot... chociaz w naszym kraju wielu wydaje sie to mozliwe a wielu sadzi ze lekarza dzieli od reszty spoleczenstwa nie wiedza i doswiadczenie a jedynie mala pieczatka ;)
cieknacy kran to sam potrafie naprawic itp. (jednak nie twierdze ze w szpitalu powinni pracowac sami lekarze).
...ale do leczenie to potrzebny mi jest przede wszystkim... pacjent i moja glowa i rece. bez reszty towarzystwa moge sie obyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

z tego co słyszalam to ma byc tam jakis zajazd czy karczma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

hahahaha. ptysiu91 - a ja myślałem, że Ty też wyemigrowałeś. Pozdrowienia !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

psilo odpowiedz na to uczciwie !: poszedłem do lekaeza, zdarza się, i mówię jak jest. Łamanie w gnatach, ból głowy, ogólne złe samopoczucie i mówię że "może to jest grypa" a lekarz "no pewnie to jest grypa...", a ja dalej "ale mam gorączkę i boli mnie gardło, to może to angina ?" a lekarz "no może to angina..." . I teraz się pytam po kiego chu... mam dawać zarobić koniowałowi skoro tyle to i sam wiem bez żadnych "STUDIÓF" ?? I to mają być lekarze ??!!. Żadnych badań, NIC!. Zwolnić antybiotyki z recepty i 70% ludzików nie pójdzie do lekarza, bo po kiego ? se pogadać ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

Bardzo trudno sprzedać mieszkanie
- żali się młodzieniec do swojego kumpla.
- Starzy są codziennie w domu...

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

....dopiero skończyłem batalię z grzybkami....
... a jutro od nowa :P

szkoda że nikt nie pomaga :(

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

...więc co ?!. pacjencie leczsię sam bo JA jestem zajęty liczeniem kasiory !?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

znacie jakiś faajne przepisy na grzybki w różnych postaciach ?
...wiem że grzybek lubi pływać.... chodzi mi o te inne przepisy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

kierMkowi tylko współczuć :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

a pasek klinowy to ile kosztuje z wymiana ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

kurde oby mi neony z allegro na czas przyszły bo chciałbym się pokazać na otwarciu...

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

@ loosac hehe czytam i sie smieje:D
"Obsluga pozostawia wiele do zyczenia"- mnie nigdy nie olali... jak zadzwonilem , ze nie ma neta w skrzynce w piwnicy...nie cale 5 minut i juz bylo zrobione...

"Kumplowi spalila sie sieciowka, wiec za przepisanie adresu sieciowki zaspiewali 50 zl"... jak ja zmienilem karte to nie placilem nic...tylko powiedzialem zeby maca(tego co ja go widze) zmienil mi go z tego co byl, na ten co podalem

" problemy z POCZTA (jakies glupie ograniczenia), jak mam maila i chce go wyslac do kilku osob (na kilka adresow) to mi blokuje polaczenia pocztowe."

nie wiem czy to jest wina poczty czy dostawcy...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

CHyba niema już tego pakietu 500 Sms w Mixie wiecie coś o tym???




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

hahahhahahaaaa scooter rotfl hahahahhaahahahaa

Apollo 440 - Ain't Talking Bout Dub

zajebiste porównanie :))))), bo chyba o te nute ci chodzilo

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

***mam prosbe czlowieku...nie zakladaj wiecej glupich tematow...po co masz pozniej ludzi obrazac bo nie zgadzaja sie z woim zdaniem...

re: ja sie bronie przed obrazaniem mnie i moich bliskich..nie masz nic do napisania wartosciowego ..poza obrazaniem..to Ty nie pisz...

***na tylnim siedzeniu to co przeszkadzal ci ten podgladacz ?? czyżbyś miał dziurę w skarpecie którą to mógł zauważyć?? i bałeś sie zeby sie nikt sie o niej nie dowiedzail ??

re: dziwny jestes. lubisz jak na Ciebie patrza w lesie w nocy nieznani ludzie? Twoja wola mistrzu...ale to wyglda jak jakis wesoły fetysz ^^



***cos mowiles o ostrzeganiu tylko kogo przed kim ??
bo narazie to w tym jednaczewiaku to mozna sie bac ciebie ze z pala bedziesz latał bo ten "podgladacz" nikomu zadnej krzywdy nie wyrzadzil

re: no NARAZIE nie..wole profilaktycznie ostrzec niz potem zalowac ze nic nie zrobilem...czytaj uwaznie posty a nie wybierasz tyklko skrawki do ktorych mozesz sie przypieprzyc ...

***mowisz ze do bezmozgiego koksa ci daleko
nie martw sie ze masz 1,5 wzrostu i wage 52 kilo to stwierdzenie rowniez pasuje w jakims stopniu do ciebie
no moze nie ta postura ale 2 czynnyki masz az ponadto wiec sie wyrowna

re: 1897 cm, 80kg w roli scisłości. co ty mozesze wiedziec o pozostalych czynnikach...kto tutaj kogo obraza...ludzie zlapcie sie za glowe...ale tak mocniej..

