piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kim jest zezowaty?

wegłóg mnie to chory na dekiel bezrobotny frustrat :):)
Któremu marzy sie wielki biznes :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

....................................................................................................................
maruda , twoje INFANTYLNE postępowanie świadczy o twoim poziomie , który to już wcześniej sięgnął dna , kiedy to JUŻ JAKIŚ CZAS TEMU , SAM ZAŁOŻYŁEŚ PODOBNY TEMAT !
- " Umizgi zezowatego do marudy :):)"

Próbujesz się mścić i kąsasz jak STARA BURA BEZZĘBNA SUKA , która jak nie może ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .

Może tym razem będzie to " SUKCES " ,
JAK SIĘ TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ZMOBILIZUJE I BĘDZIE PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI NARAZ , a i zawsze można założyć jeszcze kilkadziesiąt nowych , chociaż tych co już macie ( a co poniektórzy , to i po kilka nicków tu używają ) , to " SUKCES " fan klubu marudy - zapewniony .


Zakładaj dalej takie DZIECINNE i GŁUPKOWATE tematy , bo inaczej nie jesteś cieniasie w stanie SAM nic zrobić .
Mnie to lata koło C...A , tak jak i ty , czy twoja pisanina .

...................................................................................................................

JAKIM zdziecinniałym frustratem i DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

....................................................................................................................

Może tym razem będzie to " SUKCES " ,
JAK SIĘ TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ZMOBILIZUJE I BĘDZIE PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI NARAZ , a i zawsze można założyć jeszcze kilkadziesiąt nowych , chociaż tych co już macie ( a co poniektórzy , to i po kilka nicków tu używają ) , to " SUKCES " fan klubu marudy - zapewniony .

....................................................................................................................
DUPOWŁAZY i LIZACZE ROWÓW na co czekacie , wpisywać się !

GIMNAZJALNY fan club dziadziunia marudy , do ataku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

aż się rzygać chce jak czyta się te wypociny, chyba z nudów ktoś zakłada taki temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

JAKIM zdziecinniałym frustratem i DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo
marudo

widzę , że tracisz zimną krew , wpadasz frustracie w panikę i bronisz się podle atakując ,

STARY DUPKU , co chcesz przez to osiągnąć ?

OŚMIESZASZ się i KOMPROMITUJESZ na stare lata .

...................................................................................................................

czy ty , potrafisz SAM coś w miarę mądrego i merytorycznie napisać ?,
czy , aż tak cię to dotknęło i przeraziło , że wpadłeś w panikę wypisując takie BZDURY ?

...................................................................................................................
DUPOWŁAZY i LIZACZE ROWÓW na co czekacie , wpisywać się !

GIMNAZJALNY fan club dziadziunia marudy , do ataku !

... wasz durny GURU oszalał z wściekłości !
sam sobie DUPEK nie radzi ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

aj tam ja to nie wiem już o co tu chodzi hmmm :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


robciu

chodzi o to , że ZDZIECINNIAŁY forumowy DUPEK maruda ,

próbuje się mścić i kąsa jak STARA BURA BEZZĘBNA SUKA , która jak nie może ugryżć , to chociaż sobie poszczeka ,

... a nie jest MATOŁ sam w stanie coś mi zrobić i szuka tu swoich fanów DUPOWŁAZÓW , aby mu pomogli ,
zaraz się odezwą ...
..........................................................................................................................
JAKIM zdziecinniałym frustratem i DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

Jak niewidzisz zezowaty to ty swoimi postami 40 letniego zrzędzącego dzieciaka przedstawiasz.
ale cóż. nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. istniejesz i musimy z tym żyć :(

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


Autor: Mrauuu , odrzucona kotka , " skrzywdzona " przeze mnie jakiś czas temu teraz próbuje odreagować ,

Czy ty kobieto nic nie kumasz , to przecież ten DUREŃ maruda założył TEN DZIECINNY temat ,
taka zaślepiona jesteś nienawiścią , że nie dostrzegasz absurdu w twojej pisaninie ?

No , pierwsza FANKA już się zgłosiła , czekam na dalszych DUPOLIZÓW .



