środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

portfel znaleziony, znalazca się zgłosił :)

yeaaa!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

Kto idzie na studia do Olsztyna? jakie kierunki wybieracie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

mój chłopak idzie na ochrone środowiska



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

Ten admin jest ******** frajer k...!!! Już tak jest długi czas!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

pies kotem a krowa swinia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

no nie wiem polikarp czy ta przytupaja bedzie lepsza ... bo przy rytmach z remizy no i paru glebszych nawet iglesias wymieka:P

ale bawic sie bedziemy jak prawdziwa wiejska cholota hehh...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

Nieudolne prowadzenie inwestycji przez Ratusz bylo juz opisywane w wielu postach.
Proponuje abysmy w tym miejscu zglosili pomysly zagospodarowania placu przed Raruszem. Moze takze innych miejsc, ktore moglyby byc wizytowka miasta. Oczywiscie nie mowie o stawianiu kolejnych " ogrodkow piwnych ".
- Byla juz fontanna ( ohydny kloc, ktory tylko szpecil to miejsce ). Moze warto pomysle o jakims pomniku - fontannie.
- Moze postawic jakas wspolczesna rzezbe przestrzenna.
Wladze miasta z upiekszaniem miasta sobie nie radza - sopalil na panewce plan zagospodarowania brzegow Narwii.
Podrzucmy wiec "madralom" kilka swoich pomyslow.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

marecki
Gdybyś śledził informacje na 4lomza, nie pisałbyśtakich rzeczy. O zagospodarowaniu brzegu Narwi pisano tu wielokrotnie, rzecz jes nz czasie. Tyle, że się opóźnia. O ile pamiętam to Unia (rękami i decyzjami śledzi) kasy na to nie dała.
A Stary Rynek? Mam nadzieję, że przyjdzie na niego kolej, możepo zrobieniu ul. Długiej, która podobno jest projektowana. Słychać też o jakiejś fontannie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

Z upiększaniem miasta sobie nie radzą??? Chyba nie widziałeś tych tysięcy kwiatów w centrum i wymienianych chodników?! A jak masz pomysł skąd wziąć pieniądze na remont Starego Rynku (nie licząc funduszy UE), to napisz list w tej sprawie do władz Łomży.

Bimbo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

Obok sklepu komputerowego Komputery-Serwis od szczytu na Al Legionów 60a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

"Moze postawic jakas wspolczesna rzezbe przestrzenna." - A moze lepiej zamiast nowczesnosci pozostac przy klimacie starowkowym - wzorem moze byc chociazby rynek w Zamosciu...bruk fontanna itp.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

Hmm taka różnica,że pracodawca nie będzie chciał Cię przyjąć,ponieważ moze miec z tego powodu kłopoty rozumiesz??Nie bierz sobie do serca prowokujących odpowiedzi poprzedników :) Jeszcze się w życiu napracujesz zobaczysz ! :)

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

chyba nie akustykom a dźwiękowcom. tak mi się zdaje że to trochę różnica ale pewny do końca nie jestem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

Byłem. Musze pochwalić organizatorów za dobra organizacje. Osoby prowadzące były profesjonalne ( zwłaszcza pani w czerwonej sukience). Impreza mijała w sympatycznej atmosferze i przyciągnęła mnóstwo Ludzi - dawno już tylu w tym miejscu nie widziałem. Jedyne małe minusy jakie udało mi się zauważyć to brak odpowiedniego zabezpieczenia podczas pokazu walk rycerzy w wyniku czego jeden z rycerzy wszedł w grupę dzieci oraz nieodpowiednie zachowanie wokalisty Wilków, który hamsko krytykował akustyków ( sława Mu chyba uderza do głowy ). Świetnie wypadł pokaz sztucznych ogni - postarali się. Ogólnie warto było tam być , oby więcej tego typu imprez.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

duzy: a czemu mówisz że plusem mega dance jest granie z playbacku? sądzę że nie sztuka jest zaśpiewać na karaoke. Sztuką jest dać koncert. A Wilki właśnie taki dali

Generalnie fajna imprezka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

NNNUUUDDDAAA , historyku , już i na wakacjacjach zatruwasz mi życie .

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

Zgadza się, tak to było ale póżniej zawarł rozejm i wszystko było ok. To były początki CB w Łomży.

___
odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

a mi sie chce tutaj zabronisz ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

Nie polecam kubusia!! Pojechałem na niewielka naprawe, wyjechałem z inną usterką.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

A czy stoi cos na przeszkodzie zeby wskrzesic LO?? Wiadomo, ze dawny klimat odzszedl w sina dal wraz z nadejsciem pewnej ustawy, ale mozna by czasem zrobic jakies spotkanko...Zebrac sie pod jedna "bandere" i powalczyc troche z hamstwem, bo co raz gorzej zaczyna sie robic w naszym miescie...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke. Głosujmy na konserwatynego liberała. Oto dlaczego:

czuubek ... a Twój brat ma na imie KArol?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org