niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

Co sadzicie o zaduchu i smrodznie papierosow w lomzynskich pubach? Czy naprawde nikogo nie stac na klimatyzacje ( o wentylacji nie wspominajac? ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

Co tu sadzic-po wizycie w takim lokalu caly jestem "przesmiardniety" petami.Pranie ciuchow konieczne.Wlasciciele lokalów powinni wydzielac miejsca dla palacych i niepalacych.Ale po co,klient i tak przyjdzie. Nie kazdy-ja ich chrzanie-ide tam gdzie nie smierdzi:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

A gdzie nie śmierdzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

mikan: czy byles w jakims normalnym lokalu?? Nie mowi tu o miejscach w Lomzy. Widzisz, widac ze przywykles do tego co jest w Lomzy i uwazasz za normalnosc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

wszystko mogę znieść... ale nie ten smród z papierosów...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

VipeR... takie zycie. Klient i tak przyjdzie.

Wogole kto jest za tym zeby wlasciciele pubow w lomzy poinstalowali klimatyzacje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

jedyną knajpą która ma wentylacje i klimatyzacje jest yam caffe.jest to do sprawdzenia zobaczcie co mają na dachu do zrozumiecie .a jeszcze łatwiej podejść do barmana i poprosić żeby pokrecił na maxa .A JAK PODKRĘCI TO RZYMAJCIE PERUKI HI HI HI........POWODZENIA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

Podkręcą!? Na pewno!!
Tylko trzeba poprosić tą "miłą panią"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

Mylicie wentylację z klimatyzacją! Wentylacja działa na zasadzie nawiewu świeżego powietrza oraz ew. przedmuchaniu. W yam caffe powietrze leci tylko z zewnątrz... do klimatyzacji jest bardzi daleko :p. MC DONALD ma klimę i jest tam ok (nic nie wieje :P )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

no coz ... jak wam to cholernie przeszkadza wyprowdzcie sie do NY tam w lokalach sie ne pali ;P jak nikt ne patrzy przymykaja oczy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

słuchajcie jak wy chcecie czystego powietrza w lokalach jak ja na klatce się nie mogę doprosić. Ciągłe palenie papierowów picie piwa i "miłe" słowa. A spółdzielnia nie reaguje (ŁSM) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

Lokal to co innego. W wawie sa kluby fajne, wszystcy pala pija a i tak nie smiedzi!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

Lato juz zaraz bedzie cieple wieczorki pootwieraja ogrodki piwne i niebeda juz wam fajki przeszkadzac

Hoł, Hoł ,Hoł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

majorka znasz li taki numer 997 ? Nawet sie nie musisz przedstawiać - wystarczy przedzwonić i masz kłopot z głowy ... a swoją droga czy miałaś(łeś) na tyle odwagi aby samej(memu) zwrócić uwagę palącym i pijącym na Twojej klatce?

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

Owszem zwracałam i myślisz że to pomaga? Jeszcze usłyszysz kilka miłych epitetów pod swoim adresem. A 997 zanim sie by pojawili to pewnie małolatom by papierosów zabrakło. Pod moim blokiem jest min. 2 razy dziennie policja i pomaga tyle że przejdą się obok bloku i pojadą dalej a małoletni posiedzą na ławce nieopodal przez ten czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

Skoro więc, jak twierdzisz, Policja nie reaguje to czego żądasz od spółdzielni?

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród i zaduch w yam caffe i cheslav oraz innych pubach

No skoro twierdzicie ze YAM ma klimatyzacje to wydaje mi sie ze nie dziala ona skutecznie.A co do nawiewow z tych dziwnych rur to czasami wydaje mi sie ze szaleje tam tornado.

wojtas
kobitety sa jak alkochol , czym wiecej go wciagasz tym bardziej nie wiesz co sie dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org