PS :
Mrauuu , GDZIE TERAZ MIAUCZYSZ . POD ROSSMANEM ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


WAŻNA UWAGA !!!

JAK CHCESZ BY CIĘ SZANOWANO , TO SAMA MUSISZ POSTĘPOWAĆ JAK DAMA i nie prowokować , dolewać złośliwie oliwy do ognia ,
póżniej proszę mnie nie pouczać , bo KTO MIECZEM WOJUJE , TEN OD MIECZA GINIE , stara to prawda .
........................................................................................................................



MNIE , OSOBIŚCIE TO WSZYSTKO LATA KOŁO C..JA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

hahahahaha:):)

zezowaty co ciebie tak porószył nowy temat??

Czżby prawda w oczy ukłuła ??

Co poradzisz na to , sam widzisz kim jesteś i jak malutki jest twój rozumek :):):)

zezowaty :)
Mrauuu bardzo dobrze ci napisała :):)


Istniejesz i musisz z tym życ :):))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

...................................................................................................................

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

...................................................................................................................

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

Hahaha POPIERAM MRAUUU :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zezowaty:)
A ty znowu wklejasz tę swoja chorą przyśpiewke ??
Może na przegląd pieśni regionalnych sie wybierz??

Masz szansę na wygranie i puchar dla potomych na pamiatke :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?



ZEZOWATY>>>>>





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


t.rro -ku od kalesonów ,

podam link , żeby pokazać za co się mścisz PSI NAPLECIE !

Re: Umizgi zezowatego do marudy :):)

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=510058&t=510058
........................................................................................................................

Drugi FAN już jest , czekam na dalszych DUPOLIZÓW .


Zaraz odezwie się ten ciul ROWOLIZ @Obleśny ,
.......................................................................................................................

JAK SIĘ TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ZMOBILIZUJE I BĘDZIE PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI NARAZ , a i zawsze można założyć jeszcze kilkadziesiąt nowych , chociaż tych co już macie ( a co poniektórzy , to i po kilka nicków tu używają ) , to " SUKCES " fan klubu marudy - zapewniony .

....................................................................................................................
DUPOWŁAZY i LIZACZE ROWÓW na co czekacie , wpisywać się !

GIMNAZJALNY fan club dziadziunia marudy , do ataku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


o , i andzia C się załapała ,

CXRSa1 = Andy C ,

andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !

Jak zwykle w każdym temacie , nie masz nic do powiedzenia , albo wklejasz wklejki z netu , albo piszesz bzdury bez składu i ładu .

.... andzia C ???

.......................................................................................................................

Rozumiem cię CIOTO , wszak maruda ZAWSZE cię jechał , ale teraz " dobrze " kombinujesz , myślisz , że gdzie dwóch się bije , to ty andzia C skorzystasz ?

LIŻ ROWA marudzie dalej !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zezowate informatyku :)))))) ty nie konfabuluj z wujkiem google:)))
I tak nie umiejętnie z niego nie raz skorzystałeś :)))))

Kto tobie wierzy :)))))) Ci co kazałeś pisać bezens plany czy ci co pisali że siedzisz wiezniu:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zobacz zezowaty :):)
Nawet twoje słowo KONFABULUJESZ weszł do potocznego użytku :):)
Oj KONFABULUJESZ chłopie KONFABULUJESZ :):):)

No ale rób tak dalej a muy będziemy coraz lepiej poznawali najwiekszego idiotę w histori forum :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

co wy chcecie od zezusia... forum jest po to by wyrazac swoja opinie na dany temat,a wy juz przezywacie bez kitu zal mi was...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

bez kitu żal mi was:):):)
Racja maja0000
Mi też bez kitu żal ale tego durnia :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

maruda ty jestes gorszym od niego idz do choroszczy niech cię zamkną w kaftanie z twoim kochanym smerfem hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

maruda skarbie ...zamiast pisac swoje opinie na powaznie to wszystkie tematy koncza sie na wyzwiskach... oni nigdy nie dorosna:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

raqlan... ciebie zamknac do choroszczy... zamknij sie zamiast pisac takie glupoty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

co poradzisz maja000 :):)
Jeden drugiego wart :):):)

Trafił chłop na swojego parobka :):):)

Ale jedno mi się w nich podoba:):)

