niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nadużycia Dariusza Kiper

Witam.

Zwracam się do wszystkich, którzy borykają się z problemami jakie tworzy ten przyjezdny człowiek, obecnie policjant, który pracuje w KMP Łomża.
Jeśli ktoś ma przez w/w pana problemy, i nie może sobie z nimi poradzić... zapraszam na priv.
(kwestią podjęcia jakiejkolwiek rozmowy, jest przedstawienie skanu oskarżenia wystawionego przez mł. asp. Dariusz Kiper)

Starczy trochę po Łomży popytać... a można się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć :)
Wszystkiego jego przełożeni nie dadzą rady zatuszować :)

Także jak kogoś rozbierał, przeszukiwał, oskarżał zaginając rzeczywistość, nie mając przy tym dowodów zapraszam do walki o swoje prawa.

Możesz pomóc sobie, mi... i przyszłym ludziom których chora fobia Kipra dopadnie i w konsekwencji zniszczy.

Oni pracują dla nas, i mają nas szanować, a nie szykanować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Proszę o kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Bywalec77 daj do siebie kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

powerful3d@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

oj, nie tak dzieciaki, nie tak ! nie tak te sprawy się załatwia ,

coś mi tu śmierdzi pomówieniami a co za tym dalej idzie - przeprosinami - klepsydrą na 4 lomża :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Nikt tu nikogo nie oskarża i nie pomawia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

...jak kogoś rozbierał, przeszukiwał, oskarżał zaginając rzeczywistość[.../b] :))))

synku, najpierw pomyśl, póżniej stukaj szponem w klawiaturę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

nie lekajcie walczcie o swoja prawde i nie sluchajcie tych wydmuszek co wam mowia o pomowieniach

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

dzidzia, Autor: Fobos
masz rację - pisz śmiało - przedstaw się z imienia i nazwiska :)
powołaj na fakty !|


nie lękaj się ! hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Rzeczywiście Prokuratura powinna się zająć, ale autorem tego postu, który pomawia funkcjonariusza publicznego.
Myślę, że opublikowanie tutaj takiego postu nie odbije się bez echa :) Zabulisz trochę kasy i opublikujesz tu przeprosiny jak już wielu z tego forum :)
Dorośli ludzie załatwiają takie sprawy w inny sposób.
P.S- Na przyszłość jak oczerniasz kogoś bezpodstawnie podając jego dane osobowe to również podpisz się pod postem imieniem i nazwiskiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

sam się podpisz zanim zaczniesz wymieniać czyjeś imię i nazwisko tak raczej by wypadało tym bardziej że to policjant

jak masz dużo czasu to przy okazji pytania po Łomży o Dariusza mógłbyś roznosić listy z ratusza i nie byłoby problemu z sms ami do prezydenta

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

jest to obrzydliwy przykąłd szastania dobrym imieniem funkcjonariusz policji przez jakiegoś anonimnowego typa. PANIE POLICJANCIE GŁOWA DO GÓRY I TAK NIKT POWAZNEI NEI TRAKTUJE TAKICH WPISÓW ANONIMOWEGO TCHÓRZA.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Przyjdzie czas i miejsce,to założyciel tematu się przedstawi.Ale z jakiej racji ma to robić tutaj?Może niech każdy z Was podpisuje się pod postem imieniem i nazwiskiem?A jeśli chodzi o policjanta,to jeśli wykracza poza swoje uprawnienia to jak najbardziej niech poniesie tego konsekwencje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

powerful3d@wp.pl
Autor: bywalec77 (---.elomza)


hahaha nie wiem jak teraz, ale Darek to dobry chłop był, mało pił,
...jak kogoś rozbierał, to nic nie zaginał :))))

_____________

chłopcze tu przesadziłeś, lepiej przeproś TERAZ
sprawa za pomówienie z art 212 k.k.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Dobrze by było gdyby: byli i obecni policjanci nie zabierali głosu w temacie, którym i tak zajmie się prokuratura :)

