środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ostatni sondaż.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni sondaż.

przepraszam, przepraszam............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni sondaż.

Według mnie jednak Mega Dance nie śpiewało z playbacku. Można to było poznać jak śpiewał wokalista. Co do Wilków, to nie wiem, bo nie mogłam być na koncercie, jednak z tego co słyszałam, to Robert zachował za bardzo chamsko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni sondaż.

Czy według Was fair jest to, że rodziny ofiar, które zginęły w katastrofie we Francji dostaną pieniądze? Co jakiś czas na Polskich drogach ginie ktoś tylko i wyłącznie z powodów naszej fatalnej infrastruktury drogowej. W takim wypadku przeciez władze są poniekąd winne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni sondaż.

marmac przejedz sie na rondo na wojska polskiego nieopodal osiedla Bawełna. uwierz ze rondo nie zawsze jest najlepszym wyjsciem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni sondaż.

w rossmanie, niedrogo , chyba do 20 złotych ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni sondaż.

i tak będą tylko rozstawiać te swoje radary, nic więcej nie umieją robić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni sondaż.

tak w rossmanie albo jesli chodzi ci o tatuaze to polecam allegro tam za groze mozna kupic henne pendzelek i szablony

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org