Nie tak dawno jechali po sobie jak wściekłe psy a teraz? zobacz jak ramie w ramie liża sobie tyłki i przymilając sie jeden do drugiego odszczekuja jak podwórkowe kundle na łańcuchu :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

to fakt... ::) ::))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

w odroznieniu od ciebie to zezowaty mnie za swoje bledy przeprosil dzieciaku a ty to jestes jednym wielkim glabem ktory za swoje negatywne nastawienia , zachowanie wzgledem innych i slownictwo wytykasz i obwiniasz inne osoby

a maja lubisz swoje kolezanki bronic a moze do klanu takich co maruda nalezysz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

No tak raqlan :)
To typowo w jego stylu :):)
Zrobić z siebie idiote a póxniej przepraszac:):)
No ale ty możesz w ramach swojej wdzięczności za jego gest dobrej woli udostepnic mu swojej włoszki i będziecie kwita:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

chlopcy a wam sie nie nudzi to juz???

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

maruda ostatnio sam udostepniles swoja stara jak spales

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

raqlan:)
No ale nie takiemu obsmaranemu gilowi jak ty i nie takiemu kołtunowi jak on:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

...................................................................................................................

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

...................................................................................................................

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

hmmmmmmmmmmmmmm jakbym dzieci slyszala....easy boys...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

KONFABULUJ zezowaty KONFABULUJ bo zaczyna być nudno :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

Nic dodać nic ując:))))))

A na Forum siedzi DUREŃ,
nic nie robi cały dzień,
wciąż troluje, w necie dłubie,
takich typów ja nie lubie,
weż się DURNIU do roboty,
przestań pisać te głupoty !

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 02-01-12 13:37

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

Ooooo !!!!!!!!!!!


sam sobie strzeliłeś w kolano w Data: 02-01-12 13:37 :):):):)



KONFABULUJ dalej :):) zezowaty:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


maruda ,

zajrzyj do słownika , to może się dowiesz co to słowo znaczy !

PROSTACZKU , tylko tyle masz do powiedzenia ?

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo
.......................................................................................................................

STARY DURNIU , podaj przykład GDZIE KŁAMIĘ ?


Potrafisz tylko perfidnie KŁAMAĆ !

........................................................................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 10-08-11 22:45


Napijmy się! Lepiej być znanym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem!

zezol zostałeś zgwałcony przez google:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?



Autor: CXRSa1 vel Andy C vel miriamian

..........................................................................................................................
temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493907&t=493873

..........................................................................................................................

andzia C , CIOTO z tobą nie będę pisał , jesteś MNIEJ NIŻ ZERO !

Autor: CXRSa1 = andzia C
andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !

Jak zwykle w każdym temacie , nie masz nic do powiedzenia , albo wklejasz wklejki z netu , albo piszesz bzdury bez składu i ładu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zezol zraszałam krokodylimi łzami klawiaturę czytając twoje wypociny:))))

http://www.zse.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=426254&t=426254

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

Autor: raqlan (---.tel.tkb.net.pl)
Data: 17-04-12 19:33

maruda ostatnio sam udostepniles swoja stara jak spales


Autor: maruda (82.139.184.---)
Data: 17-04-12 20:12

raqlan:)
No ale nie takiemu obsmaranemu gilowi jak ty i nie takiemu kołtunowi jak on:)



hahahaha maruda i dobrze bo ona rzeżeczke ma i pewnie jak spisz to obsluguje numerkowo jak w PUP w Łomży wszystkich mężczyzn ahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?



hi hi hi hi

http://fotogalerie.pl/fotka/2741901195632573s1,ikcelam,Zezowate-Szczescie--)))


zezol to :


