niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Druskienniki

Wybieramy się do aquaparku w Druskiennikach.
Proszę osoby, które tam były o porady:
-gdzie kupić lity, w Łomży czy w Druskiennikach
-wybrać nocleg w hotelu przy aquaparku czy w innym miejscu
-co można zwiedzić w okolicach Druskiennik
-czy na granicy nie ma problemów
...
i inne pomocne informacje.
Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Lity można kupić na granicy lub w hotelu w aguaparku, na granicy wcale nie sprawdzają, najlepiej opłaca sie wziąść pobyt w hotelu aguameduna (rezerwować bezpośrednio w hotelu wychodzi taniej) jest pakiet błękitny ze śniadaniem i obiadokolacją (w cenie jest pobyt bez ograniczeń na basenach i w strefie z saunami dla dorosłych)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

- najlepiej płacić wszędzie kartą ( wychodzi najtaniej)
- nocleg najlepiej w hotelu przy aquaparku ( w cenie pokoju masz wliczone to że mozna korzystac do woli z basenów i saun)
- jeśli chodzi o zwiedzanie to nie wiem:) ale mają bardzo dobre ceny w sklepach spożywczych i opłaca sie kupować praktycznie wszystko:)
-na granicy nie ma żadnych problemów ( jeśli już Cie sprawdzą co rzadko sie zdarza to tylko pokazujesz dowód i luz )

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

więc zaopatrz się we wszelkie dobro :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

do Mati22
sprawdzałeś/aś jak bank wycenia lity w porównaniu do kantorów?
Karty jakiego banku używałeś/aś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

ten co zadaje glupie pytania
chce nmu sie pewnosci na 150% zeby mogl sobie spuscic cene przy negocjacjach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

zebys ty sie zaraz nie spuściła






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

hahahahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Jak byłam w Druskiennikach to mieszkaliśmy w takim apartamentowcu znajdującym się nie bezpośrednio przy aquaparku, tylko nieco dalej, wszystko było prawie identyczne jak w hotelu, ponieważ to formalnie jest jego część, tyle że cenny noclegów są niższe, ze względu na odległość od basenu (która w rzeczywistości jest naprawdę niewielka - króciótki spacerek dosłownie), za basen również nie płacisz, tak jak podczas mieszkania w hotelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

A może ktoś mieszkał w prywatnej kwaterze.Jeśli tak,to jak to się ma do cen hotelowych.Mamy zamiar wybrać się w 6 osób,to może lepiej by było wynająć domek.
Cirilla podziel się informacją ilu osobowe są tam pokoje i jak to wygląda cenowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Nie mogę niestety nic więcej powiedzieć na ten temat, gdyż to było dawno i po prostu nie pamiętam. Mieszkaliśmy w apartamencie 4osobowym i wychodziło naprawdę taniej niż w hotelu. I jeszcze po namyśle nie jestem pewna do końca tego darmowego basenu, jest na pewno zniżka i coś jeszcze, chyba godzina darmowego korzystania z basenu? W każdym bądź razie oferta jest taka sama jeżeli chodzi o hotel przy aquaparku i miejsce w którym mieszkałam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

a i nazwa hotelu przy parku wodnym to AQUA MEDUNA, a miejsce w którym mieszkałam to po prostu MEDUNA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

W tym hotelu gdzie jest basen przynależny najbardziej opłaca sie wziąc apartament 4 osobowy, najtaniej wychodzi :) Polecam też dyskoteke wieczorem ze striptisem :) Dj, duze telebimy, świetne efekty;)

Ja płaciłem kartą MBANKU, nie pamiętam dokladnie jak to wychodziło z wyliczeniem ale na pewno dużo bardziej opłaca się tak niż wymieniać złotówki na lity w kantorze..:)

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Pamiętacie jakie mniej więcej są ceny za pokój w tym hotelu przy basenie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Tu masz wszystkie informacje z cenami i promocjami.

http://www.ultramaria.swiatuslug.pl/strona.php?34667

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

mozna tam dojechac' prosta droga, ??,
tylko z GPS em.... sobie dobrze radze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

