czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kreatywna ksiągowość w MOSiR

W mosir Miejsca Obstawiamy Swoimi i Rodziną cd...
z baru z kulkami na Giełczyńskiej do firmy podległej miastu pan M. tak kontynuuje zarządzanie. Swojego nie potrafił ogarnąć jak należy więc do miastowych go \"wepchnięto\" tyle tylko że to za moje i nasze pieniądze się rozwozi... najpierw Palma na basenie za parę tysi uderzyła do głowy ale jak widać to było za mało więc Palmy ... o zgrozo na plaży miejskiej wsadzlili, szkolą się za grube tysiące choć prawdę mówiąc z czego mają się szkolić? przecież tam wszyscy wyedukowani i wykwalifikowani na maxa ( po za drobnymi wyjątkami co od lat chłopaki siedzą) opieka medyczna? czyżby pracownicy nie byli ubezpieczeni ? czy potrzeba dodatkowych świadczeń? przykłady można mnożyć, prawda jest jednak taka w normalnej firmie za takie zarządzanie każdy taki mierny manager dostał by kopa w Dupę i wilczy list na miasto ale cóż widać ratusz ma nieograniczoną cierpliwość do pseudo managerów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kreatywna ksiągowość w MOSiR

Nie płacz najwyżej następny kredyt się weźmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kreatywna ksiągowość w MOSiR

HA HA
\\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kreatywna ksiągowość w MOSiR

Politykier nie do końca chyba wiesz co oznacza stwierdzenie - kreatywna księgowość. Sformułowanie to nie jest adekwatne do złego zarządzania i wydawania bezpodstawnie publicznych pieniędzy. Za taki zarzut, prowadzenia kreatywnej księgowości można dostać pozew (bezpodstawny zarzut). Dla przykładu, kreatywna księgowość była rączej prowadzona kilka lat temu przez była już księgowa jednej z lomzynskich uczelni.
Nie wiem, może nie mam racji ale tytuł jest chyba lekka przesada.
Co do palm, wyglądają ładnie ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org