Dziękuję wszystkim, którzy zgłaszają prywatnie swoje sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

A kim jest ten policjant ze się o nim tak głośno pisze?
Policja jest chyba od tego aby różnej maści cffaniaczkow i bandziorów krecacych lewizne i nie schanbionych uczciwa praca szukać, ścigać, łapać i oskarżać? A sąd jest od tego by dowody weryfikować i wydawać wyroki?
Z postu wynika ze jest to chyba skuteczny Policjant?
Jeśli ten policjant uczciwie i rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków to chwała mu za to.
Autorze mógłbyś troszkę bardziej sprecyzować swój temat bo to co piszesz jest bardzo interesujące. Jeśli oskarżają i masz poparcie w dowodach to napisz jaśniej. Prawda się obroni sama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Temat nie został założony w celach publicznego roztrząsania tematu czy wyciągania jakichkolwiek dowodów czy oskarżeń, a tylko w celu kontaktowym z ludźmi, którzy mają już dość nadużyć prawa :)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Coś czuję że jedyne co osiągniesz to obowiązek przeproszenia w/w Pana.
I słusznie, tak sie nie robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Dobrze robi ta osoba niech szuka, może znajdzie się ktoś pokrzywdzony jeszcze, Ja też zostałem pokrzywdzony przez jednego Pana Policjanta z Łomży i i Mu się upiekło, Co jak mundurowy Policjant to Mu wszystko wolno, Szukaj chłopie, Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

A teraz obstawiamy jak szybko na 4lomza ukarzą się przeprosiny :)

Myślę że bywalec77 popuści już przy pierwszym wezwaniu na komendę i będzie w tym wątku gorąco przepraszał Pana policjanta.

A potem wiadomo, już to na tym portalu przerabialiśmy, wyrok i przeprosiny na stronie głównej, ale to może za jakieś 2-3 miesiące. Sądy nie są zbyt szybkie w takich sprawach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Dzień dobry.

Nazywam się Kamil Syski i to ja założyłem ten temat.
Dariusz Kiper parokrotnie już, dopuścił się wobec mnie nadużyć i przekroczeń uprawnień.
Z racji ostatniego zajścia, którego już tym razem nie daruje informuję, że 12 maja 2017 roku \"zagonie z dupy\" pół Łomży do prokuratury jako świadków jego wykroczeń w policji, a także gdy w/w prowadził sklep na Niemcewicza 2. Wszyscy którzy przez ostatni rok rozmawiali ze mną o Darku Kiperze, z którym jak zeznali mieli do czynienia zostaną wezwani na świadków w celu przesłuchania za co wszystkich Z GÓRY PRZEPRASZAM.
Wszelkie dokumenty z tych rozpraw i dochodzeń, dla dobra mojego i innych zostaną opublikowane w środkach masowego przekazu, gdyż Dariusza Kiper będzie bronić cała KMP Łomża, i będzie to wszystko bardzo ciekawe :)

Z racji, że jak chciałem Dariusz złożył zawiadomienie, udowodnię temu człowiekowi, że nie nadaje się on do policji.

Zagrałem VA BANK Darek.... gdyż twoje problemy obiły się o moją rodzinę...

PS: Jeśli ktoś ma też coś do powiedzenia w tym temacie zapraszam na PRIV :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Nawiasem:
Równolegle do tej rozprawy, toczą się wobec mnie 3 inne także wszystkim hejterom i policjantom co mi tu będą pisać, że się obsram, popłacze informuje, że mi to lotto bo Dariusz i tak zabrał mi wszystko czym żyłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

kumam, że masz sprawę cywilną o pomówienie + trzy inne sprawy ... karne ?

......................

Art. 212. Zniesławienie
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

.......................

