czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sukienka na studniówkę

Gdzie w Łomży można kupić ładną długą sukienkę na studniówkę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

w bodzio



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

ja mam na sprzedanie sukienkę za 500 zł, piękna ,czarna z trenem , na kole , ściągana z USA, rozmiar 34

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

A ja mam czerwoną z gorsetem,piękna,rozmiar 36-38:) zdjęcia na e-mail.Cena 100zł:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

ja tez mam czarna. dluga. atlas z szale,.. bez zadnych gorsetow i kola :) poleceam! mialam ja tylko 1 na wlasnej :) za 150zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Hahahahaha "koła" i co jeszcze ???? kiedys takie byly modne , a teraaaz ?? smiech na sali ! MINI :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Ja również mam do sprzedania wyjątkową sukienkę którą kupiłam rok temu na swoją studniówkę. Cieniowana czarny do szarości . . . długa, delikatna na ramiączka z delikatnymi zdobieniami. Kosztowała sporo ale sprzedam za 200zł. Ale i tak podejrzewam, że każda dziewczyna chce mieć taką "swoją", nową i idealną dla Niej. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać. Pozdrawiam i udanej zabawy na 100 dniówce

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

podaj maila to dostaniesz kilka ofert

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Ja swoją kupiłam w lumpeksie. :)

meble gabinetowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Też mam do sprzedania - prostą, czarną, długą sukienkę na ramiączka, bez żadnych udziwnień, rozmiar 36-38;) do tego biały szal. Miałam ją na sobie raz ;) sprzedam za 150zł, jestem skłonna do lekkiej negocjacji :) mail jest podany w profilu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Ja też mam do sprzedania piękną czarna długą sukienkę, szytą na zamówienie rozm 38. Cena do negocjacji. Zainteresowanym zdjęcia chętnie wyślę na emaila:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

A jeśli chodzi o sklepy polecam na przeciwko katedry Magnat.

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Też mam do sprzedania sukienkę czarna krótka zdjecia oczywiscie moge wysłac na e-maila . cena to 100 zł ale podlega negocjacji.

eee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

a ja mam dluga elegancka czarna z dodatkiem bialego na maila cenzuraa21@wp.pl zdjecia itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Podaję maila : anuska514@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Mam do sprzedania czarną, długą sukienkę z gorsetem. Ma delikatne srebrne zdobienia. Cena to 100 zł. Noszona tylko raz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Witam. Mam do sprzedania czarna dluga sukienke , kupina rok temu w galerii stokrotka , monnari zalozona tylko raz , sliczna polecam . Oddam za 100 roz.38.-40.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Proszę o ewentualne wysyłanie zdjęć na maila ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

podasz meila ?

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Kilka postów wyżej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Poproszę o przesłanie zdjęcia sukienki z Monnari na adres e-mail: allischa@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Poszukajcie na facebooku MO.YA fashion. Koleżanka robi im sesje zdjęciowa nowej kolekcji w tym tygodniu i mówiła ze jak zobaczyła kiecki to jej szczeka opadla. Na fb maja tylko kilka sukienek pokazanych. Może jak wam się spieszy to projektant podesle wam fotki przed oficjalna premiera kolekcji jak chcecie zdążyć na studniówka. Kiedy macie? Moim zdaniem to taka okazja, ze trzeba mieć na sobie coś, co bardziej nadaje się na czerwony dywan, a nie na disko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Ada26 wyślij równiez i mi : anuska514@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Witam. Witam dopiero wrocilam,jutro Wam dziwczynki wysle. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Ada26 w takim razie czekam na zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

No akurat tak wyszło ze właśnie taka jest mi potrzebna ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

podbijam temat ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

up

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sukienka na studniówkę

Na 100 % ten Robert Miszczuk i Kasja ,a na pewno i wiele innych nickow to 1 i ta sama osoba.
Nie wstyd tak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org