sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przeraża mnie o co walczą kobiety..

..wstyd.. Jak one spojrzą w oczy swoim dzieciom w przyszlosci..aaa zapomniałam, przecież one wcale ich nie będą mieć.. Może poprostu usuńcie macice i problem z głowy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Życzę Wam wszystkim, kobietom i mężczyznom popierającym postulowane zmiany, byście Wy (wasze żony/kobiety) nigdy nie poroniły - bo staniecie się przestępczyniami (Art. 152. § 1. Kto powoduje śmierć dziecka poczętego, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.). Będziecie cierpiały po stracie dziecka, a prokurator będzie Was przesłuchiwał, czy nie poroniłyście celowo, będzie prowadzone dochodzenie i przesłuchiwanie całej rodziny i znajomych, a wy będziecie cierpiały dodatkowo.
Jeśli poronicie mimo pomocy lekarskiej, ratującego Wasze życie i być może dziecka... zgodnie z § 4. lekarz nie popełnia przestępstwa, ale Wy, nawet jeśli śmierć dziecka nie było spowodowana przez Was umyślnie, jedynie nie będziecie podlegały karze, ale będziecie uznane za osoby które popełniły czyn zabroniony - § 6. Będziecie przestępczyniami!


\\\"Art. 115. § 24. Dzieckiem poczętym jest człowiek w prenatalnym okresie rozwoju, od chwili połączenia się żeńskiej i męskiej komórki rozrodczej.\\\"
Życzę Wam, żeby nie trafiła wam się ciąża w której zapłodniona komórka jajowa będzie się rozwijała w zaśniad groniasty. Nie będziecie mogli usunąć tego rakowego rozrostu bo zgodnie z ustawą to jest czlowiek - dziecko poczęte, a jesli usuniecie to będziecie przestępcami.

Życzę Wam, by wasza ciąża która z poczatku rozwijała się normalnie nie okazała się w 10tygodniu korpusikiem bez główki i rączek, życzę Wam by później miało kręgosłup i kości czaszki, życzę Wam zdrowych dzieci... bo albo będziecie nosić ciążę z ciałkiem skazanym na śmierć i po narodzinach nie będziecie mogli na nie patrzeć z przerażenia, albo staniecie się przestępcami szukając wbrew prawu alternatywnych rozwiązań wcześniej.

Nigdy nie zakładajcie, że negatywne warianty Was nie dotyczą, szczególnie jeśli tworzycie prawo dla wszystkich!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Kobiety nie walczą o pro do zabijania. Kobiety walczą o prawo do życia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..


większość kobiet manifestuje przeciwko zaostrzeniu obecnych przepisów ... ale propaganda kościelna i obozu rządzącego tego nie powie na głos .... margines manifestuje za liberalizacją przepisów.... i te skrajne poglądy są potem wykorzystywane przez taki ciemnogród jak Ty ...

wystarczyło odrzucić w Sejmie obydwa projekty \"obywatelskie\" i nie byłoby żadnych protestów :-)

czego przeciętny (głupi) Polak nie rozumie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

I prawo wyboru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Przeraza Cie to czego nie rozumiesz? Jestes kolejna nie doinformowana osoba wypowiadajaca sie. Jest protest przeciwko zaostrzeniu polityki aborcyjnej a nie po to aby pozwolic calkowicie na aborcje z byle powodu np. Nie chciana wpadka. To ustawa ratujace zycie nie narodzonego dziecka ale zapomniana w niej o matce, zaopoznaj sie co bedzie wnosic ta ustawa w zycie potencjalnej matki i dopiero sie wypowiedz. To straszne ze osadzasz nie wglebiajac sie w temat to jest dopiero wstyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Mi też jest wstyd, że nie rozumiesz tematu, a śmiesz się w nim wypowiadać!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Brawo!!!Co.To.Jest.Tradycja!!!Brawo!!!!