PARANOIK jest generalnie wrogo nastawiony do świata i we wszystkim widzi zagrożenia, nie potrafi cieszyć się zwyczajnym życiem, być pogodnym i beztroskim. W najbardziej skrajnej odmianie zaczyna w końcu uważać się za ofiarę wrogich pomówień i działań innych ludzi. W zależności od stopnia nasilenia paranoi na swoim punkcie zaczyna reagować urazą, konfliktami, gniewem, a nawet mściwą furią, jeżeli w swojej paranoi posunął się już za daleko. W celu „osłabienia” swoich wyimaginowanych wrogów potrafi wygłaszać kłamliwe i niesprawiedliwe opinie o nich, a nawet na nich donosić jeżeli z tego tytułu mogą mieć kłopoty czy trudności w życiu.
Trwanie w takim stanie w dłuższym okresie czasu powoduje, że swoją postawą Paranoik prowokuje innych do wrogiego odbioru własnej osoby. Sam, bowiem tworzy taką rzeczywistość, przez co może prowokować wrogie reakcje otoczenia, a to może uruchomić proces negatywnego postrzegania go przez innych ludzi i wytworzyć napięcia oraz złe relacje z całym jego otoczeniem, z którym ma na co dzień do czynienia. W efekcie sam stwarza sobie bariery do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Nie może do niego w żaden sposób dotrzeć oczywista prawda społeczna, że aby normalnie żyć w społeczeństwie to trzeba przystosować się do reguł i zasad, które funkcjonują w rzeczywistym świecie, trzeba pogodzić się z pewnym stopniem niepewności i ryzyka w realizacji swoich celów osobistych i życiowych, trzeba czasem umieć tolerować cudze niedoskonałości, używać czasem kompromisu, czy ignorować przejawy cudzej głupoty jeżeli nie jest w stanie wyrządzić nam większej szkody.

Tak, że w sumie ciężkie jest życie Paranoika

sorki że tak długi tex :-)))

zezol zdrówka życzę wiesz o jakim zdrowiu piszę :-)))

cały artykuł :-)))

http://www.wieszak.net/spoleczenstwo-zycie/kto-to-jest-paranoik.html

Pośród niezliczonych dzieł człowieka najważniejszym bez wątpienia jest własna osoba - JohnStuart Mill

zezol

Stań się człowiekiem, świnią się nażyłeś







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


: raqlan , daj spokój , ten podstarzały LAWSTORANT maruda ,
jest STARYM KAWALEREM i jedynie co ma , to DWIE LEWE RĘCE do trzepania konia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


o , pojawił się ten Obleśny !

No tak , można było się tego spodziewać , że Obleśny - następny śmieszny ludzik z kreskówki , aby wkupić się w łaski swojego GURU ,
będzie mu PODLIZUJĄC się - ROWA LIZAŁ .

OBLEŚNY , pisałem ci już : NIE W .....J SIĘ MIĘDZY WÓDKĘ , A ZAKĄSKĘ !

wcinasz się jak brudna , obsrana koszula w d...ę marudzie .

TEŻ DUPKU nie stać cię na nic innego , jak tylko DZIECINADĘ i podawanie nicków , do wg ciebie niby to zabawnych rzeczy ?

obleśny CIULU , widać że jesteś " godnym " naśladowcą swego postarzałego " mistrza" marudy , twoja propozycja założenia nowego tematu jest b. " mądra " i świadczy o twoim poziomie , który to już wcześniej sięgnął dna , kiedy to JUŻ JAKIŚ CZAS TEMU , SAM ZAŁOŻYŁEŚ PODOBNY TEMAT !
Żałujesz , że cytat : " jakoś tłoku tam nie było." - może tym razem będzie , JAK SIĘ TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ZMOBILIZUJE I BĘDZIE PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI NARAZ , a i zawsze można założyć jeszcze kilkadziesiąt nowych , chociaż tych co już macie ( a co poniektórzy , to i po kilka nicków tu używają ) , to " SUKCES " fan klubu marudy - zapewniony .


Zakładaj DUPOLIZIE , bo inaczej nie jesteś cieniasie w stanie SAM nic zrobić .
Mnie to lata koło C...A , tak jak i ty , czy twoja służalczo-poddańcza pisanina .


PS :
o jakim pomszczeniu ty SZAMBONURKU piszesz ?
... sam jesteś UBOCZNYM produktem ewolucji i ciesz się , że jeszcze nie zlokalizował ciebie przedstawiciel f-my DUREX , wszak podawali ogłoszenia w mediach , że przepraszają za pomyłkę i wyprodukowane buble podczas " wypadków przy pracy " , a tym samym zbierają takich CIULI jak ty , celem naprawienia wyrządzonych ludzkości szkód i likwidacji OBLEŚNYCH DUPOWŁAZÓW .

