wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Egzamin na prawko a głupota Egzaminatora

Egzamin na prawko a głupota egazminatora :)
Godzina około 18 wracam z pracy kierunek Łomża Nowgród mijam stacje paliw na Nowogrodzkiej, kończy się obszar zabudowany więc moim niebieskim szerszeniem mogę pocisnąć do 90 przede mną Eleczka ma gdzieś 70 więc mogę ją wyprzedzi już sygnalizuję manewr, a tu nagle ona zaczyna zwalniać daje kierunek i wjeżdża w bramę do zamkniętego zakładu produkcji siatek ogrodzeniowych. Jakie było moje zdziwieni gdy zobaczyłam z tyłu klapył napis EGZAMIN i z boku naklejki WORD Łomża:)
Osobiście gratuluje pomysłowości, wręcz głupoty egzaminatora po jakiego grzyba jechać 200 metrów po za obszar zabudowany i zawinąć bączka w zamkniętej bramie, przy okazji stwarzać zagrożenie dla innych kierowców, przypominam zaczął się sezon na jednoślady motorem tak szybko nie zahamuję :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawko a głupota Egzaminatora

w mieście chcesz jeździć motorem 90km/h ?

i o co chodzi, sygnalizował kierunkowskazem, zwolnił , więc o co ci chodzi ?
ogarnij się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawko a głupota Egzaminatora

Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem, a później odpowiadaj :)
Skończył się obszar zabudowany brak jest zakazu tam wyprzedzania i podwójnej ciągłej więc można wyprzedzać i jechać do 90 :) Pomyśl to naprawdę nie boli :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawko a głupota Egzaminatora

...\"200 metrów po za obszar zabudowany\"
- to już tak się rozpędzisz do 90km/h, na tym odcinku z dozwolonej prędkości 50km/h w obszarze zabudowanym ?


a kto ci broni tam wyprzedzać ?

... ale i kto komu tam zabroni wjazdu do bramy, i govno kogo obchodzi po co on tam wjeżdżał czy też czy brama była otwarta czy też zamknięta ?

a przy prędkości ponad 70km/h rozglądasz się po bramach :)))

i to może jeszcze jadąc motorem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawko a głupota Egzaminatora

Też zaobserwowałem jadąc do Kupisk ,że kręcą się pojazdy nauki jazdy po tej bramie do siatek i jest to duże utrudnienie dla innych kierowców :( Może opamiętanie przyjdzie jak ktoś w kogoś przyjebie, aż się blachy posypią .
Przyspieszenie motocykli - od 0 do 100 kilometrów. Motocykl bardzo szybko przyspiesza od 0 do 100 kilometrów, a szczególnie na prostej, asfaltowej drodze.
100 km ma w 3 sekundy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawko a głupota Egzaminatora

Temat uwazam za beznadziejny. Co tu rozwazac? A skoro mialas wart, to trzeba bylo sie zatrzymac I porozmawiac w bramie z tym egzaminatorem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawko a głupota Egzaminatora

A to on moturem wyprzedzał. Wszystko jasne.
Zapierdziela taki na długich, a potem ma pretensje, że ktoś w lusterku wstecznym jego kierunkowskazu nie zauważył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawko a głupota Egzaminatora

Niech wszyscy jeżdżą zgodnie z przepisami to nie będzie problemów. A motocykliści nie są uprzywilejowanymi królami szos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawko a głupota Egzaminatora

Potem takie głupie zachowanie doprowadza do \"Nieprzemyślane zawracanie na drodze - dwójka dzieci w szpitalu\" :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Egzamin na prawko a głupota Egzaminatora

nie myl pojęć, zawracanie na terenie budowy drogi, a skręt w prawo , by wjechać do bramy na posesję !!

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 8 na odcinku Białystok - Zambrów w pobliżu Mężenina. Kierujący osobowym BMW minął zjazd na Łomżę i postanowił zawrócić, wtedy zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym oplem vectrą.
Do zdarzenia doszło poza odcinkiem ekspresowym, na terenie budowy drogi, niedaleko Mężenina w kierunku Warszawy.

...tak, czy siak, to nie to samo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org