A ja od siebie dodam:życzę tym wszystkim,którzy tak zaciekle chcą nowej,\\\"lepszej\\\" zmiany i zaostrzenia tej ustawy,aby spędzili dwa,trzy dni ,a najlepiej tydzień na oddziale neurologii dziecięcej,porozmawiali z matkami ,które -nie fizycznie,ale psychicznie ledwo dają sobie rade,są same ze swoimi obawami i lękami,bo nikt nie może,a wielu nie chce im pomoc,a przyjaciele,często właśnie tacy jak wy \\\"wszystko lepiej wiedzący\\\" dawno się ulotnili.........,może wtedy nauczylibyście się pokory i szacunku dla drugiego czlowieka i jego decyzji!!

No tak,ale najlepiej mądrzyć się na temat,który was nie dotyczy.......jeszcze,bo kto wie co może przynieść życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Może kogoś zainteresuje

http://tadeuszbartos.natemat.pl/191397,embrion-nie-jest-czlowiekiem-uczy-tomasz-z-akwinu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

32 ich było dokładni. Postały w grupkach , poplotkowały i rozeszły się każda do swojej kuchni;)

Oto, jak wyglądała dzisiejsza pikieta na Starym Rynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Łomża nie Berlin czy Warszawa tysięcy nie będzie. Jak na takie miasto, sporo ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

lepiej że poszły do kuchni jak miały by iść do kośćioła co ten pis z wami zrobił mocherki....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Coś czuję że tu tylko POlki są za...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Co.To.Jest.Tradycja - takie życzenia zawsze wracają do życzącego, nie wiesz o tym? Trudno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Kuźwa 20 starych nań się zebrało ichca aborcji. Kuźwa chyba w wieku 60+ to im chyba wsio ryba. Jednocześnie zdjęć znam. Stara rura nawet chłopa ni ma bo go wygnala z domu.pozdtawiam Danusia emerytkę ze Słowackiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

To przerazajace , ze wierzysz w to ze takie zyczenia zawsze wracaja do zyczacego. Chcesz z kims o tym porozmawiac ? Dam Ci dobro rade nie wierz we wszystko co Ci ksiadz przy spowiedzi mowi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Czy chcę o tym porozmawiać? A no mam klika przykładów z życia wziętych ale szczegółów sobie oszczędzę.. Księży nie wiele slycham z racji tego że rzadko chodzę do kościoła wiec spokojnie 1982 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

co tu się dziwić jak tylko gromadka u was wasza Łomża to sam pis więc nic dziwnego u was rządzi pis i kośćiół nic po za tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

tak to jest jak ktoś NIE UMIE czytać ze zrozumieniem!!! i odwraca \"kota ogonem\", bo uważa,ze ma racje!!!
Co.To.Jest.Tradycja napisał/a:życzę wam byście nigdy NIE poroniły...;żeby NIE trafiła się wam...;żeby rozwijała się...;żeby NIE okazała się...!!!Tak, życzenia wracają,wiec Co.To.Jest.Tradycja szanuje innych i ich decyzje !!!I nikogo nie obraza .
a do mnie życzenie nie musi wracać-ja byłam,widziałam rozpacz,łzy,przerażenie,rozmawiałam,słyszałam pytania,na które nie ma żadnej odpowiedzi: \"dlaczego to musiało moje dziecko spotkać\",\"co będzie dalej\",widziałam strach w oczach tych \"prawdziwych wszystko wiedzących lepiej przyjaciół\",widziałam samotność i przeraźliwą pustkę,widziałam wiele cierpiących dzieci i ich matek,widziałam ojców,którzy nie potrafili zaakceptować swojego dziecka.......
widziałam,a ty????
Ja widziałam i szanuję ludzkie wybory,a ty???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Ja tez widziałam. Jak przytulaly swoje dzieci mówiąc ze ich nie opuszczą i bez kochać mimo niedoskonałości. Nie spotkałam się z czyms takim że żałują ze ich nie zabili wcześniej..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

będą *

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

W Wiadomościach przed chwilą wyraźnie mówili o co chodzi z ta ustawą a te ciemniaki protestują. Sztuczny protest tak jak sztuczny tłum przy pracy kieszonkowców w autobusach. Wszystko po to aby odwrócić uwagę od rozliczania rozkradaczy Polski z PO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