HE droga nie jest zbyt prosta ale jakościowo na pewno lepsza niż w Polsce :) myślę że na pierwszy raz lepiej zabrać ze sobą gps :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

mati22, skoro tam w sklepach ceny są takie super, to czemu litwini oblegają przygraniczne miasta i wykupują wszystko co wpadnie im w ręce...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Tego nie wiem czemu, ale wiem że większość rzeczy opłaca się u nich kupować, np alkohol, red bule, słodycze itp :) No i najważniejsza sprawa warto zalać tam trochę paliwa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Tutaj blisko, ale po stokroć lepszy jest park wodny i termy na Słowacji;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Znajoma miała kilka różnych kart, ale w recepcji nie chciały przejść i musiała wypłacać z bankomatu (prowizja ok. 50 zł) i wymieniać na lity w banku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Czy ja wiem czy to takie opłacalne? Może kiedyś faktycznie było. Teraz 1 lit to 1,20 zł przy wymianie. Z tego co zauważyłem to na większości towarach nie widać różnicy z korzyścią. Ceny są raczej porównywalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Do zwiedzania polecam GrutasParkas. Takie jakby muzeum komunizmu - zwieźli tam chyba wszystkie pomniki z całej Litwy. Jest tam knajpa, w której podają kelnerzy przebrani za pionierów i można się napić samogonu. Całość robi wrażenie. Tylko jest jeden warunek - dobra pogoda. W większości muzeum mieści się pod gołym niebem. Jest to parę kilometrów od Druskiennik w kierunku Wilna.
Jak masz trochę więcej czasu to polecam również samo Wilno (stoparę kilometrów od Druskiennik) no i oczywiście Troki.
A z płatnościami to polecam kartę - nie martwisz się ile Litów kupić - czy nie zabraknie, a może zostanie... Poza tym rzeczywiście lepszy przelicznik - bo liczą wg. średniego kursu NBP.
Mieszkać polecam również w hotelu przy basenie. Wszystko free no i nie łazisz po żadnych przebieralniach.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Wreszcie jakieś konstruktywne opinie wnoszące coś do tematu a nie pisanie bzdur,ale to tak na marginesie.
Powtórzę się może,ale spytam się jeszcze raz.Czy ktoś nocował w prywatnej kwaterze w Druskiennikach lub w okolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Chciałem się zapytać odnośnie tematu czy jest możliwość wcześniejszego zarezerwowania basenu czy tylko wówczas kiedy się wynajmie pokój w hotelu?.I jaka jest dokładnie odległość z Łomży do Druskiennik?
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

witam z lomzy do druskiennik jest dokladnie 210 km a jesli chodzi o hotel to nocowalismy w hotelu ,,galia,, 120 litow za dobe ze sniadaniem i do aquaparku ok 300-500metrow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

120 za osobę czy za pokój?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

za dobe pokoj 2 osobowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Był ktoś tam teraz...warto tam jechać ?

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Warto, warto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Tam zawsze warto, byłam trzy razy i jeszcze bym pojechała .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

wioska tam jeździ tylko, której nie stać na nic lepszego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Na większość zadanych tu pytań odpowiedź znajdziecie na stronie http://www.druskienniki.nsv.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Nie warto. To samo w Mikołajkach : bliżej, ta sama cena i swoi na około oraz swoim się daje zarobić. No, w druskiennikach tylko zjeżdżalnie są lepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

a ja myślę że warto jechać do Druskiennik, mi bardziej się podobało tam niż w Mikołajkach. W gołębiewskim po remoncie to same jacuzzi są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

W Krakowie zrobili świetny kompleks i co ciekawe - dali radę to utrzymać w normalnych cenach - http://www.parkwodny.pl/cennik/cennik-pakietowy/ Obawiam się, że jeśli to wszystko nie będzie w miarę logicznie planowane, to część tych parków wodnych po prostu upadnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Druskienniki

Polecam jeszcze zobaczyć tutaj: https://bristolbusko.pl - fantastyczne miejsce na relaks :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org