***Żeby się pochwalić publicznie ze udalo ci sie dmuchnac laske nie musiales wymyslac buma w czapie

-hm wczesniej poruszalismy temat "prymitywów" ..dymać to Ty sobie mozesz co tylko lubisz. Ja sie kocham, uprawiam milosc ..pewnie wiekoszsc forumowiczow tez....pozatym jestes debilem :) szczerze :D


***przepraszam za wulgaryzmy ale sam jezus nie mialby cierpliwosci przy takich palantach jak rewenant.


***Wafel - nie straszy, w cieple dni/noce MOOOZESZ sie natknac na jakiegos bezdomnego ktory lubi sobie podejsc do samochodu i popatrzec wiec ostrzez dziewczyne zeby nie "zostala sparalizowana strachem" jezeli juz niestety cos takiego sie pryzdazy. Zawsze oszczedzisz sobei i jej stresu...pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

http://playmobile.pl




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

jest dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

pani jastrzebska teraz uczy w budynku NOT na polowej w q-maturze, wiem bo ja sie tam zapisalam na matematyke z pania sacharczuk. rowniez polecam, swietnie tlumaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

kulig piertolisz??!! Nie wiedzialem naprawde hehe:) Myslisz ze na Idiote trafiles Balwanie??




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

Ale nie, nie żadna karczma, tylko Cafe Wild Bean, takie same będą na wszystkich stacjach BP. wiecie, kawka, ciastka, zapiekanki, takie tam, ale nie fastfood jak w Supersize me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

pod ścianę...

PiS to szambo!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?


Wszystkich, którzy czytają moje teksty zachęcam do uważnego czytania tekstów, w całości...

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=12986


Jacek Babiel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

Zdecydowanie popieram przedmówcę. Jeśli zależy Ci na krótkiej i bezbolesnej (jeśli przy rozwodzie jest to możliwe) rozprawie i jeśli zamierzasz otrzymać decyzję rozwodową już na pierwszej ROZPRAWIE to tylko p. Krasowska
Pozdrawiam.

PiS to szambo!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

powstaną ludzie na licencji open source

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

Popieram skecza na prezesa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

:) a właśnie, że Gazela ma rację :)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

a po co ci wimaks?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

Przedszkole istnieje w tym miejscu do kilkunastu lat, chyba nie ma i nie bedzie w planach przebudowy wąskich uliczek dojazdowych do niego, bo tak zawsze było i zmiany nie są możliwe. Pozatym nigdy nie będzie tak żeby ze zmian zadowoleni byli wszyscy, zawsze będzie ktoś za a ktos przeciw. Pan zbych jest przeciwny rondu które "utrudnia" dojazd do przedszkola, wielu mieszkańców osiedla jest zadowolonych z ronda, które zmieni wyjazd do ulicy Zawadzkiej, który był utrudniony i skomplikowany od wielu lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

nie ma nic profesjonalengo w lomzy he, ale schudnac sie da :) i bez silowni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

loosac czemu nie ludzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

skoro damianie takie to slabe he to zrob lepsze

Goher jest bardziej zaowazalny za granica niz w PL he i wcale nie potrzebuje promocji w lomzyniewie :) tak mi sie wydaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

Nie podglądałam, ale dobrze widziałam, która pielęgniarka i który lekarz tam wchodził . A uszy mam rzeczywiście dobre . A skoro to nie była pani, to po co sie obrazac . Ja nie mówie o wszyskich pielęgniarkach . Jednak skądś się to wzięło . Układ pielegniarka-lekarz na nocnym dyżurze nie od dzisiaj jest powszechnie znany . Przecież te parodie filmowe np. ,,Daleko od noszy'' to samo życie . Zresztą układ sekretarka- dyrektor, czy inaczej asystentka-prezes. I też, żeby nie było niedomówień, nie mówię tu o wszystkich .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

Autor: beerFun (---.lomza.mm.pl)
Data: 07-10-07 11:41
Zurcio, nie Ty pierwszy masz ten problem, wielu ludzi o to pyta. Zdecydowanie uważam, że to kolejna niedopracowana inwestycja, pomijając już wcześniej wspomnianą ul. Prusa - żeby tam wjechać jadąc od nowego ronda czy też od ronda Solidarności to trzeba jechać aż do Sikorskiego, ewentualnie wjechać w Ks. Anny i tam zawrócić bo na głównej ulicy wszędzie są zakazy zawracania, a wjazd w Prusa zlikwidowano - szczyt głupoty. Jeżeli to mają być ułatwienia to gratuluję. Według mnie to rondo powinno być właśnie w starym wjeździe Prusa i Mazowieckiej, w którą też nie można teraz wjechać jadąc od Sikorskiego... żenada



Szczyt głupoty i żenada dla tych co piszą głupie tematy o rondach. Robota nie skończona, a już wyrokują, że niedopracowana inwestycja. Prawdopodobnie niektórzy z Was jeżdżą jeszcze trzykołowymi rowerkami na placu zabaw, skąd możecie wiedzieć do czego służy rondo.

PiS to szambo!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

a kolega powyżej to chyba ma problem z kobietami bo jakiś nerwowy;):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Tabliczka czekolady" upamiętni św. Lecha?

Taaaak, tylko jak się dostać do tego "środka"... :-)
Coby się i nie umęczyć, i nie wykosztować i porażki nie doznać?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org