sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KIS

Archiwum w Łomży ma trochę ksiąg parafialnych, sborów żydowskich , kościołów ewangelickich, prawosławnych... jest dużo różnych dokumentów i można mieć do nich wgląd... dużo więcej informacji jest w archiwum diecezjalnym w Łomży i w innych diecezjach... w parafiach prowadzi się po dwie księgi parafialne dla chrztów, zgonów i małżeństw.... po każdym skończonym roku po jednej z nich trafia do archiwum....

....pierwszym źródłem informacji jednak zawsze są rodzice, dziadkowie, ciotki, wujkowie i inni kuzyni.... jak już się wyczerpie pamięć rodzinna - dopiero wtedy - można iść do archiwum... :) ....a wtedy najlepiej zaczynać od ksiąg ślubnych, tam są informacje o świeżych małżonkach i ich rodzicach - za jednym podejściem mamy informacje o 6ciu osobach...

...polecam genealogię - świetna, pasjonująca i wciągająca zabawa....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KIS

helka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KIS

11

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KIS

Autor: genia

cytat do MrS:

słuchaj psi synu bo nie będę powtarzać:
czytając twoje posty i styl w jakim je piszesz to w 100% jesteś jednojajecznym zakompleksionym niedorozwojem.

Jak myślicie, co się stało z MrS ? Jedni twierdzą, że się ożenił z niedobrą kobietą i teraz jest na żniwach u teściów, inni przypuszczają, że jest magazynierem prowadzącym kokosowe interesy z dwoma koleżkami "w dzinsach i moro" zbierającymi makulaturę z łomżyńskich śmietników. Tak czy inaczej żal naszego forumowicza. A może macie jakieś wiarygodne informacje ? Może Ptysiu91 coś wie na jego temat, wiem, że się przyjaźnili.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org