czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak firma wysylac listy paczki poczta polska odpada

Mam pytanie jaka firma wysyalc mozna listy paczki, dodam ze rezygnuje z uslug poczty polskiej.mialem kilka razy zniszczone paczki przez nich oczywiscie zawsze jest odmowa, ze paczka zle spakowana itd. czy inpost jest w lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak firma wysylac listy paczki poczta polska odpada

Spróbuj tu: EPAKA.PL ŁOMŻA Adres: Mazowiecka 6 Telefon: 732 948 275
Mają do wyboru różne firmy kurierskie w jednym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak firma wysylac listy paczki poczta polska odpada

Reklama slaba! szczegolnie ze obecnie jest problemem przebic zarowno cena jak i jakoscia PP, a co do zniszczeń w kazdej firmie takie sa wystarczy ubezpieczyc przesylke i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak firma wysylac listy paczki poczta polska odpada

W Łomży masz fedex Dhl a paczki w każdej firmie mogą być uszkodzone przy takich ilościach .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak firma wysylac listy paczki poczta polska odpada

Ja kiedyś zamówiłem podkład do farby, przez DHL przyszły pogniecione puste puszki.
Reklamacje odrzucona, że źle zapakowane.
Hurtownia, która to wysyłała zrobiła raban i reklamację uznali. Okazało się,że wysyłają przez nich setki paczek zapakowanych w ten sposób.
Nie każdy wie,że DHL to Deutsche Post, ja tam wolę Pocztę Polską, mój Edzio paczkami nie rzuca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak firma wysylac listy paczki poczta polska odpada

Aaaaaa
Jak chcesz wysyłać Inpostem polecam paczkomaty.
Rejestrujesz się na ich stronie.
Wypełniasz dane wysyłki, generujesz etykietę, naklejasz na paczkę i o każdej porze dnia i nocy możesz jechać do paczkomatu.
Wysyłka wygląda banalnie, klikasz nadanie paczki, skanujesz kod etykiety i otwiera się skrzynka w którą wkładasz przesyłkę.
Możesz też nadać jak pisze kolega wyżej w EPACE czy jak im tam. Przyjemna obsługa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak firma wysylac listy paczki poczta polska odpada

Super alternatywą jest https://bliskapaczka.pl/. Przesyłkę opłacasz w necie, zostawiasz ja w jednym z punktów, których jest masa i gotowe. Do tego jest to mega tanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org