niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyprowadzka z Łomży


Cześć czy ktoś może mi szczerze poradzić? Zostać w Łomży czy wyjechać? To moje miasto, ale nie ma tu zbyt wielu perspektyw. Niby za jakiś czas mają powstać nowe mieszkania na wynajem, ale pewnie zanim się to stanie upłynie sporo czasu. Myślę, czy nie wyjechać na Śląsk. Są tam fajne miejsca do mieszkania. Praca raczej też się znajdzie. Jak sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

Ej Kasia a ładnie to tak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

No i to samo można napisać bez tej bani...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

Uciekajcie z tej Łomży, im szybciej tym lepiej. Wystarczy odrobina odwagi a potem będą same korzyści. Łomża jest zapomnianym miastem i nie ma szans aby przez najbliższe pokolenia było inaczej, zero perspektywy na dobre życie. UCIEKAJCIE !!!

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

... a może z Białegostoku chcesz się wyprowadzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

ja polecam ci wyjazd ...z tej wioski gdzie młodzież to 60 , 70 ..plus..i przyszłość marna....a jak wyżej wolałbym Białystok ...i co z tego powodu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

Mnie się w głowie starej nie mieści ! Zamiast stworzyć miejsca pracy w Łomży to te pieniądze dają ludziom, żeby sie stąd wynieśli i wydali te pieniądze w innych miastach ! Ludzie kto tu oszalał ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

To jest rządowy program, nie łomżyński. I bardzo dobrze, aby znaleźć pracę, wyjeżdżajcie na Śląsk do kopalni, albo łodzie szorować w stoczni :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

Ten kto w łomży pracy znaleźć nie może to leń zwykły i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

Małe zarobki i duże opłaty, tak wygląda Łomża.
Praca jest jak wszędzie, nie ma co ukrywać, dla ludzi ambitnych to miejsce mało rozwojowe.


pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

W Łomży dobrze nie było i nie będzie bo nie ma dużych zakładów a pracę może i da się znaleźć ale za ile???. Polecam wyjazd do Jeleniej Góry . Ja przeprowadziłem się tu z Łomży 6 lat temu i jestem bardzo zadowolony. Teraz jest u nas pracy do oporu , brakuje ludzi i ściągają masę Ukrainców . Dużych zakładów tu nie brakuje a największy to koncern produkujący części samochodowe do niemieckich samochodów który ma zakłady w 20 krajach świata. Zakład jeleniogórski którego jestem pracownikiem zatrudnia ok. 2000 osób a przyjęcia są cały czas . Wynagrodzenie na początek ok. 2200 zł netto. Można też można u nas tanio kupić mieszkane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

No a ta piekarzowa co na to?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

Wyprowaezić biszopów z seamkoej i chrzqna za 150 milnów Zadłużenia .....nas mkeszkancow.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

w Łomży przyszłość żadna.....a jak jest praca to u prywaciarza za najniższą krajową jesteś białym murzynem....miasteczko idzie w odwrotnym kierunku...i za parę lat tu nic nie będzie młodzież 70,80 plus jedynie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyprowadzka z Łomży

przykro ,ale Łomża jest zapomnianym miastem i niestety nic się tu nie zmieni ani nie rozwinie.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org