O i tu dochodzimy do sedna sprawy!
One miały wybór i One same podjęły decyzję i One będą z tą decyzją żyć-jakakolwiek by nie była!!!(a nie ty lub pseudo przyjaciele).
Miały Wybór!!!
Jeśli same zdecydują- będą kochać to dziecko bez względu na wszystko!!!Jeśli zostaną do tego zmuszone,cierpienie,żal,rozpacz zabiją miłość i pozostawią pustkę!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Decyzja o dziecku to chyba zapada wcześniej niż dziecko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

tak myślisz???nawet o dziecku z brutalnego gwałtu decyzja zapada wcześniej???
chora teoria!!!
Jak łatwo jest wam oceniać ludzi nigdy nie będąc w ich sytuacji,gdy muszą podjąć decyzję,która nigdy nie będzie tą właściwą!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

zawsze możez dziecko oddać. Podziekują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Każda kobieta powinna mieć prawo dokonania wyboru. Nikt nie namawia ani nie zmusza do usuwania ciąży. Ale wybór musi należeć do kobiety. U mojej znajomej zdiagnozowano nowotwór. Niedługo po tym okazało się , że jest w ciąży. Lekarze odradzali poród. Ostrzegali, że choroba może być póżniej zbyt zaawansowana, żeby mogła mieć szanse w tym śmiertelnym starciu. Madzia zadecydowała, że chce urodzić. Kiedy dziecko miało niespełna 2 lata, ona przegrała walkę z rakiem. ALE TO BYŁ JEJ WYBÓR. Nie wolno kobiecie odmawiać prawa do takich decyzji.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Jak matka moze chcieć zabić własne dziecko...?

\".....Czuję (…), że dziś największym zagrożeniem dla pokoju jest aborcja, ponieważ to wojna bezpośrednia, to zabójstwo, mord dokonany rękami matki. A my czytamy w Piśmie, bo Bóg mówi bardzo wyraźnie: Nawet gdyby matka mogła zapomnieć o swym dziecku, Ja o tobie nie zapomnę. Oto na moich dłoniach cię wyrysowałem (Iz 49, 15-16). (…) nienarodzone dziecko spoczywa w dłoni Boga (…)......\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

I tak będą jeździć się skrobać do cholandi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Taka matka, która chce ratować własne zagrożone życie. I nikt żaden polityk, żaden ksiądz ,żaden samozwańczy forumowy głos sumienia nie ma prawa zmuszać kobiety, by poświęciła własne życie dla życia dziecka. Ona może dokonać takiego wyboru. Ale to musi być jej decyzja.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Pierwszy raz zgadzam sie z Pawłowicz:
„Ciekawe też, co dzieci czują, widząc mamusię - a może i tatusia - w satanistycznych odzieniach, wydzierających się demonicznie: żądamy wolności zabijania” – tak Czarny Poniedziałek oceniła Krystyna Pawłowicz, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