Obleśnik , taki niby chłop jak ty , to dla mnie jest jak TROKI DO KALESONÓW , sam nie jest w stanie nic zrobić , a tylko w KUPIE jest " mocny " , ale uważaj bo kupa śmierdzi i łatwo wdepnąć w gó ... o !

Pamiętam jak na początku tego roku " debiutowałeś tu " i zaczynałeś swoją " KARIERĘ " na tym forum ,
jak się podlizywałeś i kuliłeś ogon pod siebie , kiedy to zagrożony i zazdrosny o swoje " wpływy " i " pozycję " na tym forum -
maruda , cię ŚCINAŁ i ci dogryzał , a ty już wtedy mu D ... Ę lizałeś .

....................................................................................................................

Obleśny , powiedz CZYM CIĘ OJCIEC ZROBIŁ ?


... żegnam i niech MOCZ BĘDZIE Z tOBĄ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zezol

to wyżej już gdzieś czytałem hi hi hi hi hi

proszę o coś nowego i przede wszystkim więcej plissssssss hi hi hi i hi hi







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

Gorzej niz dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


Obleśny , z tobą DUPKU nie ma o czym pisać ,

CO MOŻNA WIĘCEJ NAPISAĆ O TAKIM ZERZE , JAK tY ?
........................................................................................................................

CAŁY ostatni twój post , to WKLEJKA z netu ,

sam BARANI ŁBIE nie potrafisz NIC napisać ???




.......................................................................................................................

Obleśny , powiedz CZYM CIĘ OJCIEC ZROBIŁ ?


... żegnam i niech MOCZ BĘDZIE Z tOBĄ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

buu haha
nie zaprzeczam :-))) podałem tam link do całości artykułu hi hi hi


zezol zlituj się ............ nad sobą hi hi hi







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


sam BARANI ŁBIE nie potrafisz NIC napisać ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zezolku

tylko tyle , rozczarowałeś mnie :-))))







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?







JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

Zezuś..., wyzywasz od debili marude, a Ty? zapomniałeś jak podobne tematy zakładałeś. Oszczekiwałeś raqlana, a teraz w komitywy wchodzisz...
Bądź mężczyzną.

Tak mi się nasuwa tylko to:

Zapomniał wół, jak cielęciem był......






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zezowaty:):)
Większym debilem jesteś ty bo zareagowałeś na niego :):)

Sam widzisz jak łatwo odkryc twoja głupote było :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

hi hi hi u zezola do niczego innego się nie dokopiesz marudo tam sama głupota hi hi hi







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zezowaty:):)
Daj szarym komórkom odpocząć :):)

Prześpij noc spokojnie może rozmnoża sie do 4 sztuk :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

jak będzie miał 4 szare komórki to mu łepetynę rozsadzi hi hi hi







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

hahahaha:)
Dobre Obi dobre :)
Ty zezowaty:)
To ty może lepiej nie śpij bo jak będziesz wyglądał bez baniaka ??

A mi desz będzie ci padał nie na głowę tylko w d..ę :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

megan

następna FANKA marudy ....

WYBIÓRCZA MORALNOŚĆ !

odpisuję tylko na paszkwile i pomówienia ZDZIECINNIAŁEGO DUPKA ,

TO CO , MOŻE MAM CICHO SIEDZIEĆ I DAĆ SOBIE NAROBIĆ NA GŁOWĘ ?

ja my ROWA LIZAĆ , jak wy NIE BĘDĘ !

żegnam CIĘ megan .

PS :
co do reqlan , to on ma więcej HONORU i AMBICJI , jak ten STARY CAP maruda , który to PIERWSZY SAM wyjechał z CHAMSTWEM pod adresem żony reqlan'a nie znając jej zaczął ubliżać .
marudzie odpisałem : Jak masz coś do reqlan i jest ci coś winien , to go jedż , ale NIE MIESZAJ do tego RODZINY .
Do marudy to nie dotarło , bo on jak PIES , który jak nie ma czym srać , to sra GŁĄBAMI .
WYBIÓRCZA MORALNOŚĆ ! megan
a i sama przeczytaj CO pisze SAM reqlan o marudzie ,

KTO ZAŁOŻYŁ TEN TEMAT ?????????? DEBIL maruda !
.TO CO , MOŻE MAM CICHO SIEDZIEĆ I DAĆ SOBIE NAROBIĆ NA GŁOWĘ ?
.....................................................................................................................

