niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komendant Miejski Policji w Łomży

Patrząc na sylwetkę komendanta Policji z Łomży, ciekawy jestem czy nie ma problemu z zaliczeniem obowiązkowych testów z wychowania fizycznego w ramach pełnionej służby-jeżeli w ogóle do tych testów podchodzi?
A nawiasem mówiąc to \"super\" się ten komendant prezentuje na wszelkich uroczystościach-zobaczcie foto z ostatniej uroczystości na rynku w Łomzy albo w ubiegłym roku na uroczystościach święta 3 Maja- mam na myśli opiętą gabardynę na jego \"smukłej\" sylwetce, czapkę służbową z odstającym paskiem lub przekrzywiony daszek czapki słuzbowej. Rewelacja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komendant Miejski Policji w Łomży

Czy to przypadek, że przeczytałem \"KOMEDIANT\" zamiast komendant? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komendant Miejski Policji w Łomży

Szkoda, że oceniasz ludzi po wyglądzie, a nie po tym co mają w głowie. Aktualny Komendant jest bardzo lubiany przez samych policjantów, jak też przez przedstawicieli innych instytucji.
Szkoda, że próbujesz oczernić człowieka, którego nie znasz pod przykrywką anonimowego nicku na forum internetowym. To świadczy tylko o Tobie.
P.S. - Weź też pod uwagę, że często wygląd zewnętrzny danego człowieka nie spowodowany jest obżarstwem, tylko np. różnymi chorobami. Mam nadzieję, że będziesz zdrów i Twoja waga zawsze będzie mieścić się w granicach normy :)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komendant Miejski Policji w Łomży

Autor: Cavas (---.centertel.pl) Data: 24-07-18 11:02

Patrząc na sylwetkę komendanta Policji z Łomży, ciekawy jestem czy nie ma problemu z zaliczeniem obowiązkowych testów z wychowania fizycznego w ramach pełnionej służby-jeżeli w ogóle do tych testów podchodzi?
A nawiasem mówiąc to \\\"super\\\" się ten komendant prezentuje na wszelkich uroczystościach-zobaczcie foto z ostatniej uroczystości na rynku w Łomzy albo w ubiegłym roku na uroczystościach święta 3 Maja- mam na myśli opiętą gabardynę na jego \\\"smukłej\\\" sylwetce, czapkę służbową z odstającym paskiem lub przekrzywiony daszek czapki słuzbowej. Rewelacja...

odp: Cavas - dawaj swoje foto zobaczymy jaki ty jestes idealny. Buhaha !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komendant Miejski Policji w Łomży

Może ten wpis zmobilizuje tego sympatycznego Pana do zadbania o swoje zdrowie. Trzymam kciuki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komendant Miejski Policji w Łomży

Zaprawdę to wspaniały człowiek i policjant-kOMENDANT jednostki Policji w Łomży, policjanci to wiedzą i głośno mówią(hehehe).
PiS z Wami.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komendant Miejski Policji w Łomży

Myślę, że te porady są niezwykle przydatne i interesujące :) Dzięki wielkie!

[...] istnieją marzenia, które nawiedzają nas tuż po przebudzeniu. To one sprawiają, że warto żyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org