dyskusja z wami jest jałowa.popadacie z jednej skrajności w inna.widzicie tylko to co wam chodzi po głowie i tego się uczepiliście:aborcja na życzenie.
a tak naprawdę chodzi tylko o to by kobiety w pewnych sytuacjach miały prawo wyboru ,tak jak było do tej pory.owszem ,jest garstka kobiet,które opacznie rozumieją pojecie \\\"pewne sytuacje\\\",reszta chciałaby po prostu mieć wybór.
nie każda kobieta ma tyle siły,by donosić i urodzić dziecko z gwałtu,bądź tez dziecko mocno chore.nie każda ma wsparcie w bliskich.zostają same,same ze swoimi myślami,ze swoim cierpieniem....
Mówicie-niech urodzi i odda do domu dziecka.Bożeeee,czy wy kiedykolwiek widzieliście dzieci z domu dziecka???nie każde niemowlę ma szanse na nowa kochającą rodzinę,zdrowe niemowlęta maja szanse,a co z tymi chorymi????czy widzieliście kiedyś dziecko ,które buja się do przodu i do tyłu,które tak pragnie ciepła i czułości,ze przestaje jeść??Nawet ostatnio w tv pokazywali 13-letniego chłopca z Ukrainy,niestety bardzo chorego,którego nikt nie chciał wziąć z domu dziecka,cierpiącego na chorobę sierocą i tak chudego,że ledwo go uratowali ,bo przestał jeść.
powiecie pewnie:a co nas obchodzi jakieś tam dziecko z Ukrainy?!
właśnie,większość z was ma gdzieś te kobiety i te dzieci!!!nie pomagacie,nie chcecie aby wasze zdrowe dziecko przyjaźniło się z tym upośledzonym,nie uczycie swoich zdrowych dzieci szacunku do tych chorych ,słabszych,mniej mądrych,biednych dzieci,nie adoptujecie takiego chorego dziecka,nie chcecie być wolontariuszami w domach dziecka.

macie to wszystko gdzieś,ale decydować za kobiety chcecie,zabronić im prawa do podjęcia decyzji tez chcecie.
nazywacie je egoistkami,a sami lepsi nie jesteście!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Bamato03 w pełni popieram Twoją wypowiedź!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Każdy z nas jest inny, jeden ma sumienie, drugiemu wydaje się ,że nie ma...temat nie jest łatwy, można zakazywać, zabraniać , stwarzać ustawy...jednak , jeśli ktoś zechce zrobić coś złego , to i tak zrobi, taka jest prawda.
Nigdy nie będę za aborcją, nie ważne czy ciąża z gwałtu czy zagrożona, ale kim jestem ,żeby oceniać innych, tak, jak pisałam ludzie są różni, dla innych coś jest nie do pomyślenia nawet, a dla drugich życie ludzkie nie ma większego znaczenia, bez różnicy czy to życie poczęte, czy dorosły człowiek...
Wiem jedno , każdy bierze odpowiedzialność za swoje czyny, postępowanie i decyzje, jakiekolwiek one by nie były, i prędzej czy póżniej właśnie sumienie się upomni o sprawiedliwość...jest jeszcze wiara, jedni ja mają , inni nie...ale w każdej sytuacji to człowiek podejmuje ostateczną decyzję.
Dobrze jest mieć wybór, tak powinno być, ale....w sytuacjach krytycznych często robimy coś pochopnie, zupełnie inaczej niż należy, i nikt mi nie powie,że tak nie jest...Ci , co najbardziej krzyczą i uświadamiają, robią straszne rzeczy...
Dlatego też jakie by zakazy nie były, to i tak my decydujemy , czy to zgodnie z prawem czy nie...zarówno prawem boskim , jak i państwa...

Każdy ma prawo do własnego zdania, nawet jeśli innym to nie pasuje !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Przemądrzała i protekcjonalna.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeraża mnie o co walczą kobiety..

Autor: I am Your Dream... (---.elomza.pl)
Data: 03-10-16 15:55

..wstyd.. Jak one spojrzą w oczy swoim dzieciom w przyszlosci..aaa zapomniałam, przecież one wcale ich nie będą mieć.. Może poprostu usuńcie macice i problem z głowy..
====


Może poprostu usuńcie macice i problem z głowy.. - W TEN SAM SPOSÓB CO WAM USUNĘLI MÓZGI?


Jak one spojrzą w oczy swoim dzieciom w przyszlosci..aaa zapomniałam, przecież one wcale ich nie będą mieć..- TO TAK JAK WIELEBNY KAPŁAN PO STOSUNKU Z KLERYKIEM TEŻ NIE BĘDZIE ICH MIEĆ


TYPOWE ROZUMOWANIE DEWOTY, zacznij lalunia samodzielnie myśleć, marzyć i śnić wychodzisz z założenia żeby nie katabasy i moralność [wątpliwa] ludzie by się zabijali kiedy najdzie ich ochota?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org