JAK SIĘ TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ZMOBILIZUJE I BĘDZIE PISAĆ POD KILKOMA NICKAMI NARAZ , a i zawsze można założyć jeszcze kilkadziesiąt nowych , chociaż tych co już macie ( a co poniektórzy , to i po kilka nicków tu używają ) , to " SUKCES " fan klubu marudy - zapewniony .

....................................................................................................................
DUPOWŁAZY i LIZACZE ROWÓW na co czekacie , wpisywać się !

GIMNAZJALNY fan club dziadziunia marudy , do ataku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

A mi desz będzie ci padał nie na głowę tylko w d..ę :):):)

* A i deszcz będzie ci padał nie na głowę tylko w d..ę :)

Kurcze ze śmiechu to aż mi sie literki pomyliły :)hahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

Nie odwracaj kota ogonem ZS, wietrzysz knowania przeciw Tobie?
Zachowujesz się jak Jarosław zwany wielkim w pościgu za spiskiem ....
Obiektywizmu deczko!!






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

...................................................................................................................

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

...................................................................................................................

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


SŁUCHAJ STARY CAPIE , marudo !

Ja się tu dobrze bawię z twojej głupoty , a chyba ty nie myślisz , że będziesz bezkarnie SAM wypisywał tu BZDURY , a ja ci będę przytakiwał ?

Ja ci ROWA LIZAĆ , jak twój fan club NIE BĘDĘ !

TO CO , MOŻE MAM DAĆ SOBIE NA GŁOWĘ NAROBIĆ ?
.......................................................................................................................

Zastanów się co robisz , KOMPROMITUJESZ się na stare lata marudo !

JAKIM TRZEBA BYĆ zdziecinniałym DEBILEM , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???
........................................................................................................................


Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zezolku

w życiu jest czas na NAUKĘ PRACĘ I ZABAWĘ

nauka ci nie wyszła

pracować nie lubisz

bawić się nie umiesz


jedyna szansa to rozmnożyć komórki i albo łepetynę rozsadzi albo zaczniesz kumać co i jak

powodzenia :-))))))







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

ZS ponosi Cie, jesteście Oboje siebie warci, czego przykładem sa Wasze posty, tylko jak wyżej, zapomniał wół........
Dobrej....






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zezowaty:):)
Uśmiechnij sie do monitora a nie bez konca plujesz na niego wścikłościa :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

...................................................................................................................

JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo

...................................................................................................................

GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

Zastanawia mnie tylko jedno... Czemu te tematy nie sa kasowane przez admina. Czyzby to ktorys z nich nim byl.?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?



megan , NIE BĄDŻ OBŁUDNA !!!

napisz coś miłego do marudy !

.........................................................................................................................
NIE BĄDŻ OBŁUDNA !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

toro :)
Bo admin też ma polewke z tego durnia to i nie kasuje :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?



Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zezol

nad twoim przypadkiem lekarskie consilium trzeba by zwołać hi hi hi







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

Prześpij sie zezowaty:):):)

Jutro nowy dzień :)
Może wymislisz cos nowego do rana bo powtarzasz sie z tymi samymi tekstami :)
A one juz pleśnia zaczynaja zajeżdżać :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?


torro , NIE ZASTANAWIAJ SIĘ , BO KROWIEJ MORDY DOSTANIESZ !

( wszak torro - to BYK ) , ale TU mamy raczej do czynienia z T.RRO-kami OD KALESON !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?



marudo , zaparz sobie ziółek DZIADYGO na noc i załóż pampersa , abyś w łózko nie narobił ,

... koszmarnych snów ci życzę ,
i NIECH MOCZ BĘDZIE Z tOBĄ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kim jest zezowaty?

zezowaty alez Ty ordynarny jestes hihi hi. Idz spac bo jutro tez jest dzien, i nie wypada codziennie pisac to samo^^

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org