... zabrał ci wszystko?

a może cię to jeszcze więcej kosztować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Speech nie mam już nic do stracenia, a ile lat mam się jeszcze z tym gościem użerać? Można raz, można dwa trzy ... ale wszystko ma swoje granice.
To, że mieszkaliśmy na jednym osiedlu i od 20lat za sobą nie przepadamy, nie uprawnia tego człowieka od kiedy został policjantem o ciągłe nękanie mnie.

W związku, że nazbierałem już materiału dowodowego, założyłem ten temat.
Pozwoli on zapakować wszystko do jednego wora, wtedy okaże się kto kogo pomawia i kto kogo będzie przepraszać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

masz dowody, masz rację... życzę powodzenia ,
a jak nie... to co ?

mnie jakoś żaden policjant jeszcze nie nękał,
może dlatego, że w nic podejrzanego się nie mieszałem i
spraw karnych też nie miałem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Oni pracują dla nas, i mają nas szanować, a nie szykanować.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

racja, racja Pomysłowy Dobromir –:)

...ten Darek to średniego wzrostu, szczupły brunet... z jakiej części Polski pochodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Kamil, Policja to jedno... parę mandatów ale Straż Miejska to dopiero dowala:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Bywalec77, mnie się wydaje, że Ty po prostu coś nierówno masz pod kopułą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Nadużycia czy przekroczenie uprawnień przez policjanta musi z czegoś wynikać. Ty nie opisujesz tutaj konkretów tylko żalisz się cholera wie na co i zarzucasz komuś cholera wie co.
Moim zdaniem po prostu nagminnie łamiesz prawo i masz pretensje do Policji. Bardzo dobrze, niech Cię prostują!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

A po co chłopak ma konkretami walić i przedstawiać dowody?!! To byłby strzał w stopę dla niego. Masz dowody to śmiało walcz o swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Zamiast się użalać na forum zwróć się tam gdzie należy:
http://www.podlaska.policja.gov.pl/pod/informacj/biuro-spraw-wewnetrzny/26598,Biuro-Spraw-Wewnetrznych-KGP.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Bardzo dobra rada saddam, jednak moje postępowanie jest takie, a nie inne by zebrać jeszcze więcej dowodów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

zebrałeś już te dowody :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

No i jak tam Kiperek razem z kolegami dopiełeś swego brawo :)

Teraz zobaczysz jaki to będzie miało efekt ****** FAJO :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Na koniec dwa słowa
JEBAĆ PREWENCJE :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

No i jak pani Wojciekian obiecywałem :D
TRAGEDIA SIĘ WŁAŚNIE DZIŚ ZACZNIE :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Zapraszam na facebookowy profil :D
https://www.facebook.com/search/str/syski+sysak/keywords_search

Takiego człowieka zabiła POLICJA
Taką rodzinę zabiła POLICJA

Brawo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

No to już u mnie po rozwodzie :D
Dzieci straciły ojca

Brawo polska policjo, brawo Dariusz brawo Karolina brawo wszystkie wszy co się do tego przyczyniliście :)

Jedziemy dalej............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Dzieci nie straciły Ojca, zawsze nim dla nich będziesz. A rozwód nie Ty pierwszy i nie ostatni, wiadomo że to bardzo trudny moment w życiu, ale się nie poddawaj, życie toczy się dalej. Teraz trzeba czasu i poukładania wszystkiego na nowo.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Bywalec, ty jesteś jakimś psychopatą... Lecz się człowieku, bo naprawdę widać, że coraz bardziej ci odwala.
Poza tym można tak bezkarnie wypisywać na forum nazwiska policjantów i oczerniać ich? Masakra. Mam nadzieję, że w końcu prokurator się tobą zajmie psycholu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia Dariusza Kiper

Nie rozwiodłeś się z Policją tylko z babą. Wcale jej się nie dziwię, bo ciężko żyć z psychopatą. Szkoda, że ujawniasz tylko wygodne dla siebie fakty. Moim zdaniem jakbyś był normalny to Policja nie uwzięłaby się na Ciebie, a baba nie rzuciłaby cię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org