poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie najtaniej kupię lekarstwa?

Powiedzcie mi prosze gdzie uda mi się kupić najtaniej lekarstwa?Kupuję dla babci co miesiąc dużą ilość drogich lekarstw i chcę wiedzieć w której aptece jest najtaniej?A może w internecie?Sprawdzałam tutaj: doz.pl i już jest taniej niż w tej w której kupowałam dotychczas. Będę wdzięczna za namiar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej kupię lekarstwa?

duzo taniej jest w aptece internetowej Geminiapteka ale tylko leki bez recepty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej kupię lekarstwa?

Aptek na Dwornej,czesto maja zamienniki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej kupię lekarstwa?

Polecam również Gemini leki czasami są tańsze o połowę niż w aptekach stacjonarnych. Czas dostawy 3 dni.
http://www.aptekagemini.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej kupię lekarstwa?

Gemini jak wyżej.przy zakupach powyżej chyba 300 zł przesyłka gratis.doczytaj na stronie.my zbieramy zamówienia od rodziny i się nazbiera na przesyłkę za free.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej kupię lekarstwa?

uwarzam, rze nie powinnaś już kupować leków. Nie znasz się na tym. Babcia powinna cię wydziedziczyć nieudacznico !!!! Jeżeli co miesiąc robiłaś do tej pory takie przekręty, to w imieniu rodziny powinien zainteresować się tobą także prokurator !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej kupię lekarstwa?

tanie leki zawsze można poszukać w sieci, ale warto też przy okazji czytać artykuły i dowiadywać się więcej :) tu jest fajny przykład: http://urodaizdrowie.pl/tabletki-na-tradzik-nonacne-zrecenzowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej kupię lekarstwa?

Ja kupuję w aptece internetowe melissa. Niektóre leki nawet o połowę tańsze, np. witaminy w Łomży 57 zł a w aptece internetowej 31 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej kupię lekarstwa?

Mogę polecić aptekę https://eapteka.pl/. Robię tam zakupy już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Szybka wysyłka i niskie ceny zdecydowanie zachęcają. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej kupię lekarstwa?

Apteka na Dwornej lub przy ul.Staffa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej kupię lekarstwa?

Ja też mogę polecić melissę, ale i tak często sprawdzam aktualne ceny na stronach internetowych i szukam tam gdzie najtaniej. Więc nie ma tak naprawdę reguły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org